پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر – مطالعه برای کنکور در ۶۰+۴۰ روز

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر – مطالعه برای کنکور در ۶۰+۴۰ روز : چیزی که ما در حرف آخر با عنوان پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر تهیه و تدوین نمودیم در واقع برمبنای همین امر و ضعف های سیستم آموزشی بوده است. ما در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر سعی در برطرف نمودن نقاط ضعف سیستم آموزشی برای یادگیری و ایجاد خلاقیت نموده ایم. متاسفانه یا خوشبختانه نیاز به پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر و پروزه های مشابه با توجه به سیستم آموزشی ضعیف در دارس کشور هر روز بیشتر احساس می شود. زیرا دانش آموزان در سیستم کنونی آموزشی کشور در مدارس هیچگونه رغبتی برای یادگیری و ایجاد خلاقیت ندارند.

 

پروژه 6040 حرف آخر - مطالعه براي کنکور در 60+40 روز

 

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر – مطالعه برای کنکور در ۶۰+۴۰ روز

نمونه بارز این گفته ضعف اکثریت قریب به اتفاق داوطلبان کنکور و حتی قبل از کنکور در دروس اختصاصی مانند ریاضی و یا زیست شناسی می باشد. که ما در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر توجه ویژه به ان کرده ایم. از طرف دیگر با بالارفتن سطح درک و فهم در میان دانش آموزان نسل جدید و همینطور افزایش بهره آموزش آنان دیگر روشهای قدیمی آموزش پاسخگو نخواهند بود. بنابراین باید سیستم آموزشی را به گونه ای تدوین کنیم که خلاقیت و یادگیری در دانش آموزان را ایجاد کند و بعلاوه انگیزه آنان برای این موارد را هم بیشتر کند .

به عنوان مثال در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در درس ریاضی حدود ۵۰ ساعت اموزش برای دانش اموزان هدفمند انجام شده تا آنها بتوانند در زمان اندکی از عید نوروز تا روز کنکور به میزان قابل توجهی در درس ریاضی برای کنکور تسلط پیدا کنند. همانطور که می دانید مطالعه درس ریاضی و دروس مرتبط با ان از شیوه خاصی پیروی می کند که با سایر دورس متفاوت می باشد از طرفی یادگیری این درس چه برای گروه علوم ریاضی و فیزیک و چه برای گروه علوم تجربی و چه برای گروه علوم انسانی تا حد بسیاری تعیین کننده در نتیجه کنکور می باشد.

 

شیوه آموزشی

شیوه بکار گرفته شده در پروژه شصت چهل حرف آخر بر مبنای تقویت ضعف های آموزشی این در در سیستم اموزشی مدارس و همینطور تقویت یادگیری و خلاقیت جهت درک و حل مفاهیم سوالات می باشد. پروژه ۶۰۴۰ در درس ریاضی به گونه ای تدوین شده که شما را نسبت به هر نوع سوالی که در درس ریاضی مطرح شود غالب کند و به عبارتی هیچگونه هراسی از هیچ مدلی از سوالت کنکور در درس ریاضی نداشته باشید. بدون شک توضیحات در خصوص پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با اینکه خودتان پکیج پروژه ۶۰۴۰ را مشاهده کنید زمین تا آسمان متفاوت است.

می توانید توضیحات تکمیلی در خصوص پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در درس ریاضی را ببینید :

برای دیدن پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در درس ریاضی نظام قدیم روی لینک زیر کلیک کنید :

ریاضی ۶۰۴۰ (نظام قدیم)

برای دیدن پروژه ۶۰۴۰ در درس ریاضی نظام جدید روی لینک زیر کلیک کنید :

ریاضی ۶۰۴۰ (نظام جدید)

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر - مطالعه برای کنکور در ۶۰+۴۰ روز

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر برای دروس مهم

درس ریاضی به عنوان یک نمونه برایتان معرفی شد. ما بر روی دروس مهمی نظیر ریاضی ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی کار کردیم و اقدام به تهیه و تولید پروژه ۶۰۴۰ نمودیم تا بتوانیم به کمک متئهای جدید آموزشی ضعف های تدریس و آموزش را در این دروس بالا ببریم. برای همین منظور در هر کدام از این دروس که داوطلب مشکل و نقطه ضعفی داشته باشد می تواند به صورت جداگانه اقدام به خرید و تهیه آن پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در درس مورد نظر نماید. در این حالت در وقت و هزینه داوطلب نیز صرفه جویی می شود.

برای مشاهده تمام پروژه های ۶۰۴۰ می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و آنها را مشاهده کنید و توضیحات کاملتر را ببینید . چه داوطلبان نظام قدیم و چه داوطلبان نظام جدید :

مشاهده پروژه های شصت چهل مجموعه حرف آخر بر مبنای سیستم آموزشی خلاق

پاسخ به یک سوال رایج درخصوص پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

حال سوالی که ممکن است برای برخی از داوطلبان ایجاد شود این می باشد که چگونه مدت زمان پکیج های ۶۰۴۰ کم می باشد ؟ با حرف آخر همراه باشید تا پاسخ این سوال را به شما بگویم : از آنجایی که در موضوع آماده سازی برای کنکور از یکجا به بعدوقت و زمان برای شما بسیار حیاتی می باشد بنابراین باید بتوانید در مدت زمان کمی به میزان قابل توجهی بر روی دروس تسلط نمایید. از طرفی در ۴۰ روز مانده به کنکور داوطلبان باید فقط تمرکز خود را بر روی مرور مباحث و مفاهیم بگذارند. اینجاست که آموزش های جامع کوتاه حکم اکسیر و طلا را برایتان ایفا خواهند کرد و آنجاست که ارزش کیفیت بالا در کمیتی کوتاه مشخص می شود.

ویژگی هی پروژه ۶۰۴۰ حرف اخر

۱- پاسخگویی به تمام نیازهای شما در زمان اندک

۲- آموزش به شیوه ای کاملا حرفه ای و هوشمندانه منطبق بر طراحی سوالات کنکور

۳- آموزش از طریق ساده سازی آموزش و با نگاه طراح سوالات آزمون سراسری مباحث مربوطه

۴- آموزش به شیوه کاملا مفهومی بطوری که داوطلب بعد از مشاهده تدریس قادر به پاسخگویی سوالات خواهد

۵- در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر آزمونهای جامع در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

۶- درآزمون های جامع پروژه ۶۰۴۰ حرف آخرداوطلبان نقاط قوت وضعف خود راپیش از آزمون سراسری میابند.

۷- در آزمون های جامع داوطلبان در بازه زمانی ۴۰ روز با ۲۰ آزمون جامع میدهند.

۸- از طریق این ۲۰ آزمون تمام دانسته های پیشین بارها مرور و جمع بندی نهایی می شود .

۹- آزمون های جامع مشابه کنکور سراسری می باشند.

سخن پایانی

با بررسی های که روی کنکور های سال ۹۲ تا ۹۶ و آزمون های جامع کانون در سال ۹۶ و همچنین آزمون های جامع سنجش سال ۹۶ انجام شد مشخص شد که سهم سوالات مفهومی در کنکور سال به سال در حال افزایش می باشد. بنابراین اهمیت خواندن مفهومی دروس روز به روز در حال افزایش می باشد. حتی در دروس حفظی و عمومی شما نیاز به درک مفاهیم و خواندن مفهومی مطالب پیدا خواهید کرد. این دقیقا همان نکته ای است که پروژه شصت چهل حرف اخر روی ان تمرکز کرده است آن هم در مدت زمان کوتاه.

پروژه ۶۰۴۰ با ارائه منابع جامع در مناسب ترین در عین حال کمترین زمان ممکن از طریق برنامه ریزی دقیق و تحلیل تخصصی تمام نیازهای شما داوطلبین گرامی را در هر درس پاسخ می دهند. وقتی شما برای تکمیل منابع آموزشی خیالتان راحت باشد و به تست های تالیفی بیشتر دسترسی داشته باشید میتوان گفت تمام معلومات قبلی شما بارها و بارها مرور و جمع بندی نهایی می شوند .

۰/۵ ( ۰ نظر )

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست