بهترین منابع کنکور ۹۹

بهترین منابع کنکور ۹۹ کدام منابع می باشند؟

هم اکنون یکی از دغدغه های اکثر دانش آموزان این مهم است که کدام یک از منابع کنکور ۹۹ بهتر می باشند؟ خیلی از متقاضیان کنکور نگران تغییرات مکرر کتب درسی می باشند، اما ما در حرف آخر این اطمینان را به شما می دهیم که پایه و اساس تمام این تغییرات یکسان است.

آنچه که در کنکور ۹۹ و موفقیت در آن مهم می باشد، داشتن سه فاکتور اصلی است:

  • منابع مناسب و جامع
  • زمان بندی بی نقص
  • پشتکار و ثابت قدم بودن

حرف آخر یکی از موسسات ارائه  دهنده منابع کنکور است. در اول راه بسیاری از دانش آموزان دچار سردرگمی می شوند که کدام منبع برای کنکور ۹۹ مناسب تر است؟ پاسخ به  این سوال بسیار اهمیت دارد زیرا صحنه کنکور صحنه آزمون و خطا نیست و اشتباه در این راه منجر به از دست رفتن زمان می شود.

تبلیغات بسیار موسسات کنکور و ارائه منابع متفاوت، باعث شده است که دانش آموزان مکررا منابع کنکور خود را تغییر دهند و این برای مدیران و اساتید حرف آخر ایجاد نگرانی نموده است. در موسسه حرف آخر با به کار گیری اساتید با تجربه و مجرب تلاش شده است که سوالات کنکور هر سال بررسی شده و روند منطقی آنان تجزیه و تحلیل گردد. هم اکنون حرف آخر بسیار خرسند است که اعلام دارد در پکیج  های آموزشی خود بهترین منابع کنکور ۹۹ را فراهم و گردآوری نموده است.

ویژگی های منبع خوب برای  کنکور ۹۹ چیست؟

پس از بررسی های دقیق و جامعی که توسط متخصصین موسسه حرف آخر شکل گرفت، این مهم به دست آمد که در سال های اخیر سوالات کنکور بیشتر به سمت مفهومی و درکی پیش رفته است. این تغییرات در گروه علوم تجربی بیش از سایر گروه ها به چشم میخورد. حرف آخر این تغییر را لمس نمود و بر اساس آن منابع کنکور ۹۹ خود را بروز نمود ولیکن خیلی از موسسات هنوز به این مهم دست نیافته و روند قدیمی خود را ادامه می دهند.

جالب است بدانید در کنکور ۹۹، دیگر توضیحات تشریحی نمی تواند پاسخگوی سوالات مفهومی و درکی باشد لذا لازم است تا منابع کنکور ۹۹ بر اساس این تغییرات بروز گردد. یک منبع خوب در این راستا باید کل مفاهیم کتاب را به صورت ریز به ریز توضیح دهد. حرف آخر منابع کنکور ۹۹ را بر این اساس تغییر و بهبود داده است. لذا تمام مفاهیم کتاب، تجزیه و تحلیل می گردد تا پاسخگوی سوالات مفهومی و ترکیبی آزمون کنکور باشد.

استفاده از کدام منابع کنکور، زمان را مدیریت می کند ؟

در کنکور ۹۹ زمان حرف اول را می زند. در سال های اخیر مشاهده گردیده است که بسیاری از دانش آموزان در جلسه کنکور از کم آوردن زمان ناراحت بوده اند. آیا تا به حال با خود فکر کرده اید دلیل این مورد چیست ؟

یکی از دلایل کم آوردن زمان، فرمول ها و روش های طولانی است که به جای صرفه جویی در زمان باعث اتلاف وقت نیز می شوند. در حرف آخر تلاش شده است که با ارائه راه کار های ساده و خلاصه نمودن فرمول ها بهترین منابع کنکور گردآوری شود که به دانش آموزان در امر زمانبندی کمک کند.

زمان بندی در مطالعه منابع کنکور ۹۹

بسیاری از منابع کنکور ۹۹ حجیم و زمانبر هستند. زمان یکی از آیتم های مهم برای دانش آموزان است. بسیاری از این منابع وقت دانش آموزان را میگیرد. از طرف دیگر بالا رفتن حجم مطالب باعث فراموشی، استرس دانش آموز مبنی بر عقب ماندن و خستگی می شود. ما در حرف آخر تلاش نمودیم تا در منابع کنکور ۹۹ نکات و مفاهیم مهم هر مبحث را به صورت جمع بندی و شهودی تشریح کنیم تا هم دانش آموز با مطالعه این منابع سطح خود را ارتقا دهد و هم در زمان بندی بتوانیم به ایشان کمک کنیم.

چرا برای کنکور ۹۹ منابع حرف آخر پیشنهاد می شود؟

منابع کنکور ۹۹ از این رو که باید بر اساس آخرین تغییرات کنکور و مطابق با سبک سوالات کنکور باشند، اهمیت دارند. منابع حرف آخر در تمام مباحث قدرتمند ظاهر شده اند. انواع تست ها در تمام سطوح (آسان – متوسط- دشوار)، بیان انواع سوالات (مفهومی – حفظی- هوشی) و توضیح دقیق مفاهیم از جمله ویژگی های منحصر به فرد منابع کنکور ۹۹ حرف آخر می باشند. آنچه برای حرف آخر مهم است، آسان سازی مفاهیم دشوار کتب درسی در کوتاه ترین زمان است. منابع کنکور ۹۹ حرف آخر، سخنان بسیار برای گفتن دارد، تنها کافی است با آن همراه باشید.

یکی دیگر از ویژگی های خاص منابع کنکور ۹۹ حرف آخر، کم حجم ولی پر بار بودن آنان است. در منابع ۹۹ تمام تلاش خود را نموده ایم که همه مباحث را پوشش دهیم. منابع کنکور ۹۹ درس نامه ها و توضیحات مفهومی کاملی را ارائه میدهند تا دانش آموزانی که احیانا با درک مفهوم یک درس نیز مشکل داشته اند بتوانند از سد آن مبحث عبور کنند.

از دیگر ویژگی های منابع کنکور ۹۹ حرف آخر، بیان نمودن نکات تستی و طلایی می باشد که می تواند در کنکور و در زمان بسیار صرفه جویی کند. این نکات همگی بر اساس سالها تدریس، تجربه و مطالعه دقیق سوالات کنکور به دست آمده اند لذا این منابع در اصطلاح همه فن حریف می باشند و باعث می شوند تا کنکور بهترین آزمون زندگیتان باشد.

جمع بندی:

در منابع کنکور ۹۹ حرف آخر، تیم حرفه ای موسسه تلاش نموده است که مجموعه ای از منابع را که دارای پیوستگی بوده و از هر نظر کامل است به جامعه دانش آموزان کنکوری تحویل دهد. در تهیه منابع کنکور ۹۹ از جواب های کوتاه به تست ها و کلی گویی پرهیز شده است. در انتخاب منبع خوب برای کنکور می بایست دقت نمود که یک منبع جامع در کنار تست های مناسب حتما درس نامه کاملی را نیز دارا باشد. درس نامه ها باعث تسلط به مفاهیم شده و از جنبه مروری به دانش آموزان کمک بسیار می کنند. انتخاب منبع خوب سخت و دشوار است اما در حرف آخر تمام منابع کنکور ۹۹ در پکیج  های آموزشی و دی وی دی های آموزشی گرد هم جمع آوری شده اند تا بتوانند پاسخگوی تمام سطوح و هر نوع توان مالی باشند.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست