حرف آخر : فناوری آموزش کنکور

حرف آخر تنها موسسه کنکور در ایران می باشد که برای اولین بار آموزش کنکور را با استفاده از تصویرسازی و شهودی سازی مطالب، در قالب دی وی دی های آموزشی میسر نموده است. استفاده از انیمیشن و تصویرسازی در دی وی دی های موسسه حرف آخر منجر به تثبیت مطالب آموزشی در نیمکره راست مغز انسان می شود که اولا ماندگاری بالایی دارند و دوما باعث ایجاد درکی عمیق تر از محتوای آموزشی می شود .بزرگترین دغدغه شما کنکوری ها قبولی در بهترین رشته و دانشگاه است و همه به خوبی می دانیم که منظورمان از رشته و دانشگاه کدام است. خانواده ها کلی هزینه می کنند تا فرزندشان بهترین نتیجه را در کنکور بگیرد اما آیا همه این هزینه کردن ها به سرانجام رسیده است؟ خیلی از مشاوران موسسات کنکوری با وعده هایی عجیب و غریب همچون تضمین صددرصد پزشکی سعی در جذب دانش آموزان برای خرید پکیج های آموزشی دارند اما آیا این وعده ها عملی هستند؟ اصلا به کار بردن “تضمین” در زمینه کنکور چه معنایی دارد؟ در این مقاله علاوه بر راهنمایی شما مبنی بر انتخاب بهترین منابع کنکور ۹۸ ، حرف آخر را نیز معرفی می کنیم.

حرف آخر

چرا موسسه حرف آخر ؟

دلایل خوبی برای پاسخ به این سوال داریم. به طور کلی و بر اساس نظرسنجی های معتبر، یک موسسه کنکوری خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • پکیج های آموزشی که ارائه می کند، دارای کیفیت آموزشی خوبی باشد.
  • یک برنامه ریزی منظم و جزء به جزء همراه با ارائه روش های صحیح مطالعه برای دانش آموز در نظر بگیرد.
  • پیگیری های منظم ماهانه برای داوطلب معین شود.
  • و بالاخره مهمترین مورد: متناسب با وقت و سطح علمی دانش آموز، منابع کمک آموزشی انتخاب شود.

ویژگی های متمایز موسسه حرف آخر در چیست ؟

  1. آموزش با متد انیمیشن سازی و الگوسازی به جای استفاده از فرمول و تکنیک برای اولین بار در کشور
  2. شهودی سازی مطالب از طریق فعال سازی نیمکره راست مغز
  3. آموزش همراه با حل تست به صورت کاملا تحلیلی
  4. تدریس به صورت استاد شاگرد
  5. مشاوره و پشتیبانی محصولات توسط افراد آموزش دیده و مجرب
  6. تدریس کامل هر درس و عدم نیاز به سایر منابع کمک آموزشی

۱: آموزش با متد انیمیشن سازی و الگوسازی به جای استفاده از فرمول و تکنیک برای اولین بار در کشور در حرف آخر

حتما در بسیاری از تبلیغات آموزشی دیده اید که ادعا می کنند با یک سری تکنیک های فوق سریع!! تست های کنکور را حل می کنند. اما آیا بررسی کرده ای که این تکنیک ها فقط برای یک سوال کاربرد دارند؟؟ و در واقع برای هزار سوال هزار تکنیک به کار برده می شود و گاها برای برخی سوال ها نیز اصلا جواب نمی دهد. حرف اخر با الگوسازی سراغ حل تست ها رفته و شما می توانید با یک الگو هزاران سوال رو حل کنید. کافیست نمونه تدریس های حرف آخر را ببینید تا به گفته ما ایمان بیاورید.

برای مثال کل مسائل شیمی کنکور را استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر فقط با ۳ الگو حل می کند به عبارتی اگر شما این ۳ الگو را بلد باشید توانایی پایخ دادن به سوالات مسائل شیمی را خواهید داشت. یا در درس دینی که شما با بیش از ۵۰۰ صفحه متن و ۳۰۰ آیه سر و کار دارید شما تنها با ۱۴ الگو و بدون فراموشی این درس را فرا می گیرید.

دیگر خبری از فرمول های عذاب آور و طولانی در درس هایی همچون فیزیک و ریاضی نیست و شما با آموزش تمام مفهومی سر و کار دارید و مطمئن هستید با این الگوها به جواب صحیح می رسید.

۲ : انیمیشن و شهودی سازی مطالب از طریق فعال سازی نیمکره راست مغز

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که ۵ سال قبل یک فیلمی دیده اید و همین حالا هم می توانید برای دوستانتان آن فیلم را با جزییات تعریف کنید. اما علت چیست؟؟؟ چرا درس ها را اینگونه نخوانیم که تا مدت ها در ذهنمان باقی بماند؟؟؟ علت این به یاد سپاری، فعال سازی نیمکره راست مغز است که تمام تصویرها در آن جا ثبت شده و تا مدت ها در حافظه ما باقی می مانند. کاری که حرف آخر با تمام دروس کنکور انجام داده است. در حرف اخر با آموزش دروس با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی، نیمکره راست شما را برای یادگیری مطالب فعال می کنیم و این شهودی سازی باعث می شود مطالب تا مدت ها در ذهن شما باقی بماند.

بی دلیل نیست که شما ۵۰۰ صفحه دین و زندگی کنکور را با روش استاد یوسفیان پور بدون فراموشی و حفظ کردن یاد می گیرید. همه این ها معجزه شهودی سازی و فعال کردن نیمکره راست مغز می باشد. این انقلاب را بخصوص زمانی درک می کنید که چند سال از کنکور فاصله گرفته باشید و دیگر مثل سابق حوصله حفظ کردن نداشته باشید.

۳: آموزش کنکور همراه با حل تست به صورت کاملا تحلیلی در دی وی دی های حرف آخر

آموزش بدون تست زدن عملا بی فایده است چرا که اهمیت و کیفیت آموزشی که داده می شود در تست زدن مشخص می گردد. اما تست زدن هم باید به صورت تحلیلی باشد. یعنی چه؟

حتما دیده اید که در حل تست ها برخی اساتید فقط به گزینه صحیح اشاره می کنند و چرایی غلط بودن سایر گزینه ها را بررسی نمی کنند. این کار عملا وقت دانش آموز را تلف می کند و بدون اینکه تست را بفهمد و مدرس برایش تحلیل کند از آن مبحث عبور می کند. کاری که در حرف آخر انجام شده است دقیقا برعکس این است. ما تمام تست های کنکور را بررسی می کنیم و سعی می کنیم تمام گزینه ها را هم تحلیل کنیم. این تحلیل باعث می شود شما به خوبی مبحث مربوطه را یاد بگیرید و به نوعی از دل یک سوال سه سوال دیگر هم استخراج می شود و تسلط شما را بیشتر می کند.

۴: تدریس به صورت استاد شاگرد

احتمالا هنگام دیدن مجموعه های آموزشی تصویری ویژه کنکور، سوالاتی حین تدریس برایتان پیش آمده و بدلیل عدم ارتباط با استاد نتوانسته اید پاسخ سوالات خود را بیابید. در حرف اخر اما این مشکل حل شده و در پکیج هایی که لازم بوده، از یک نفر کنار استاد بهره برده ایم تا تمام سوالات پیش فرض دانش آموزان را بپرسد. این کار باعث شده تا هنگام مطالعه یک درس، ذهنتان کمتر درگیر سوالات بخصوصی باشد.

۵: مشاوره و پشتیبانی محصولات حرف آخر توسط افراد آموزش دیده و مجرب

می رسیم به مهمترین بخش از تعهدات یک موسسه کنکوری. حتما و بارها دیده اید که در تبلیغات گفته می شود ” مشاوره رایگان ” اما تا چه حد این ادعا واقعی است؟؟؟ بدیهی است که شما وقتی یک وسیله می خرید، باید نحوه استفاده از آن را بلد باشید تا به درد شما بخورد. پکیج های آموزشی نیز اینگونه هستند. به طور مثال شما وقتی پکیج عربی حرف آخر را سفارش می دهید باید نحوه مطالعه آن را بلد باشید تا با بیشترین بازدهی مطالعه کنید و نتیجه مطلوب را کسب کنید. موسسه حرف آخر و اکثر موسسات کنکوری نیز با وعده “مشاوره رایگان” فعالیت می کنند اما همه افراد یک موسسه این کار را انجام نمی دهند و معمولا نگرانی داوطلبان کنکور به خاطر این امر می باشد. برای اطمینان خاطر شما لیستی از مشاورین برتر موسسه حرف آخر را در این مقاله می آوریم تا با خیال راحت با این افراد تماس بگیرید و ضمن تهیه پکیج ها، از تمام تعهداتی که می دهند بهره بگیرید.

تعهدات مشاوران موسسه حرف آخر :

۱-  پیش از خرید محصولات حرف اخر می توانید با این مشاورین تماس بگیرید تا علاوه بر تعیین سطح علمی شما، پکیج های مورد نیازتان در در اختیار شما قرار دهند. توجه داشته باشید که لزوما قرار نیست شما تمام پک های یک موسسه را خریداری نمایید. این مورد را مشاور با توجه به وقت و سطح علمی شما تعیین می کند.

۲-  هر دو هفته این مشاورین با شما تماس می گیرند و برنامه هفتگی را در اختیار شما قرار می دهند

۳-  برنامه هفتگی مخصوص شماست و متناسب با ساعات مطالعه شما تنظیم شده است.

۴-  روش مطالعه تخصصی دروس در اختیارتان قرار می گیرد.

۵-  برنامه ریزی دروس با نظر اساتید انجام گرفته و مشاوره و برنامه ریزی منطبق بر پکیج های حرف آخر است البته برای تست زدن کتاب های کمک درسی معرفی می شود و در برنامه شما جای می گیرد.

۶-  فقط برای درس هایی که لوح فشرده آن ها را تهیه کرده اید مشاوره داده می شود.

برنامه ریزی کنکور ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره کنکور ، این ها مواردی هستند که در کنار خرید محصول شما انتظار دارید که از موسسه دریافت نمایید. شاید چیزی که بیش از همه این ها برای شما اهمیت داشته باشد برقراری ارتباط تلفنی منظم و ماهانه با مشاور موسسه باشد که در جریان مطالعه شما باشد و بهترین راهکارها را با توجه به وضعیت تحصیلی شما پیشنهاد دهد.

محصولات حرف آخر :

حرف آخر برای تمام دروس رشته تجربی و ریاضی پکیج تولید کرده و شما می توانید از طریق تماس با شماره زیر برای خرید محصولات اقدام کنید:

۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰

در مرحله اول وضعیت درسی شما کاملا توسط مشاور حرف آخر بررسی می شود سپس به شما منابعی متناسب با سطح درسی و تایم شما پیشنهاد می شود.

بعد از تهیه محصول برای دروس مربوطه به این صورت مشاوره داده می شود : این پکیج ها را چطور بخوانید؟ چه کتاب کمک درسی باید بگیرید؟ روش مطالعه هر درس به چه صورت است؟ چه تستی باید کار کنید؟ برنامه ریزی مناسب برای هر پکیج چگونه است و … در صورتی که برخی موسسات به شما یک برنامه از قبل آماده شده می دهند و مهمترین سوال شما را پاسخ نمی دهند: چطور باید بخوانم؟؟؟

ارتباط مداوم با مشاور خود خواهید داشت اگر چه این کار را مشاور به صورت رایگان انجام می دهد.

یکجا هزینه نمی کنید (خیلی از موسسات چون به کار خودشان اطمینان ندارند، همان اول کار پول های میلیونی از داوطلب می گیرند و محصولی بی کیفیت بدون خدمات ارسال می کنند)، و در بازه های زمانی مختلف و با توجه به نیازتان و همچنین برنامه آزمون های آزمایشی، پکیج های کنکوری حرف آخر را تهیه می کنید.

قیمت محصولات حرف آخر را می توانید در سایت حرف آخر مشاهده مشاهده کنید. پکیج هایی که در حال حاضر برای نظام جدید و قدیم تولید شده است که عبارتند از :

ادبیات حرف آخر – زیست حرف آخر – عربی حرف آخر – شیمی حرف آخر – دینی حرف آخر – ریاضی حرف آخرفیزیک حرف آخر – زبان حرف آخر

اساتید حرف آخر

کیفیت رمز ماندگاریست، در سال های اخیر موسسات بسیاری در زمینه کنکور فعالیت داشته اند اما تنها شمار اندکی باقی مانده اند و دلیل آن کیفیت بالای محصولات آموزشی می باشد. اساتیدی که در حرف آخر به کار گرفته شده همگی جزو اساتید خلاق و مبتکر در حیطه آموزشی می باشند و اکثرا رتبه یک درس های مربوط به خود می باشند. همچون استاد عبدالرضا منتظری مدرس ریاضیات حرف آخر و استاد علیرضا یوسفیان پور مرد شماره یک دین و زندگی کشور و سایر اساتید:

دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی حرف اخر

استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک حرف اخر

استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف اخر

اساتید رضا شعبانی، شاکری و روان مدرسین زیست حرف اخر

استاد محسن منتظری مدرس ادبیات حرف اخر

استاد مجتبی محمودی مدرس زبان حرف اخر

برای ساخت الگوهای آموزشی در حرف اخر سال ها زمان و هزینه های هنگفتی صرف شده و به نوعی می توان گفت حرف آخر پایانی بر عصر تحجر در آموزش کشور می باشد.

حرف آخر با شما داوطلبان کنکوری :

مطمئنا شما برای یک سال کنکور که اهمیت فوق العاده زیادی دارد (قبول شدن در رشته های دکتری و پزشکی ها)، حاضرید هزینه کنید و قطعا دوست ندارید که این هزینه هدر برود یا بعدا دچار حسرت و پشیمانی شوید. فرصت این را هم ندارید که موسسات مختلف را تجربه کنید چون هزینه و وقت زیادی می طلبد. بودجه بندی کنکور نیز نشان از گستردگی مباحثی دارد که توسط طراحان سوال مورد ملاحظه قرار می گرند. وقتی که حرف اخر را برای کنکور خود انتخاب می کنید یعنی یک گام رو به جلو برداشته اید.

همه ساله بعد از برگزاری کنکور سراسری، موسسات مختلف آمار مطابقت پکیج هایشان با کنکور را منتشر می کنند که بعد از بررسی ها اما این موسسه حرف آخر بود که بیشترین مطابقت را با تست های کنکور داشت.

ریاضی استاد منتظری با سوالات کنکور ۹۷ تجربی ۱۰۰ درصد مطابقت داشت. پکیج دینی صد استاد یوسفیان پور با کنکور ریاضی ۱۰۰ درصد و با کنکور تجربی ۹۷ بیش از ۹۶ درصد مطابقت داشت. این مطابقت ها اتفاقی نیست. حاصل سال ها زحمت در عرصه آموزش کنکور کشور می باشد که با مدیریت فردی چون عبدالرضا منتظری به ثمر نشسته است.

موسسه حرف آخر که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه آموزش کنکور شروع کرده و به خاطر کیفیت بالای محصولات است که تا این لحظه در این عرصه ماندگار شده است. حرف آخر پیشنهاد خوبی برای افرادیست که به کیفیت منابع کنکور و نتیجه گیری اهمیت می دهند.

سایت حرف آخر را مشاهده کنید و تمام اطلاعات لازم را برای کنکور کسب کنید. در این وب سایت لیستی از برترین مشاورین موسسه و همچنین لیست قیمت محصولات حرف آخر قرار گرفته که گزینه خوبی برای تماس و دریافت مشاوره تحصیلی هستند.

منبع : زومیت – حرف آخر

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست