معرفی پکیج مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع ریاضیات

پکیج مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع ریاضیات . بدون شک طبق نظر شرکت کنددگان و دانش آموزان سال های گذشته پکیج مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع یکی از بهترین و موثر ترین پکیج های موسسه حرف آخر میباشد که میتواند فهم شما را برای تمام دروس وابسته به این درس ها افزایش دهد و بتوانید به عمیق ترین مفاهیم آن ها دست پیدا کنید و بیدون دردسر از پس حل تمام سوالات آنها بر آیید.

یکی از پیچیده ترین و البته پرکاربردترین مباحث ریاضی مثلثات است. از این بخش علاوه بر اینکه در سوالات درس ریاضی تست هایی دیده می شود، در حل تست های فیزیک نیز استفاده می گردد. بنابراین در صورتی که قصد دارید در کنکور تراز بالایی کسب کنید، مجبور به یادگیری مثلثات هستید. بحث توابع و تبدیل و ترکیب آن ها نیز یکی از پرچالش ترین بخش های ریاضی است که دانش آموزان اغلب از آن فراری هستند.

یک مژده بزرگ برای تمامی کسانی که به صورت هدفمند درحال یادگیری ریاض هستند، داریم. استاد منتظری، مدیر مجموعه حرف آخر که یکی از مشهورترین و باتجربه ترین دبیرا ریاضیات کنکور کشور است، با ارائه بسته آموزش مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع، با استفاده از دانش و تجربه خود، ریاضی را برایتان مانند عسل شیرین نموده است.

ویژگی های منحصر به فرد پکیج مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع ریاضیات

یکی از مهم ترین ویژگی های مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع نظام قدیم این است که استاد منتظری اجازه حفظ کردن هیچ مطلبی را به شما نمی دهد، به این معنی که دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و پیچیده مثلثات نخواهید داشت! به جای تمامی این فرمول ها می آموزید که چگونه با استفاده از تعداد انگشت شماری الگوی پایه ای با مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع برای رشته ریاضی نظام قدیم تمامی مسائل مربوط به مثلثات با تبدیل و ترکیب توابع را حل کنید.

استفاده از انیمیشن و تصویر به فهم بهتر مطالب و فعال شدن نیم کره راست مغز کمک کرده و در نهایت هر آنچه تدریس می شود، در حافظه بلند مدت شما جای خواهد گرفت و میزان فراموشی آن به صفر می رسد.

در یادگیری ریاضی از حل تمرین نباید غافل شد. به همین دلیل است که استاد منتظری در مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع برای رشته ریاضی نظام قدیم تست های کنکور سراسری سال های ۸۵ تا ۹۵ را برایتان به تشریح حل خواهد نمود.

علاوه بر این تست ها، تعداد زیادی سوال تالیفی که دارای نکات و ریزه کاری های فراوانی هستند شانس دیده شدن در کنکور را دارند نیز مطرح و حل می شود. بدین ترتیب می توانید طی مدت ۶ جلسه کل مبحث مثلثات کنکور و همچنین تبدیل ترکیب توابع را به طور کامل خواهید آموخت و علاوه بر آن نمونه سوالات مهم را نیز حل می کنید

مثلثات نظام قدیم

مثلثات نظام قدیم

بررسی دام ها آموزشی و راه های دور زدن آن ها

درس ریاضیات پر از دام های اموزشی است که اگر دانش آموزی با آنها آشنایی نداشته باشد به شدت در حل سوالات به مشکل بر خواهد خورد . در پکیج های آموزشی حرف آخر ریاضیات استاد منتظری ، آخرین متد ها جهت دور زدن و شناسایی این دام های آموزشی به شما ارائه میشود.

بررسی گزینه به گزینه تست های سراسری چند سال اخیر

تمام سوالات کنکور سال های اخیر را با سرعت و دقت هر چه تمام تر در این بسته های پوشش داده ایم تا هیچ سوالی بی پاسخ نمانده باشد . همچنین علاوه بر سوالات کنکور سراسری ، سوالات تالیفی استاد منتظری نیز مطرح شده اند تا با تطابق بالای آن با سوالات کنکور سراسری ، دانش آموزان با هر نوع سوالی آشنایی پیدا کنند.

آموزش با تصویرسازی و انیمیشن

آموزش کنکور در دی وی دی های حرف آخر با استفاده از تصویرسازی و شهودی سازی مطالب انجام می شود که منجر به کاهش زمان مورد نیاز برای یادگیری و ماندگاری بالای مطالب در نیمکره راست مغز داوطلب می شود. پس دیگر نگران فراموش کردن مطالب حفظی نباشید چرا که با متد های تصویر سازی بکار گرفته شده همه مطالب در حافظه بلند مدت شما خواهد ماند.

چند ویژگی کلیدی پکیج مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع ریاضیات موسسه آموزشی حرف آخر

  • آموزش ریاضی به روش فراوانی تجمعی و تدریس پینگ پنگی توسط استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی
  • تدریس کامل ریاضی کنکور با استفاده از انیمیشن های ابداعی و منحصربه فرد
  • تدریس به صورت معلم و شاگرد جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان
  • حل تمامی تست های کنکورهای اخیر با بررسی تمامی گزینه ها جهت تسلط کامل داوطلب
  • تدریس پرانرژی و با رعایت تمامی اصول زبان بدن توسط استاد عبدالرضا منتظری
  • آموزش کل ریاضی با الگوها و روش های ابتکاری متعدد ( مثل الگوی بادبادک، الگوی تیرانداز، روش سیبا و …)
  • عدم تکیه بر فرمول های متعدد که سریعا فراموش می شوند و تکیه بر الگوهای ابتکاری

پکیج مثلثات حرف آخر

3/5 ( 2 نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست