چرا حرف آخر بهترین راهکار کنکور است ؟

قبل از هر چیزی یک جمله به شما داوطلبان کنکور میگویم: ” حرف آخر بهترین راهکار کنکور است. ” اما چرا حرف آخر بهترین راهکار کنکور است؟ در شلوغی امروز بازار کنکور و محصولات و پکیج های آموزشی جهت آمادگی داوطلبان برای کنکور انتخاب یک گزینه بدون شک کار سختی خواهد بود. اگر بگوییم انتخاب موسسه آموزشی جهت آماده سازی برای کنکور سخت تر از خود کنکور است اغراق نکرده ایم. زیرا تنوع موسسات کنکور همراه با تبلیغات رنگین و بعضا دروغین گول زننده بسیار زیاد شده است.

کاش این مساله به همین جا ختم می شد. وجود دلالان و سوءاستفاده کنندگان از بازار شلوغ کنکور مزید بر علت شده است. زیرا کار را برای داوطلبان سخت نموده است. تا حدی که بسیاری از داوطلبان کنکور را درگیر مسائل حاشیه کنکور کرده است. آنها باید به اصل قضیه که همان آمادگی برای کنکور است توجه داشته باشند. اما به جای توجه به کنکور و تمرکز روی ان گرفتار موارد حاشیه می شوند. البته تقصیر هم ندارند و مقصر فقط خودشان نیستند.

در نتیجه من به شما می گویم حرف آخر بهترین راهکار کنکور است. زیرا اهمیت انتخاب در این مرحله کمتر از خود کنکور نیست. زیرا اگر شما مسیر را از ابتدا اشتباه انتخاب کنید سر از یک مقصد دیگر در می آورید. ما به شما موسسه آموزشی حرف آخر را پیشنهاد میکنیم. زیرا پایان مسیر موسسه آموزشی حرف آخر برای داوطلبان جدی کنکور چیزی به جز دانشگاه و رشته موردعلاقه شان نیست.

چرا حرف آخر بهترین راهکار کنکور است ؟

۱- تکنولوژی نوین آموزشی دلیل مهمی که میگوییم حرف آخر بهترین راهکار کنکور است

حرف آخر با تکنولوژی نوین آموزشی خود سبب شکل گیری یک تحول بزرگ در بحث یادگیری داوطلبان و دانش آموزان شده است. موسسه حرف آخر از فناوری درگیر نمودن هر دو نیمکره مغز استفاده می کند. بنابراین در حرف آخر از تمام ظرفیتهای مغز برای یادگیری استفاده می گردد. این یکی از دلایل اصلی است که ما میگوییم حرف آخر بهترین راهکار کنکور است. این تکنولوژی نوین آموزشی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است. این روش تدریس مدرن جز یکی از روشهای موفق در زمینه تدریس می باشد که معتبرترین و بزرگترین موسسات و مدارس و همچنین آکادمی های آموزشی از آن بهره می برند.

برای توضیحات تکمیلی در خصوص تکنولوژی نوین آموزشی حرف آخر می توانید به لینک زیر بروید:

بیشتر بدانید: روش تدریس موسسه حرف آخر و استفاده از شیوه های نوین آموزشی

۲- آموزش با تصویرسازی و انیمیشن

همه ما می دانیم یکی از مهمترین عوامل موفقیت و تعیین کننده در کنکور زمان است. در کنکور زمان ما بسیار محدود است. هم زمان اماده گی برای کنکور محدود است هم زمان خود کنکور. باید در عرض چند دقیقه و نهایت ۴ تا ۵ ساعت تمام معلومات مان را روی پاسخنامه بریزیم. حتی اگر جواب تمام سوالات را بدانیم زمان پاسخگویی کافی به آنها نداریم.

بنابراین ما باید در کمترین زمان ممکن بیشترین حجم از مفاهیم و مطالب خوانده شده را به یاد بیاوریم. اما این همه ماجرا نیست باید آنها را به کار هم بگیریم. ما در موسسه حرف آخر برای حل این مشکل بهترین راهکار را برگزیده ایم. آموزش کنکور در dvd های حرف آخر با استفاده از تصویرسازی مفاهیم انجام می شود. این امر منجر به کاهش زمان مورد نیاز برای یادگیری و ماندگاری بالای مطالب در نیمکره راست مغز داوطلب می شود. و این همان چیزی است که برای موفقیت در کنکور داوطلبان لازم دارند.

۳- الگوهای سرنوشت ساز حرف آخر بهترین راهکار کنکور

این تکنولوژی فقط در اختیار موسسه حرف آخر می باشد. الگو یک قانون مادر هست. از قانون الگوسازی می توان برای حل تعداد زیادی از سوالات استفاده کرد. به بیان ساده تر یک الگو تعداد زیادی از تکنیک ها را شامل می شود. ما به کمک این روش در موسسه حرف آخر در زمان پاسخگویی شما به سوالات صرفه جویی می کنیم.

اما این الگو چگونه است ؟ و منظور ما از الگو سازی چیست؟ برایتان یک مثال میزنم : درس دین و زندگی که حدودا شامل ۵۰۰ صفحه است. شما این درس را با ۱۴ الگو یاد می گیرید.

آموزش کنکور در حرف آخر به وسیله الگو در دو مرحله انجام می گیرد:

مرحله اول: ابتدا کلیه مفاهیم درسی توسط اساتید حرف آخر از زبان فرمول به زبان تصویر ترجمه می شود. سپس به صورت تصویرسازی شده وارد نیمکره راست مغز داوطلب می شوند.

مرحله دوم: نیمکره راست مغز بین مطالب وارد شده روابط پنهانی را کشف می کند. تمام مفاهیم یکدفعه به صورت یک مجموعه پیوسته و مرتبط به هم تبدیل می شود. این مفاهیم در ظاهر هیچ ارتباطی با هم ندارند. سپس مغز به قانونی می رسد که در حالت عادی خارج از تصور هست. قانونی که مادر و همه کاره تمامی قوانین یک مبحث می باشد. این قانون مادر، الگو نامیده می شود.

۴- جمع بندی های منحصر به فرد

با پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر، می توانید در ۳ ماه کلیه مطالب کنکور را یاد بگیرید. بنابراین با این روش مشکل کمبود زمان آماده سازی داوطلبان برای کنکور نیز حل می شود. علاوه بر آن مشکل جمع بندی برای کنکور که از آمادگی برای کنکور مهمتر می باشد خود به خود رفع می شود. زیرا زمان زیادی برای جمع بندی کردن در اختیار خواهید داشت. حرف آخر برنامه ویژه ای برای جمع بندی مطالب برای داوطلبان دارد.

اطلاعات بیشتر : مشاهده لیست کامل پکیج ها

چرا حرف آخر بهترین راهکار کنکور است ؟

۵- آزمون های مبتکرانه حرف آخر

نکته اول که در مورد آزمون های حرف آخر باید بیان کنیم جداکردن نظام ها می باشد. حرف آخر آزمون های نظام قدیم با آزمون های نظام جدید را تفکیک کرده است. بنابراین اگر داوطلبی بخواهد در کنکور نظام قدیم شرکت کند باز هم حرف آخر بهترین راهکار کنکور برای او است.

 

ویژگی های آزمون های حرف آخر :

الف) آزمون هایی شبیه ساز کنکور حرف آخر بهترین راهکار کنکور یها

همه ما می دانیم که مطالعه به تنهایی برای موفقیت کنکور کافی نمی باشد.
حتما لازم است قبل از شرکت روی جلسه کنکور خودتان را بیازمایید.
شما باید در آزمونهایی که بیشترین شباهت را به کنکور دارد شرکت کنید.
آزمون های جامع حرف آخر برای آزمایش میزان آمادگی شما بهینه شده است.
آزمونهای حرف آخر جهت تست سرعت پاسخگویی تان به سوالات یکی از بهترین گزینه ها است.

ب) حدود ۱۵۰ ساعت حل تصویری سوالات

مهمتر از آزمون ۴ گزینه ای شاید تجزیه و تحلیل آن آزمون باشد.
با تحلیل آزمون و پاسخهای خودتان شما میتوانید نقاط قوت و ضعف خود را بیابید.
پاسخنامه های جامع و تصویری حرف آخر این امکان را به شما می دهد.

ج) شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی

آزمون های جامع حرف آخر بیشترین شباهت را به کنکور ایجاد کرده است.
بنابراین هم شامل دروس عمومی و هم اختصاصی می باشد.

نکته ی آخر : حرف آخر بهترین راهکار کنکور در هر زمان

موسسه حرف آخر، کلیه فرایند آموزش کنکور را برای بازه های متفاوت، برنامه ریزی کرده است.
یعنی فرقی نمی کند که شما می خواهید به صورت جدی استارت مطالعه کنکور را از کی بزنید.
مشاورین حرف آخر برنامه ریزی های تخصصی را در اختیارتان قرار خواهند داد.
آنها شما را تا انتهای مسیر راهنمایی خواهند نمود.
این برنامه ریزی ها متناسب با منابع آموزشی موسسه می باشد.

, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست