یکی از محبوب‌ترین گروه‌های آزمایشی در کنکور سراسری، گروه انسانی است. متاسفانه داوطلبان گروه انسانی با کم لطفی موسسه‌های آموزشی روبه‌رو هستند و برای دروس تخصصی این گروه پکیج‌های مناسبی ارائه نمی‌شود. اما موسسه حرف آخر برای راحتی داوطلبان گروه انسانی بهترین پکیج‌های گروه انسانی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. بنابراین داوطلبان گروه انسانی به هیچ عنوان نباید نگران یادگیری دروس تخصصی باشند. داوطلبان باید به سوالات هشت درس تخصصی در کنکور انسانی پاسخ دهند. دومین درس تخصصی در کنکور انسانی که داوطلبان باید به سوالات آن پاسخ دهند، درس اقتصاد است. درس اقتصاد یک درس با ماهیت مفهومی و محاسباتی است. بنابراین آموزش این درس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. موسسه حرف آخر با توجه به اهمیت درس اقتصاد با یکی از برترین اساتید کشور برای تدریس درس اقتصاد همکاری می‌کند. این استاد برتر موسسه حرف آخر، استاد پویا بهشتی است.

موسسه حرف آخر برای اینکه بهترین پکیج‌های آموزشی را در اختیار داوطلبان قرار دهد با بهترین اساتید کشور همکاری می‌کند. استاد پویا بهشتی یکی از برترین اساتید کشور است که درس اقتصاد را با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری تدریس می‌کند. درس اقتصاد یکی از دروس مهم کنکور انسانی است که داوطلبان باید مفاهیم آن را به صورت کامل و دقیق یاد بگیرند. متاسفانه برخی از داوطلبان مفاهیم درس اقتصاد را حفظ می‌کنند. همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان به سوالات درس اقتصاد به درستی پاسخ ندهند. حفظ کردن ده‌ها مفاهیم درس اقتصاد یک کار بسیار اشتباه در کنکور سراسری است. استاد بهشتی در آموزش‌های خود به این نکته اشاره می‌کند که داوطلبان به هیچ عنوان نباید مطالب را حفظ کنند. این استاد برتر موسسه حرف آخر مفاهیم درس اقتصاد را به نحوی آموزش می‌دهد که داوطلبان نیازی نداشته باشند تا هیچ مطلبی را حفظ کنند.

شاید برای بسیاری از داوطلبان این سوال پیش آید که استاد بهشتی کیست؟ چرا موسسه حرف آخر برای تدریس درس اقتصاد با استاد بهشتی همکاری می‌کند؟ تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ معرفی استاد بهشتی می‌رود و سوابق آموزشی این استاد برتر موسسه حرف آخر را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

 

پویا بهشتی

بیوگرافی استاد پویا بهشتی مدرس اقتصاد

کنکور 1402 با توجه به اعلام سازمان سنجش و آموزش مانند کنکور سال‌های پیش برگزار نخواهد شد. مهم‌ترین تفاوت کنکور 1402 با کنکور سال‌های پیش نبودن دروس عمومی در کنکور است. این بدین معنی است که داوطلبان در کنکور سراسری دیگر به سوالات دروس عمومی پاسخ نخواهند داد. با توجه به این شرایط داوطلبان تنها باید به سوالات دروس تخصصی در کنکور سراسری پاسخ دهند. همین موضوع نیز اهمیت دروس تخصصی را به خوبی نشان می‌دهد. یکی از دروس تخصصی کنکور انسانی، درس اقتصاد است که استاد پویا بهشتی این درس را در موسسه حرف آخر تدریس می‌کند. استاد بهشتی سال‌هاست که درس اقتصاد و روانشناسی را به صورت حرفه‌ای در کشور تدریس می‌کند. این استاد برتر کشور توانایی‌هایی زیادی در آموزش درس اقتصاد و روانشناسی دارد. همین موضوع نیز موجب شده است که موسسه حرف آخر با این استاد همکاری کند.

استاد پویا بهشتی دارای مدرک فوق لیسانس در رشته روانشناسی بالینی از تهران است. این استاد برتر موسسه حرف آخر درس اقتصاد را با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان با مشاهده آموزش‌های استاد بهشتی گذر زمان را احساس نمی‌کنند. همین دلیل موجب می‌شود که داوطلبان با علاقه بیشتری به آموزش‌های استاد بهشتی توجه کنند. همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم درس اقتصاد ماهیت مفهومی و محاسباتی دارد. گاهی اوقات داوطلبان از بخش محاسباتی درس اقتصاد فرار می‌کنند و به سوالات اقتصاد در کنکور سراسری پاسخ نمی‌دهند. این کار بسیار اشتباه است. استاد پویا بهشتی با استفاده از روش‌های خاص خود تمامی مسائل و مفاهیم درس اقتصاد را به ساده‌ترین شکل ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. بنابراین داوطلبان گروه انسانی با یک خیال راحت می‌توانند درس اقتصاد را یاد بگیرند و به سوالات آن در کنکور سراسری پاسخ دهند.

 • فوق لیسانس روانشناسی بالینی از تهران

سوابق آموزشی استاد پویا بهشتی

موسسه حرف آخر یکی از برترین موسسه‌های آموزشی در کشور است که برای تمامی داوطلبان پکیج‌های آموزشی تولید می‌کند. داوطلبان گروه انسانی نیز می‌توانند از پکیج‌های این موسسه برای مطالعه دروس تخصصی استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین پکیج‌های گروه انسانی، پکیج اقتصاد حرف آخر است که توسط استاد بهشتی تدریس می‌شود. تیم محتوای حرف آخر این موضوع را با اطمینان بیان می‌کند که استاد بهشتی یکی از باتجربه‌ترین و بااستعدادترین اساتید اقتصاد و روانشناسی در کشور است. استاد بهشتی با بیش از 25 سال سابقه تدریس به یکی از برترین اساتید اقتصاد در کشور تبدیل شده است. درس اقتصاد دیگر برای داوطلبان گروه انسانی دردسری ایجاد نمی‌کند، زیرا استاد بهشتی با آموزش‌های خاص خود یادگیری درس اقتصاد را آسان‌تر کرده است. البته این نکته را در نظر بگیرید که استاد بهشتی در کنار آموزش درس اقتصاد فعالیت‌های آموزشی دیگری نیز دارد.

استاد پویا بهشتی در کنار آموزش درس اقتصاد و روانشناسی به عنوان مشاور و هدایتگر تحصیلی نیز فعالیت می‌کند. این استاد برتر موسسه حرف آخر بنیان‌گذار گروه مشاوره حامی است. به عبارت دیگر می‌توان گفت که استاد بهشتی در تمامی این سال‌ها به روش‌های مختلف همراه داوطلبان بوده است و آن‌ها را در مسیر موفقیت تحصیلی کمک می‌کند. استاد بهشتی  تدریس درس اقتصاد را از پایه‌ شروع می‌کند. این بدین معنی است که داوطلبان هر سطح تحصیلی که داشته باشند به راحتی مفاهیم درس اقتصاد را متوجه می‌شوند. بنابراین اگر داوطلبی در درس اقتصاد ضعیف باشد به راحتی می‌تواند آموزش‌های استاد بهشتی را مشاهده کنند و مفاهیم را به طور کامل متوجه شود.

استاد بهشتی در مدارس و مراکز علمی زیادی فعالیت داشته است و در هر کدام از این مراکز به بهترین شکل ممکن درس اقتصاد را تدریس کرده است. به همین دلیل موسسه حرف آخر نیز با این استاد برتر برای آموزش درس اقتصاد همکاری می‌کند. شما می‌توانید در قسمت زیر با سوابق آموزشی این استاد برتر موسسه حرف آخر آشنا شوید:

 • تدریس درس اقتصاد در موسسه حرف آخر
 • مدرس، مشاور و هدایتگر تحصیلی
 • بنیان‌گذار گروه مشاوره حامی
 • دبیر برتر اقتصاد و روانشناسی کنکور
 • دارای بیش از 25 سال سابقه تدریس درس اقتصاد و روانشناسی
 • طراح سوالات آزمون‌هاي سنجش
 • مدرس رتبه‌های برتر کنکور
 • سابقه تدریس در بیش از ١٠٠ مدرسه برتر در ایران
 • سابقه تدریس در ٢٧ شهر از جمله اصفهان، شیراز، تبریز، رشت، همدان، اهواز، لاهیجان، قزوین، کرج، کیش، زنجان، اراک، قم و …
 • سابقه تدریس در بیش از ١٠٠ مدرسه در سراسر کشور مانند مدارس فرهنگ، مدارس شاهد در شهر تهران و شهرستان‌ها، مدارس دولتی و غير دولتی در مناطق ١-٢-٣-٤-٥-٦-٧-٨-١٤-١٧-١٨-٢٢
 • تدریس در آموزشگاه‌هاي برتر مانند علم و صنعت آریا در اهواز، پارسايي در اصفهان، سراي دانشمندان در همدان، علامه لاهوري و علامه حلي در رشت، سنجش فرهمندان در تبريز و نسل قلم در شیراز
 • مدرس رتبه‌های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی
 • مدرس درس اقتصاد در شبکه‌های صدا و سیما
 • مدرس درس اقتصاد در برترین مراکز آموزشی

 

تالیفات استاد بهشتی

به نظر شما چه عواملی موجب محبوبیت استاد بهشتی مابین داوطلبان شده است؟ عوامل زیادی را برای این محبوبیت می‌توان بیان کرد. نوع تدریس و نحوه تدریس متفاوت استاد بهشتی یکی از عواملی است که موجب محبوبیت این استاد شده است. استاد بهشتی برای تدریس درس اقتصاد و روانشناسی از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. استاد بهشتی با توجه به سابقه درخشانی که دارد به یکی از برترین اساتید اقتصاد در ایران تبدیل شده است.

بسیاری از داوطلبان رتبه برتری با آموزش‌های استاد بهشتی توانسته‌اند یک درصد بالا در کنکور سراسری کسب کنند. داوطلبان با کمی جستجو می‌توانند رتبه‌های برتر کنکور انسانی را با تدریس استاد بهشتی پیدا کنند. بنابراین اگر به دنبال کسب یک درصد بالا برای درس اقتصاد هستید و مفاهیم آن را به خوبی متوجه نمی‌شوید استاد بهشتی بهترین گزینه برای شماست. استاد بهشتی تمامی مفاهیم و مسائل درس اقتصاد را با ساده‌ترین روش‌های ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد.

تمامی دروس تخصصی در کنکور سراسری از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به این موضوع داوطلبان گروه انسانی باید به تمامی دروس تخصصی توجه زیادی داشته باشند. درس اقتصاد دومین درس تخصصی در کنکور انسانی است که داوطلبان را گاهی اوقات دچار مشکل می‌کند. استاد بهشتی با آموزش‌های منحصربه‌فرد خود، نگرش داوطلبان را نسبت به درس اقتصاد تغییر داده است. درس اقتصاد دیگر یک درس دشوار برای داوطلبان گروه انسانی نیست. استاد بهشتی با آموزش‌های منحصربه‌فرد خود درس اقتصاد را برای داوطلبان شیرین‌تر کرده است. این استاد برتر کشور تسلط زیادی بر مفاهیم اقتصاد دارد و برای تدریس هر مبحث اقتصاد از روش‌های خاصی استفاده می‌کند. استاد پویا بهشتی در کنار سوابق آموزشی درخشان، فعالیت‌های دیگری نیز دارد. یکی از این فعالیت‌ها مربوط به تالیف کتاب‌های آموزشی برای داوطلبان است. شما می‌توانید در قسمت زیر با تالیفات مختلف استاد بهشتی بیشتر آشنا شوید:

 • تالیف کتاب سوت پایان کنکور 1395: رشته علوم انسانی
 • تالیف کتاب کمک آموزشی در انتشارات ايران سنجش
 • تالیف کتاب کمک آموزشی در انتشارات مبتکران
 • تالیف کتاب کمک آموزشی در انتشارات رزمندگان
 • تالیف کتاب کمک آموزشی در انتشارات بیست
 • تالیف کتاب کمک آموزشی در انتشارات شبقره
 • تالیف کتاب کمک آموزشی در انتشارات صفر كلوين

پکیج‌‌های استاد بهشتی در موسسه حرف آخر

داوطلبان گروه انسانی همیشه از نبود پکیج‌های آموزشی ناراضی و ناراحت بودند. اما این داستان با حضور موسسه حرف آخر در آموزش دروس انسانی تغییر کرده است. موسسه حرف آخر برای تمامی دروس تخصصی گروه انسانی پکیج‌های آموزشی تولید می‌کند. این پکیج‌های آموزشی توسط بهترین اساتید کشور تدریس می‌شوند. این بدین معنی است که هر درس تخصصی توسط یک استاد برتر و باتجربه در موسسه حرف آخر تدریس می‌شود. موسسه حرف آخر برای تدریس دو درس تخصصی کنکور انسانی با بهترین استاد کشور همکاری می‌کند. پکیج‌های اقتصاد جامع حرف آخر و روانشناسی جامع حرف آخر توسط استاد پویا بهشتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. استاد بهشتی مفاهیم هر دو درس تخصصی را به صورت کامل و جامع به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان با خیال راحت می‌توانند هر دو پکیج را تهیه کنند و به طور کامل تمامی مفاهیم این دروس را یاد بگیرند.

درس اقتصاد دومین درس و درس روانشناسی هشتمین درس تخصصی در کنکور انسانی است. هر درس تخصصی در کنکور انسانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین داوطلبان باید هر دو درس اقتصاد و روانشناسی را با دقت زیادی مطالعه کنند. درس اقتصاد یک ماهیت مفهومی و محاسباتی دارد. اما درس روانشناسی بیشتر ماهیت حفظی دارد. استاد بهشتی با توجه به تجربه تدریس خود هر دو درس را به بهترین شکل ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. تمامی مفاهیمی در این دو پکیج توسط تصاویر و انیمیشن آموزش داده می‌شوند. استاد بهشتی برای آموزش مفاهیم از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند و مطالب در حافظه بلندمدت آن‌ها بهتر ثبت شود. استاد بهشتی در موسسه حرف آخر پکیج‌های زیر را با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد:

 

پویا بهشتی

پکیج اقتصاد و روانشناسی حرف آخر: مدرس استاد بهشتی

درس اقتصاد یکی از مهم‌ترین دروس تخصصی در کنکور انسانی است. این درس دومین درس تخصصی در کنکور انسانی است و داوطلبان باید با دقت زیادی به سوالات این درس پاسخ دهند. تعداد سوالات درس اقتصاد 15 سوال است و داوطلبان تنها 10 دقیقه زمان دارند تا به سوالات این درس پاسخ دهند. به عبارت دیگر می‌توان گفت که داوطلبان تنها 36 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال اقتصاد در کنکور پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلبان باید تسلط زیادی بر مفاهیم اقتصاد داشته باشند.

موسسه حرف آخر با توجه به اهمیت درس اقتصاد با برترین مدرس اقتصاد کشور برای تدریس این درس همکاری می‌کند. استاد بهشتی مفاهیم درس اقتصاد را به صورت پایه‌ای آغاز می‌کند. داوطلبان هر درس و هر مبحث را به صورت دقیق و با جزئیات زیادی مطالعه می‌کنند. استاد بهشتی پس از آموزش هر مبحثی به سراغ حل تست‌های کنکور و تست‌های تالیفی می‌رود. این روش تدریس موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند.

همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم کنکور 1402 بدون دروس عمومی برگزار خواهد شد. همین موضوع نیز اهمیت دروس تخصصی را بیشتر از قبل می‌کند. بنابراین داوطلبان برای کسب یک رتبه عالی باید تمامی دروس تخصصی را با دقت زیادی مطالعه کنند. هشتمین درس تخصصی در کنکور انسانی درس روانشناسی است. درس روانشناسی یک درس با ماهیت حفظی است و داوطلبان باید مفاهیم آن را به صورت دقیق متوجه شوند.

تعداد سوالات این درس 20 سوال است و داوطلبان برای پاسخگویی به سوالات تنها 15 دقیقه زمان دارند. این بدین معنی است که داوطلبان تنها 42 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال روانشناسی پاسخ دهند. استاد بهشتی با توجه به این مدت زمان کم با بهترین روش‌های آموزشی درس روانشناسی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان با آموزش‌های استاد بهشتی دیگر نیازی ندارند مفاهیم درس روانشناسی را حفظ کنند. استاد بهشتی با الگوهای ابتکاری به داوطلبان آموزش می‌دهد تا آ‌ن‌ها مفاهیم درس روانشناسی را حفظ نکنند و به سوالات به صورت مفهومی پاسخ دهند.

ویژگی‌های تدریس استاد بهشتی

استاد بهشتی کیست؟ استاد بهشتی درس اقتصاد و روانشناسی را با استفاده از چه روش‌هایی به داوطلبان آموزش می‌دهد؟ بدون شک این سوالات و سوالات دیگر در مورد این استاد به ذهن اکثر داوطلبان آمده است. داوطلبان زیادی با نام استاد بهشتی آشنا هستند و آموزش‌های این استاد را مشاهده کردند. به نظر شما چرا این استاد از این میزان محبوبیت مابین داوطلبان گروه انسانی برخوردار است؟ استاد بهشتی نوع تدریس متفاوتی دارد. این استاد با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری مفاهیم درس اقتصاد و روانشناسی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. البته استاد بهشتی در کنار استفاده از روش‌های خاص برای تدریس مفاهیم دروس تخصصی از تصاویر و انیمیشن نیز استفاده می‌کند. تمامی این موارد دست به دست هم می‌دهند تا استاد بهشتی به یکی از برترین اساتید روانشناسی و اقتصاد در کشور تبدیل شود.

دروس محاسباتی دردسرهای خاص خود را دارند. دروس با ماهیت حفظی و مفهومی نیز دردسرهای زیادی برای داوطلبان ایجاد می‌کنند. با توجه به این شرایط تمامی دروس چالش‌ها و مشکلات خاص خود را دارند. درس اقتصاد و روانشناسی نیز چالش‌ها و مشکلات زیادی برای داوطلبان ایجاد می‌کنند. اما هر درسی راه و روش خاصی برای آموزش و یادگیری دارد. زمانی‌که داوطلبان با سوالات این دو درس در کنکور مواجه می‌شوند باید به سوالات هر دو درس پاسخ دهند. بنابراین داوطلبان نباید از سوالات این دو درس فرار کنند. به نظر شما چرا استاد بهشتی مابین داوطلبان تا این میزان محبوب است؟ این استاد چگونه درس اقتصاد و روانشناسی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. استاد بهشتی فن بیان خاصی دارد و مباحث دشوار را به ساده‌ترین روش ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر با مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس استاد بهشتی بیشتر آشنا شوید:

 • آموزش صفر تا صد تمامی مفاهیم درس اقتصاد و روانشناسی
 • آموزش تمامی مسائل اقتصاد
 • بررسی و آموزش تست‌های تکمیلی برای یادگیری بهتر مطالب
 • آموزش درس اقتصاد و روانشناسی به صورت مفهومی و ساده
 • آموزش بدون نیاز به حفظ کردن مطالب
 • ارائه راهکارهای ساده محاسباتی برای بخش محاسبات ریاضی اقتصاد
 • جمع‌بندی مهم‌ترین نکات درسی و کنکور هر درس
 • ارائه نکات مهم کنکوری
 • زمان مناسب تدریس و حجم کم
 • آموزش بدون نیاز به خلاصه‌نویسی و نکته‌برداری
 • مبتکر روش‌های نویس برای تدریس درس اقتصاد و روانشناسی
 • تدریس درس اقتصاد به صورت پایه‌ای
 • آموزش با یک زبان ساده و روان
 • آموزش درس اقتصاد و روانشناسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • آموزش بدون پرداختن به مسائل حاشیه‌ای
 • استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص برای آموزش
 • استفاده از نقشه‌راه برای آموزش مباحث دشوار
 • آموزش با لحن جذاب و گیرا
 • برگزاری کلاس‌های رفع اشکال آنلاین
 • حل تست‌های تالیفی و تست‌های کنکور
 • تحلیل خط به خط کتاب درسی

 

پویا بهشتی

نمونه تدریس درس اقتصاد استاد بهشتی

استاد بهشتی اقتصاد حرف آخر را چگونه تدریس می‌کند؟ بدون شک این مهم‌ترین سوال داوطلبان در مورد استاد بهشتی و اقتصاد حرف آخر است. اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد نوع تدریس متفاوت این استاد است. استاد بهشتی درس اقتصاد را با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری تدریس می‌کند. داوطلبان پس از مشاهده اقتصاد حرف آخر به راحتی می‌توانند به 15 سوال اقتصاد در کنکور سراسری پاسخ دهند. بنابراین داوطلبان بدون هیچ نگرانی باید به سوالات اقتصاد در کنکور سراسری پاسخ دهند. برخی از داوطلبان به دنبال نمونه تدریس استاد بهشتی هستند. به همین دلیل موسسه حرف آخر نمونه تدریس مبحث تورم اقتصاد را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. مشاهده این ویدیو به داوطلبان کمک می‌کند تا آ‌ن‌ها با اطمینان بیشتری به سراغ انتخاب پکیج اقتصاد حرف آخر بروند:

 

 

حل تست‌های درس اقتصاد در کنکور 1400

استاد بهشتی برای آموزش درس اقتصاد در مرحله اول به سراغ آموزش مباحث و مفاهیم ابتدایی می‌رود. این استاد برتر کشور پس از آموزش هر مبحثی به سراغ حل تست‌های تالیفی و تست‌های کنکور می‌رود. حل تست کنکور از هر جهتی برای داوطلبان مفید است. داوطلبان با حل تست‌های تالیفی و تست‌های کنکور آمادگی بیشتری برای حضور در کنکور پیدا می‌کنند. آن‌ها با نوع سوالات و نحوه پاسخگویی به سوالات بیشتر آشنا می‌شوند. استاد بهشتی برای تسلط بیشتر داوطلبان به تست‌های کنکور نحوه پاسخگویی به سوالات کنکور را به داوطلبان آموزش می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر آموزش نحوه پاسخگویی به سوالات اقتصاد در کنکور 1400 را مشاهده کنید:

 

ارائه پکیج اقتصاد و روانشناسی در بستر vod حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر در سال 1390 توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است. این موسسه از همان سال ابتدایی تاسیس خود از جدیدترین روش‌های آموزشی برای تدریس دروس عمومی و تخصصی استفاده می‌کند. موسسه حرف آخر در حال حاضر برای داوطلبان گروه تجربی، ریاضی و انسانی پکیج‌های دروس عمومی و تخصصی تولید می‌کند. این موسسه از سال 1401 با یک تغییر بزرگ به سراغ داوطلبان می‌آید. این موسسه امکانات و ویژگی‌های زیادی را به پکیج‌های آموزشی خود اضافه کرده است. یکی از مهم‌ترین تغییرات موسسه حرف آخر در سال 1401 ارائه پکیج‌های آموزشی حرف آخر در بستر vod حرف آخر است. این موسسه تمامی پکیج‌های آموزشی خود را از دوره ابتدایی تا مقطع کنکور به بستر vod انتقال داده است. این موضوع از جنبه‌های زیادی برای داوطلبان و دانش‌آموزان مفید است و کار داوطلبان را در یادگیری دروس تخصصی و عمومی آسان‌تر کرده است.

به عنوان مثال با استفاده از امکانات جدید حرف آخر داوطلبان دیگر نیازی نیست روزها منتظر ارسال دی وی دی های حرف آخر باشند. داوطلبان تنها چند دقیقه پس از خرید پکیج می‌توانند در بستر vod حرف آخر به ویدیوهای آموزشی پویا بهشتی دسترسی داشته باشند. البته این تنها ویژگی سیستم هیبرید و vod حرف آخر نیست. داوطلبان با استفاده از این ویژگی‌ها می‌توانند محتوای آموزشی را کنترل کنند یا آن را به جلو و عقب بزنند. سیستم vod حرف آخر به داوطلبان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها به صورت آنلاین و آفلاین تمامی محتوای آموزشی حرف آخر را مشاهده کنند. به یک زبان ساده و راحت می‌توان گفت که حرف آخر دوباره تغییرات بزرگ و اساسی در سیستم آموزشی کشور ایجاد کرده است. داوطلبان با پکیج‌های آموزشی و امکانات جدید حرف آخر می‌توانند حرف آخر را در کنکور سراسری بزنند.

نظرات رتبه‌های برتر کنکور در مورد استاد بهشتی

به نظر شما چه کسی می‌تواند بهترین نظر را در مورد پکیج اقتصاد حرف آخر و استاد بهشتی ارائه دهد؟ بدون شک داوطلبانی که از پکیج اقتصاد حرف آخر استفاده می‌کنند بهترین افراد برای ارائه نظر در مورد این پکیج هستند. داوطلبان زیادی با تدریس استاد بهشتی توانستند درصدهای بالایی برای درس اقتصاد به دست آورند. این داوطلبان بهترین افراد برای ارائه نظر در مورد پکیج اقتصاد حرف آخر هستند. شما می‌توانید به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و نظرات داوطلبان و رتبه‌های برتر کنکور را در مورد اقتصاد استاد بهشتی مطالعه نمایید.

سوالات متداول در مورد استاد پویا بهشتی

1) چرا استاد بهشتی یکی از برترین اساتید اقتصاد در ایران است؟

استاد پویا بهشتی برای آموزش مفاهیم اقتصاد از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. همین موضوع نیز موجب شده است که استاد بهشتی از برترین اساتید ایران باشد.

2) آیا استاد بهشتی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد؟

بله این استاد برتر کشور در صفحه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارد.

3) استاد بهشتی در موسسه حرف آخر چه پکیج‌هایی را تدریس می‌کند؟

استاد پویا بهشتی در موسسه حرف آخر پکیج اقتصاد و پکیج روانشناسی حرف آخر را تدریس می‌کند.

4) داوطلبان چگونه می‌توانند از قیمت پکیج‌های استاد بهشتی مطلع شوند؟

داوطلبان می‌توانند برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌های اقتصاد و روانشناسی استاد بهشتی به لیست قیمت محصولات مراجعه کنند یا با مشاوران حرف آخر در تماس باشند.

5) آیا استاد بهشتی برای دروس اقتصاد و روانشناسی کلاس‌های آنلاین رفع اشکال برگزار می‌کند؟

بله داوطلبانی که پکیج اقتصاد و روانشناسی را در بستر vod حرف آخر تهیه کردند با توجه به جدول زمانی می‌توانند در کلاس‌های آنلاین رفع اشکال استاد بهشتی شرکت کنند.

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام آقای ادمین من از خود استاد منتظری پرسیدم که ایشون گفتن استاد بهشتی به دلایلی روانشناسی رو تولید نمیکنن و بجاش استاد مشایخی و استاد فرجی تدریس میکنن لطفا بچه هارو دچار گمراهی نکنین ممنون

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.