درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر

تنها با ۵ ساعت تدریس و حل تست های متنوع کنکور های سراسری سال های پیشین میتوانید به تسلط بالا برای حل تمامی سوالات این بخش از درس زبان انگلیسی بپردازید.

پکیج درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر ، اثری از استاد مجتبی محمودی برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید می باشد . یکی از مهم ترین دروس عمومی کنکور، درس زبان انگلیسی است. این درس دارای ضریب ۲ است و از آن ۲۵ تست در قالب های گرامر، لغات، درک مطلب و کلوز تست مطرح می شود. شاید بتوان در این تقسیم بندی درک مطلب و کلوز تست را دشوارترین مباحث دانست.

درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر

درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر

تدریس متفاوت و پر انرژی استاد مجتبی محمودی

تسلط کامل به متن کتاب درسی زبان انگلیسی از دیگر ویژگی های استاد محمودی میباشد.داشتن منبع خوب به تنهایی برای بر آمدن از پس سوالات کنکور کافی نیست ! شما باید متن خود کتاب رو هم از بر باشید . اما چجوی دانش اموز فرصت میکنه بیش از ۱۰۰۰۰ خط متن برای درک مطلب را پوشش دهد

جای هیچ نگرانی نیز ، نقشه راه ها و الگو های آموزشی برای شما در موسسه حرف آخر تهیه و تولید شده است که کافیست این بسته های آموزشی فشرده را مطالعه کنید تا تسلط کاملی بر متون مختلف زبان انگلیسی داشته باشید!

نقشه راه ها و الگو های آموزشی

گاهی ممکن است برای شما نیز رخ داده باشد که مطلبی به خصوص را چندین بار مطالعه کرده باشید و خلاصه آن را نیز چندین بار مرور کرده باشید اما در سر جلسه امتحان یا تست تمامی آن مطالب از شما کاملا پاک باشد اما دیگر نگران نباشید نقشه های راه والگو های آموزشی به خصوص موسسه حرف آخر درک مطلب زبان انگلیسی شما را از نو می سازد به گونه ای که هیچ مطلب ناگفته این می‌ماند و تمام مطالب پوشش داده شده را در حافظه بلند مدت شما به کمک خلق تصاویر ویژه در دی وی دی های آموزشی کنکور زبان حرف آخر یه یاد خواهید سپرد

حل تست های کنکور با دیدی نوین و ارائه روش های تست زنی سریع

با استفاده از این شیوه تمامی آموزش ها توسط نیم کره راست مغز دریافت می شود و مطلب فرّار زبان انگلیسی در حافظه بلند مدت ثبت می شوند تا میزان فراموشی به صفر برسد. همانطور که می دانید در کنکور تنها ۲۰ دقیقه برای حل تمامی سوالات زبان وقت دارید که از این ۲۰ دقیقه تنها ۴ دقیقه زمان به مطالعه و پاسخ دادن به تست های درک مطلب اختصاص می یابد.

استاد محمودی در درک مطلب و کلوز تست نظام جدید به شما تکنیک های می آموزد تا موفق شوید در همین زمان کوتاه و بدون کمبود وقت، تمامی سوالات درک مطلب را پاسخ دهید.

کم حجم و بازدهی بالا

ویژگی قابل توجه بسته آموزش درک مطلب و کلوز تست حرف آخر حجم بسیار کم آن است.

در واقع با تهیه درک مطلب و کلوز تست نظام جدید در عرض تنها ۳ ساعت تمامی آنچه برای حل سوالات ریدینگ و کلوز تست باید بانید را خواهید آموخت.

به بیان دیگر فقط ۱ روز زمان لازم دارید تا داش کافی برای افزایش ۵۲ درصدی نمره زبان را بدست آورید. پس از آن کافی است که با تمرین و تکرار، سرعت و مهارت حل تست خود را افزایش دهید.

تدریس در این مجموعه آموزشی بسیار روان و پرانرژی است و حین تدریس به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد. در تدریس این مجموعه یکی دیگر از اساتید به عنوان استادیار در کنار آقای محمودی حضور دارد و به طرح پرسش های احتمالی شما عزیزان می پردازد و در تدریس بهتر مطالب درک مطلب و کلوز تست نظام جدید به استاد محمودی کمک می نماید.

دیگر ویژگی های سودمند درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر

  • ایجاد تسلط همه جانبه در درک مطلب زبان انگلیسی  در کمتر از یک هفته
  • استفاده از انیمیشن و تدریس مباحث با کمک تصاویر پویا جهت دریافت عمق مطالب
  • آموزش سریع و بدون دردسر  درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر بدون حفظ کردن
  • ارائه روش حل تست ها به صورت مفهومی و گزینه به گزینه
  • طرح سوالات متنوع تستی برای تسلط بیشتر دانش آموزان و آشنا شدن با تیپ سوالات
  • مطابقت بالای ۹۰ درصدی درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر طبق تجربه سال های پیشین کنکور

جهت دریافت پکیج درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر ، با شماره زیر تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰

۴/۵ ( ۴ نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست