پکیج زیست شناسی دوازدهم موسسه حرف آخر

زیست شناسی دوازدهم موسسه حرف آخر ! زیست شناسی دوازدهم حرف آخر ، اثری از دپارتمان زیست حرف آخر.

کنکور رشته تجربی شامل دروس متفاوتی است که تسلط به هریک از آن ها به نوبه خود اهمیت فراوانی دارد.

اما در این میان، درس زیست شاسی با ضریب 4، مهمترین درس رشته تجربی است. سوالات زیست شناسی دوازدهم از کتاب های زیست سال های دهم تا دوازدم طرح می شود و حتی ممکن است گزینه های یک سوال، هز چند کتاب زیست متفاوت استخراج شده باشد،

که همین امر، پاسخگویی به سوالات درس زیست شناسی را بسیار دشوار می نماید.

اگرچه تمامی کتب زیست دوره متوسطه مهم هستند، اما باید به زیست پایه دوازدهم توجه خاصی داشته باشید.

چرا که فرصت مطالعه و تست زنی برای این کتاب زیست شناسی دوازدهم موسسه حرف آخر، نسبت به سایر کتب زیست کمتر است. بنابراین بهترین کار آن است که بازده مطالعه خود را بالا برده و میزان مطالعه و مرور هر درس را کاهش دهید و از رفت و آمدهای بی مورد میان کلاس های کنکور بپرهیزید تا فرصت بیشتری برای حل سوالات و تست ها داشته باشید. استفاده از یک پکیج آموزشی جامع که درست مانند یک معلم خصوصیهر فصل از کتاب را با بیانی شیوا برایتان تدریس کند و به حل سوالات مهم و پرتکرار کنکور زیست شناسی دوازدهم بپردازد، راه حل مناسبی است.

دی وی دی آموزشی زیست شناسی دوازدهم حرف آخر

برای زیست شناسی دوازدهم موسسه حرف آخر در دپارتمان زیست حرف آخر از اساتید حرفه ای و توانمندی تشکیل شده است که به خوبی با دشواری های کتاب زیست دوازدهم و تست های کنکور مرتبط با آن آشنا هستند. این اساتید برای آسان تر شدن دروس پیچیده و دشوار زیست دوازدهم، برای اولین بار در ایران موفق شده اند تمامی مفاهیم زیست را به صورت انیمیشن و تصویر تدریس نمایند.

از آنجایی که بخش عظیمی از یادگیری انسان ها از راه دیدن صورت می گیرد، این روش تدریس زیست شناسی دوازدهم به دانش آموزان کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی، تمامی مفاهیم هر فصل را به صورت عمیق و ریشه ای بیاموزند.

پس از آنکه مطالب اصلی و کلی توسط فیلم و توضیحات تکمیلی اساتید تدریس شد و به خوبی در ذهن مخاطب جا افتاد، نوبت به بررسی متن کتاب می رسد.

چرا که منبع اصلی طرح سوالات زیست کنکور، کتاب درسی است و نباید از آن غافل شد. بدین منظور متن و تصاویر کتاب با پاورپوینت نمایش داده می شود و یکی از اساتید زیست حرف آخر از روی متن کتاب خوانده و نکات مهم خط به خط آن را برجسته می کند و در مورد آن ها توضیح می دهد.

در پایان وقت آن است که مطالب آموخته شده در ذهن مخاطب تثبیت شود. به همین دلیل است که دو تن از اساتید خبره زیست حرف آخر، در مورد بخش های مختلف هر فصل به بحث و طرح سوال از یکدیگر می پردازند.

این شیوه که تقریبا در هیچ پکیج آموزشی دیگری جز زیست شناسی دوازدهم موسسه حرف آخر انجام نمی شود، دانش آموزان را با سوالات مهم و نکات چالش برانگیز هر درس آشنا می نماید.

زیست شناسی دوازدهم را از هر معلم و کلاسی بی نیاز می سازد و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مطالب هر درس را به خوبی بیاموزید و ر صورت تمایل بارها و بارها تدریس و توضیحات اساتید را تماشا نمایید.

یک مشاوره کوتاه برای کنکوری ها

طراحان زیست شناسی کنکور سعی دارند با استفاده از جملات طولانی و مبهم هرچه بیشتر شما را گیج کنند بنابراین سرعت و دقت در کنار دانش می‌تواند در زدن تست‌های زیست به کمک شما بیاید. توجه داشته باشید که برای درسی مثل زیست شناسی کتاب درسی حکم منبع اول و آخر را دارد. اگر تمایل به استفاده از کتاب های صرفا آموزشی دارید حتما با دبیر خود مشورت کنید تا کتابی را تهیه کنید که محتوای علمی غلط نداشته باشد. حفظ کردن و تسلط داشتن به تمامی متون کتاب های درسی زیست شناسی در کنار یادگیری صحیح مفهوم مباحث مختلف کلید موفقیت شما در این درس خواهد بود. همیشه خودتان را جای طراح سوالات بگذارید و سعی کنید تمامی پاراگراف های یک فصل از زیست را به مباحث دیگر از سایر فصول این درس ارتباط دهید. روند صحیح مطالعه یک فصل در زیست شناسی امروزه زیست شناسی کاملا تبدیل به یک درس مفهومی شده است.

نکته کلیدی

در زیست شناسی دوازدهم موسسه حرف آخر برای داوطلبان برای اینکه در این درس به درصد ها بالا برسند باید نگرش خودشان را نسبت به این درس عوض کنند و متناسب با کنکور های اخیر، این درس را مطالعه کنند. برای زیست شناسی باید برنامه ای خاص این درس داشته باشید. مرور و تکرار کردن در زیست از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است به همین دلیل توصیه می کنیم حداقل روزی ۷۵ دقیقه تا ۳ ساعت به مطالعه این درس اختصاص دهید.

بهتر است بعد از تسلط به فصول مرتبط بهم برای زیست شناسی به سراغ تست زنی بروید چرا که در کنکور سراسری خیلی کم پیش می آید که صورت سوال و گزینه های آن، تمامی مربوط به مباحث یک فصل زیست شناسی باشد. طراحان زیست شناسی کنکور سعی دارند با استفاده از جملات طولانی و مبهم هرچه بیشتر شما را گیج کنند بنابراین سرعت و دقت در کنار دانش می‌تواند در زدن تست‌های زیست به کمک شما بیاید. توجه داشته باشید که برای درسی مثل زیست شناسی کتاب درسی حکم منبع اول و آخر را دارد. اگر تمایل به استفاده از کتاب های صرفا آموزشی دارید حتما با دبیر خود مشورت کنید تا کتابی را تهیه کنید که محتوای علمی غلط نداشته باشد.

3/5 ( 3 نظر )
, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست