منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ به تفکیک ۷ شاخه درسی

در این مطلب به معرفی منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ می پردازیم. داوطلبان کنکور ۹۹ هنر برای موفقیت درکنکور سراسری باید مطالعه و برنامه ریزی داشته باشند. برای مطالعه و برنامه ریزی درسی لازم است که داوطلبان کنکور هنر از منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ آگاهی کامل داشته باشند. در نتیجه سایت حرف آخر در این مطلب برایتان منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ را قرار داده است تا بتوانید از آن استفاده کنید و یا نسبت به تهیه منابع کمک آموزشی اقدام کنید. برای تهیه منابع کمک آموزشی در درو عمومی می توانید از پکیج های برتر حرف آخر استفاده کنید.

 

منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ به تفکیک ۷ شاخه درسی

 

رشته هنر از جمله رشته های شناور کنکور همانند رشته زیان می باشد.

بدین معنی که داوطلبان کنکور در هر سه گروه آزمایشی ریاضی و تجربی و انسانی می توانند علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی خود در این رشته نیز ثبت نام کنند. در صورت قبولی در هر دو رشته نیز به اختیار خود می توانند یکی را انتخاب نمایند.

منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹

منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ به تفکیک ۷ شاخه درسیمنابع اختصاصی کنکور بدون شک اهمیت بالایی خواهد داشت. البته نمی توان از تاثیر دروس و منابع عمومی نیز به سادگی عبور کرد اما یقینا تاثیر منابع اختصاصی به علت ضریب بیشتر آن در کنکور بشتر خواهد بود و همین امر اهمیت منابع اختصاصی کنکورهنر را چند برابر می کند. در نتیجه یکی از مهمترین مواردی که داوطلبان کنکور هنر به آن نیازمند خواهند بود آگاهی از منابع اختصاصی کنکورهنر و مطالعه منابع درسی است. در این صورت می توانند بهترین نتیجه را از مطالعه وتلاش خود بگیرند. اگر قصد شرکت در گروه آزمایشی هنر در کنکور سراسری هنر در سال ۹۹ را دارید باید بدانید که چه منابع و دروسی را مطالعه کنید.

گروه هنر ۷ شاخه درسی دارد که عبارتند از:

۱- درک عمومی هنر(شامل دروس و مطالب مربوط به تاریخ هنر ورشته های هنری میباشد)

۲- درک عمومی ریاضی و فیزیک (دروس ریاضی و فیزیک و هوش)

۳- ترسیم فنی (هندسه و رسم اشکال) که دربین منابع اختصاصی کنکور هنر اهمیت بالایی دارد.

۴- خلاقیت تصویری و تجسمی (شناخت تصویر و نشانه های آن و خلاقیت)

۵- خلاقیت نمایشی (درس های مربوط به نمایش و سینما)

۶- خلاقیت موسیقی (شامل کل مباحث موسیقی)

۷- خواص مواد (اطلاعات کامل کافی برای موادی که در کار خود استفاده می کنید)

 

منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ به تفکیک ۷ شاخه درسی

جدول و لیست دروس منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹

[table “18” not found /]

 

منابع اختصاصی کنکور هنر ۹۹ به تفکیک ۷ شاخه درسی

منابع مطالعاتی آزاد

داوطلبان می توانند در صورت علاقه و تمایل اقدام به تهیه منابع مطالعاتی بیشتری کنند تا میزان تسلط خود را بالاتر ببرند. البته توصیه می شود که ابتدا بر روی منابع اصلی تسلط کامل بدست آورند سپس اقدام به مطالعه منابع دیگر نمایند.

لازم به ذکر است داوطلبان گروه هنر می توانند برای دروس عمومی کنکور هنر ۹۹ از پکیج های برتر و فوق العاده قوی دروس عمومی حرف آخر استفاده کنند تا در این دروس بتوانند نمره قابل قبولی بدست آورند خصوصا داوطلبانی که از لحاظ دروس اختصاصی تا حدودی ضعیف ترند می توانند ضعف خود را در دروس اختصاصی با کسب نمره بالا در دروس عمومی تا حدی جبران نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست