درس زیست شناسی یکی از مهم‌ترین درس‌های گروه تجربی است. داوطلبانی که برای این درس تراز بالایی دارند شانس بیشتری برای قبولی در کنکور سراسری به دست می‌آورند. اساتید دپارتمان زیست یعنی استاد شاکری، استاد شعبانی و استاد هومن روان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا داوطلبان یک تراز مناسب برای این درس کسب کنند. یکی از مباحث مهم زیست شناسی، مبحث پستانداران است.

مبحث پستانداران با ساده‌ترین روش ممکن توسط استاد شعبانی به داوطلبان گروه تجربی آموزش داده می‌شود. داوطلبان می‌توانند ویدیو آموزشی مبحث پستانداران را که توسط استاد شعبانی تدریس شده است را در ویدیو زیر مشاهده کنند. این نکته را فراموش نکنید که در هر سطح علمی که حضور داشته باشید شانس زیادی برای قبولی در کنکور سراسری با حرف آخر دارید.

آموزش مبحث پستانداران

تراز بالای 70 درصد در درس زیست شناسی

دپارتمان زیست حرف آخر در هر شرایطی تراز بالای 70 درصد را برای دانش‌آموزان تضمین می‌کنند. دانش‌آموزان و داوطلبان گروه تجربی با هر پایه تحصیلی پس از مشاهده آموزش‌های حرف آخر یک تراز بالای 70 درصدی را به آسانی کسب می‌کنند. یکی از مباحث مهمی که داوطلبان در درس زیست شناسی باید آن را مطالعه می‌کنند مبحث پستانداران است. استاد شعبانی این مبحث را به صورت جامع و کامل در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

آموزش مبحث پستانداران با اَبَر جانور

استاد شعبانی با استفاده از نقشه راه‌های خاص و تصاویر منحصربه‌فرد مبحث پستانداران را به داوطلبان کنکور آموزش می‌دهد. تمامی مباحث پستانداران که در زیست شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم قرار دارد با توجه به برنامه آموزشی زیر در اختیار داوطلبان گروه تجربی قرار می‌گیرد. داوطلبان می‌توانند با توجه به جدول زیر از تمامی موضوعات بخش پستانداران مطلع باشند:

 

پایه تحصیلی شماره صفحه موضوع
زیست دهم 32 نشخوارکنندگان
زیست دهم 46 سطح تنفسی پستانداران
زیست دهم 62 گلبول قرمز در پستانداران
زیست دهم 67 گردش خون در پستانداران
زیست یازدهم 18 مغز پستانداران
زیست یازدهم 117 تغذیه و حفاظت از جنین
زیست دوازدهم 58 گونه‌های خویشاوند

آموزش تصویری مبحث پستانداران در زیست شناسی

استاد شعبانی در این ویدیو در چند نکته ساده به داوطلبان آموزش می‌دهد که چگونه مبحث پستانداران را مطالعه کنند:

دستگاه گوارش نشخوارکنندگان

همان طور که می‌دانید دستگاه گوارش نشخوارکنندگان برای استفاده از سلولز موجود در مواد غذایی سازگاری پیدا کرده است. دستگاه گوارش نشخوارکنندگان از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • دهان
  • مری
  • معده
  • روده

حرف آخری‌ها

داوطلبان کنکور که از پکیج‌های حرف آخر استفاده می‌کنند به راحتی برای تمام درس‌ها یک تراز بالا دارند. دپارتمان زیست حرف آخر به داوطلبان گروه تجربی این اطمینان را می‌دهد که داوطلبان تراز بالای 70 درصد کسب کنند. شما می‌توانید به راحتی نمونه تدریس‌های اساتید حرف آخر را در سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام حرف آخر مشاهده کنید.

اگر شما هم جز داوطلبانی هستید که برای خرید پکیج‌های حرف آخر دو دل هستید بهتر است به سراغ نمونه‌های تدریس یا پکیج رایگان حرف آخر بروید. شما می‌توانید با استفاده از پکیج 5 روز با آخر 15 درصد از محتوای درس‌ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید. پکیج 5 روز با حرف آخر رایگان است و به شما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت‌تری پکیج‌های حرف آخر را انتخاب کنید.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست