در این پست آموزشی همراه ما باشید تا شما را با ده دلیل برای انتخاب شیمی حرف آخر آشنا سازیم و بتوانید با اطمینان خاطر پکیج های شیمی حرف آخر را تهیه نمایید! پکیج مسائل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر ، اثری از استاد شیروانی برای داوطلبان نظام جدید می باشد. داوطلبان رشته های ریاضی و تجربی به خوبی می دانند که ۳۵ سوال درس شیمی، آخرین سوالات دفترچه اختصاصی کنکور هستند. شیمی یکی از مهم ترین درس های رشته تجربی و ریاضی است و دانش آموزان هدفمند وقت زیادی را صرف مطالعه و به خاطر سپردن مفاهیم و فرمول های آن می کنند.

آموزش شیمی کنکور با استفاده از الگوسازی و شهودی سازی در شیمی حرف آخر

شیمی کنکور را با کمک تصویر سازی و انیمیشن های مفهومی عمیق تر بیاموزید و مطالب آموخته شده را در حافظه بلند مدت خود بسپارید.

دکتر غلامحسین شیروانی با در پیش گیری سیستم الگو سازی و شهودی سازی توانسته است کنترل نیم کره چپ و راست دانش آموزان را جهت یاد گیری سریع تر و عمیق تر مطالب کنکور به کار گیرد تا دانش آموزان در مدت زمانی کوتاه تر مباحث دشوار شیمی را بدون استفاده از فرمول های گمراه کننده و تکنیک های پیچیده فراگیرند.

همان طور که دانش آموزان مستحضر هستند اخیرا اکثر قریب به اتفاق سوالات کنکور سراسری درس شیمی را مسائلی نظیر استوکیومتری تشکیل میدهد.

قیمت محصولات شیمی حرف آخر

با رشد این دسته از مسائل که بیش از ۵۰ درصد سوالات شیمی را در بر میگیرد ، یک نیاز مبرم برای دانش آموزانی که به دنبال کسب رتبه های برتر هستند احساس میشود.

برای رفع این نیاز دکتر غلامحسین شیروانی با معرفی سه الگوی بسیار قدرتمند و فشرده توانسته است تمام مباحثی که میتوان به صورت مسئله طرح شوند را پوشش دهند

به کمک این تکنیک شما از حفظ کردن ده ها فرمول رهایی میبابید و تنها کافیست سه الگو را از بر باشید تا بتوانید تمام مسائل شیمی را از پا در آورید. با شیمی حرف آخر تنها با چندین ساعت مشاهده دی وی دی های آموزشی بیش از ۵۰ درصد مطالب را پوشش دهید.

بررسی و حل سوالات کنکور سال های اخیر با تکنیک های ابداعی

یکی از ده دلیل برای انتخاب شیمی حرف آخر پس از مشاهده این دی وی دی های آموزشی، تقریبا هیچ مطلبی را فراموش نخواهید کرد. پس از تدریس هر مبحث سوالات کنکور سراسری رشته های ریاضی و تجربی توسط استاد بررسی و حل می شود.

در حقیقت با تهیه پکیج آموزشی مسائل شیمی دهم و یازدهم، علاوه بر آنکه راه حل های میانبر و سرعتی حل مسائل کنکور را خواهید آموخت، تعداد زیادی تمرین مهم از نمونه سوالات کنکور سراسری را نیز حل خواهید کرد تا با تیپ سوالات گوناگون و نکات احتمالی آشنا شوید و اعتماد به نفس لازم برای حل تمرین های کتاب های تست و نمونه سوالات کنکور سال های دیگر را بدست آورید.

دوری کردن از فرمول های سنگین و پیچیده

با تهیه پکیج آموزش مسائل شیمی کنکور دوازدهم حرف آخر، دیگر نیازی به سرو کله زدن با قطاری از کسرهای طولانی و پیوسته و ساده کردن صورت و خرج های بزرگ نخواهید داشت. زیرا استاد شیروانی در پکیج آموزش مسائل شیمی دوازدهم حرف آخر به شما خواهد آموخت، بدون حفظ کردن فرمول ها، مسائل را حل کنید.

با استفاده از راهکارهای جدید و ساده استاد شیروانی می توانید با تنها یک کسر و در مدت چند ثانیه مسائل شیمی دوازدهم را حل کنید.

در نتیجه میزان خطای محاسبات، جایگذاری و ساده سازی کسرها به شدت کاهش خواهد یافت. برای آموزش تمامی راه حل ها از پاورپویت و تصاویر استفاده می شود تا حافظه تصویری شما نیز به تکاپو بیفتد و راه حل ها و نکات مهم در حافظه بلند مدتتان ذخیره شوند.

با این روش دیگر نیازی به جزوه نویسی و نکته برداری نخواهید داشت و هر آنچه آموخته اید تا روز آزمون و حتی پس از آن در ذهنتان باقی خواهد ماند.

تدریس فشرده تا در کوتاه ترین زمان به همراه جمع بندی در شیمی حرف آخر

تدریس ۷۰ درصد  مباحث و مسائل درس شیمی با پوشش همه جانبه تمام سوالات کنکور سال های اخیر تنها و تنها در ۲۰  جلسه و به مدت ۲۵ ساعت ! پیشنهادی باور نکردنی اما واقعی ! با معجزه اساتید و تیم طراحی بسته های حرف آخر شما میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و به دروس دیگر خود بپردازید.

بیان شیوا با ایجاد انگیزه توسط تدریس فوق العاده دکتر غلامحسین شیروانی

تدریس مفاهیم شیمی به صورت شهودی و الگو با بیانی شیوا و رسا برای ذخیره مفاهیم در حافظه تصویری داوطلب و همچنین تدریس بی نظیر استاد شیروانی انگیزه دانش آموزان برای تفهیم مطالب شیمی افزایش میابد و با شور و شوق و رغبت بیشتری مفاهیم را می آموزند.

بررسی محتوای دی وی دی های شیمی موسسه حرف آخر

دی وی دی ۱:
پیدایش اتم ها
آرایش الکترونی
تمرین آرایش الکترونی
یون های تک اتمی
نام گذاری ترکیبات معدنی

دی وی دی ۲:
ترکیبات یونی
ترکیبات کووالانسی-۱
ترکیبات کووالانسی-۲
گشتاور قطبی
شیمی آلی-۱

دی وی دی ۳:
شیمی آلی-۲
شیمی آلی-۳
شیمی آلی-۴
واکنش نویسی
محلول ها

دی وی دی ۴:
محلولها- انواع انحلال-۱
محلولها- انواع انحلال-۲
انحلال گازها
خواص گازها
گرما و دما

دی وی دی ۵:
جاری شدن انرژی
تمرین گرما و آنتالپی
سینتیک
باقی مانده دهم و یازذهم

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست