درس دین و زندگی با ضریب 3 یکی از مهم‌ترین درس‌های عمومی در کنکور سراسری است. داوطلبان باید در کنکور به 25 سوال این درس از سوال شماره 51 تا 75 پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات دین و زندگی کنکور 17 دقیقه است و داوطلبان باید در پاسخگویی سرعت عمل زیادی داشته باشند. دین و زندگی کنکور در موسسه حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور تدریس می‌شود. استاد یوسفیان پور در آزمون‌هایی که در پکیج دین و زندگی قرار دارند سوالات استانداری با استاندارد کنکور برای داوطلبان حل می‌کند. برخی از این سوالات تطابق بالایی با سوالات کنکور سراسری دارند. ما در این مطلب به سراغ بررسی تطابق سوالات دین و زندگی کنکور 1400 می‌رویم و سوالات این کنکور و آزمون‌های دین و زندگی حرف آخر را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

تطابق سوالات دین و زندگی کنکور

سوالات دین و زندگی کنکور 1400

همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم درس دین و زندگی در کنکور سراسری دارای 25 سوال است. این سوالات از دینی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم طراحی می‌شود. دینی پایه دهم در کنکور دارای 9 سوال، دینی پایه یازدهم دارای 8 سوال و دینی پایه دوازدهم از 8 سوال در کنکور سراسری تشکیل شده است. داوطلبان باید با سرعت بالای خود در 17 دقیقه به این 25 سوال پاسخ دهند.

ویژگی‌های دین و زندگی حرف آخر

  • آموزش کلی دین و زندگی کنکور با 14 الگو
  • تسلط کامل بر دین و زندگی کنکور در کمتر از یک هفته
  • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش بهتر مطالب
  • یادگیری سریع آیات بدون حفظ کردن
  • رمزگردانی و شهودی‌سازی اختصاصی و منحصر‌به‌فرد استاد یوسفیان پور
  • یادگیری دین و زندگی کنکور در کمترین زمان
  • آموزش بدون نیاز به هیچ گونه پیش زمینه ذهنی
  • مطابقت 92 درصدی پکیج دین و زندگی با سوالات کنکور 96
  • مطابقت 100 درصدی با کنکور 97
  • و …

تطابق سوالات دین و زندگی کنکور 1400

شما می‌توانید در ویدیو زیر تطابق سوالات دین و زندگی کنکور 1400 را مشاهده کنید. استاد یوسفیان پور در آزمون‌های پکیج دین و زندگی کنکور این سوال‌ها را برای داوطلبان حل کرده و راه‌حل پاسخ به سوالات را به دانش‌آموزان آموزش داده است. شما می‌توانید پس از مشاهده تطابق سوالات دین و زندگی کنکور 1400 به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و ویدیوهای بیشتری از تدریس استاد یوسفیان پور را مشاهده نمایید.

دین و زندگی با حرف آخر

تطابق سوالات دین و زندگی کنکور 1400 با پکیج دین و زندگی کنکور حرف آخر به قدری واضح است که پکیج دین و زندگی حرف آخر نیازی به تعریف ندارند. داوطلبان می‌توانند با استفاده از 14 الگویی که در این پکیج آموزش داده می‌شود تمامی دین و زندگی کنکور را در عرض یک هفته آموزش ببینند. شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌ دین و زندگی کنکور حرف آخر با مشاوران تماس بگیرید و از تخفیف برخوردار شوید.

تماس با سایت رسمی و مرکزی حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه – فقط کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید
۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰
۰۲۱۶۶۰۹۸۱۰۰
۰۲۱۶۶۰۹۸۳۰۰

منبع: حرف آخر

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.