جمع بندی نیم سال اول با موسسه آموزشی حرف آخر

جمع بندی نیمسال اول سال تحصیلی با موسسه حرف آخر

پس از گذشت چهار ماه از شروع سال تحصیلی بسیاری از دانش آموزان پا به پای مشاوران خود حرکت کرده اند و با پیشبردن اهداف کوتاه مدتی که برای آنها در نظر گرفته شده بود توانستن به تسلطی کامل و همه جانبه در دروس این نیم سال برسند.

حال وقت آن فرا رسیده است تا شما را با سری های آموزشی موسسه حرف آخر آشنا سازیم که تمامی مطالب گفته شده را بار دیگر مرور کنید و آن ها را در حافظه بلند مدت خود جا دهید. حال که فرصت کم­تری تا کنکور باقی مانده است، باید از تجربیات به بهترین نحو استفاده کرد؛ در این دوران زمان برای آزمون و خطا کم است. دانش‌آموزان باید منابع مناسب برای دروس مختلف خود را بشناسند و با برنامه‌ای منظم از آن‌ها استفاده کنند.در جمع بندی نیم سال اول دانش‌آموز باید روش‌های اشتباه و وقت‌گیر را کنار گذاشته و با استفاده از تجربیات خود و رتبه­ های برتر کنکور، از روش‌های دارای بازدهی بالا استفاده کند.

پر بازده ترین آموزش ها در برنامه ۱۰۰۰ ساعته

مزایای استفاده از برنامه هزار ساعته ی موسسه آموزشی حرف آخر بسیاری از دانش آموزانی که قصد دارند قبل از ورود به حیطه کنکور و آشنایی با تستهای کنکوری بتوانند علم و دانش خود را در حیطه کنکور محک بزنند می‌توانند به صورت کاملا حرفه ای در ایام تابستان خود مطالعه دروس خود را به روش موسسه آموزشی حرف آخر را با کمک پکیج‌های هزار ساعته ما شروع کنند

با توجه به جمع بندی نیم سال اول با موسسه آموزشی حرف آخر توضیحات گفته شده می توان برنامه موسسه آموزشی حرف آخر را به عنوان یکی از کامل ترین و پر بار ترین از نظر علمی برای تمامی دانش آموزان با هر سطح علمی در نظر گرفت ه آنها با کمک این محصول با کیفیت بالا می‌توانند هر نوع سوالی را که در سر جلسه کنکور با آن مواجه می‌شوند از پای درآورند و هیچ سوال حل شده ای در ذهن آنها باقی نخواهند ماند و با کمک این مجموعه آموزشی بسیار بسیار قدرتمند می‌تواند رشته و دانشگاه مدنظر خود دست پیدا کند

جمع بندی دروس با آموزش تکنیک های تست زنی سریع

همچنین در این بسته های آموزشی تکنیک های تست زنی سریع نیز بررسی شده است تا دانش آموزان سرعت عمل خود را بیش از پیش ارتقا بخشند !

با برقراری ارتباط با موسسه حرف آخر و تهیه مطالب و پکیج های درسی ما ، مشاورانی در طول مسیر تا آزمون سراسری با شما همراه خواهند شد تا بر نحوه درس خواندن شما نظارت داشته باشند.

با کمک این روش جمع بندی نیم سال اول تمام تجربیات رتبه های برتر سال های پیشین در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و تمام زمان درس خواندن های شما به صورت هدفمند و مفید پیش خواهد رفت.

برای کاهش میزان استرس و هموار تر شدن مسیر پیمایش شما تا روز کنکور ، میتوانید به صورت زنده و با ارتباطی نزدیک با مشاوران و رتبه های برتر کنکور تمام تجربیات آنان را به ارمغان ببرید!

جمع بندی نیم سال اول با موسسه آموزشی حرف آخر میانبری آسوده و تثبیت مطالب خوانده شده

با این روش شما تمامی مطالبی که تا کنون خوانده اید را بار دیگر در ذهن خود تثبیت میکنید و میتوانید با آرامش خیال به سراغ نیمه دوم مطالب رفته و از آنجا که بسیاری از مطالب نیمه دوم نیاز به دانشی از نیمه اول درسی دارند ، پس بهترین روش برای نکمیل مطالب همین باز خوانی نیمه اول میباشد که به خوبی در بسته های آموزشی موسسه حرف آخر پوشش داده شده است.

گلچینی از مزیت های بسته های آموزشی فشرده حرف آخر

 • حل تست های حرفه ای از سوالات کنکور و سوالات تالیفی هدفمند برای پوشش ۱۰۰ درصدی
 • آموزش لغات به صورت انیمیشن های داستان محور که باعث ماندگاری در ذهن می شود
 • تدریس کل مبحث حجیم قرابت معنایی در ۹ ساعت با استفاده از انیمیشن های منحصربه فرد
 • درگیر کردن همزمان ذهن،چشم و گوش به منظور افزایش ماندگاری لغات و املای کلمات در ذهن
 • پوشش تمام و کمال تمام تست های کنکور سال های اخیر و بیان روش های تست زنی با مهارت های ویژه
 • مطرح کردن سوالات تالیفی از سوی استاد جهت پوشش تمام مطالبی که امکان مطرح شدن در کنکور را دارند
 • تثبیت معنی لغات ادبیات با کمک انیمیشن که در حافظه بلند مدت جای میگیرد
 • پوشش تمام مباحث قرابت معنایی با کمتر از ۹ ساعت تدریس به کمک پویا نمایی
 • معرفی روش قفل گذاری در جمع بندی نیم سال اول با موسسه آموزشی حرف آخر جهت آموزش و یادگیری مباحث آرایه های ادبی
 • آموزش به طور همزمان مبحث املا و واژگان به صورت موازی جهت صرف جویی در وقت دانش آموزان
 • استفاده همزمان از دو نیم کره مغز جهت یادگیری عمیق مطالب حفظی
 • استفاده از سیستم جذاب رمز گذاری برای حفظ کردن قسمت های مورد نیاز
 • مطابقت بالای ۹۰ درصدی دین و زندگی کنکور حرف آخر طبق تجربه سال های پیشین
۳.۷/۵ ( ۳ نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام من سال 12 هستم
  و بیشتر دی وی دی ها رو تهیه کردم برنامه 1000 ساعته رو هم دارم
  ولی چون مدرسه میرم نمی تونم برنامه رو دقیق انجام بدم و حتی چون دی وی دی ها روی منطق و اصول تدریس شده و سال 10 و 11 مشخص نیست مباحث ترکیبی هست
  نمی تونم با مدرسه و آزمون آزمایشی که میدم هماهنگ بشم تو رو خدا کمکم کنید
  بگید چکار کنم

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست