۱۰ منبع برتر برای آموزش کنکور

منبع برتر کنکور چه ویژگی هایی را داراست ؟

آیا تا کنون اندیشیدید که انتخاب منبع نا معتبر برای استفاده در طول ساله کنکور ممکن است باعث چه ضرر و زیانی بر پایه درسی‌ شما شود؟

در این مقاله سعی‌ می‌کنیم با ارائه مشورتی هوشمند به شما کمک کنیم بهترین منبع برای تقویت و ارتقا پایه درسی‌ خود برگزینید .

اگر شما در انتخاب منبع برتر کنکور به مشکل خردید و راهنمای در کنار شما نبود است تا بهرین منابع را به شما گوشزد کند ، با تیم حرف آخر همراش شوید تا بتوانید بهترین منبع کنکور را با دیدی باز تر برگزینید و در آزمونِ سراسری خود بدرخشید.

منابعی که طی‌ این مطلب به شما معرفی‌ میشود توسط بسیاری از رتبهی برتر سال‌های پیشین کنکور نیز استفاده شده است و با کمک همین منابع برتر بوده است که توانسته ا‌ند بهترینِ خود را بر همگان نمایش دهند.

شما نیز نباید خود را دسِ کم بگیرید ، یک راهنما برای هر دانش آموز لازم است تا راهِ پر پیچ و خمی ک در پیش دارد را بسلامت از آن عبور کند.

10 منبع برتر کنکور برای آموزش

پکیج‌های عمومی موسسه حرف آخر منبع برتر کنکور:

همانطور که در مقالات قبلی‌ نیز مشاهده فرمودید ، دروس عمومی تاثیر بالای بر رتبه دانش آموزان می‌گذرد .

به طورِ مثل درسِ ادبیات فارسی که بیشترین ضریب را در میان دروس به خود اختصاص داده است ( ضریبِ ۴ ) ، نیاز دارد تا هر دانش آموزِ زیرک توجه بیشتری به این مبحث بیندزد.

برای ادبیات فارسی کتاب‌های زیادی تالیف شده است و همچنین روش‌های کمک آموزشی زیادی برای حفظ کردن مطالب حفظی آن نظیر تاریخ ادبیات بیان شده است.

اما ما در موسسه حرف آخر آخرین متد و روش‌ها را در پیش گرفتیم تا دانش آموز بتواند بدون اتلاف وقت ، بهترین بازدهی خود را در این درسِ مهم نمایان کند.

با کمک نقش‌های راه و خلاصه هایی که در انتهای هر مبحث منبع برتر کنکور پکیج‌های ما قرار دارد ، دانش آموز میتواند کل مطالب حفظی درس ادبیات را در حافظه بلند مدت خود بسپارد.

با کمک این روش دیگر نیزی به استفاده از روش‌های سخت و حفظی که سایر کتب کمک درسی‌ پیشنهاد داده ا‌ند را نخواهید داشت.

یا برای مثل بسیاری از دانش آموزان از پای ضعیفه درس دین و زندگی‌ در در متوسطه گله دارند .

باید بیان کنیم ، که تیمِ آموزشی دین و زندگی‌ِ موسسه حرف آخر تمام کتب درسی‌ دینی در متوسطه را تنها در ۱۴ الگو به دانش آموز عرضه میدارد .

این رکورد فوق‌العاده چندین مزیت دارد . نخست اینکه در وقت دانش آموز بسیار صرف جویی میشود و حتی دانش آموزی که بسیار دیر اقدام به درس خواندن کرده باشد میتوند درس سنگینی مانند دینی را به راحتی‌ به پایان برساند و نتایج درخشانی از آن بگیرد.

پکیج‌های دروس اختصاصی حرف آخر ، منبع برتر کنکور

قدرت مثال زدنی تدریس اساتید نخبه و کارکشته موسسه حرف آخر بر تمام دانش آموزنی که در سال‌های پیشین از بسته‌های آموزشی ما استفاده نمودند آشکار شده است.

وقت آن رسیده تا شما کنکوری عزیز نیز با خریداری کردن این بسته‌ها ، تیر آخر را به کنکور سال خودتان بزنید و سخت‌ترین سوالات آن را نیز پاسخ دهید.

این بسته‌ها حاصل ۱۰ سال تلاش شبانه روزی یک تیم متشکل از ده‌ها استاد و برنامه نویس حرفی‌ می‌باشد که با شهودی سازی و ارائه مطالب به صورت فشرده ، بهترین بازدهی را از دانش آموز به عرصه نمایش میگذارند.

با آخرین تکنیک‌های موسسه حرف آخر ، صورت تست زنی‌ شما افزایش میابد و با ارائه روش‌های حذف گزینه و همچنین ارائه نمونه سوال‌های مطابق با کنکور‌های پیشین ، شما میتوانید سوالاتِ سال آینده را نیز حدس بزنید . حتی اگر تازه از قسمت‌های سوال مطرح کند ک تا کنون سابقه نداشته باشد شما هیچ هراسی نخواهید داشت!

با ذکر نکته که در این مطلب صورت گرفت ، می‌توان نتیجه گرفت بسته‌های آموزشی تیمِ حرفِ آخر چه در دروس عمومی چه در دروس اختصاصی ، حرفِ آخر را میزنند .

بسته‌های کاملا جامعه که تمام مباحث کتب درسی‌ را پوشش میدهد . علاوه بر نکات تستی ، سوالات را به روش‌های مفهومی‌ و کاملا تشریحی توضیح میدهد تا نکته ناگفته برای دانش آموز باقی‌ نماند.

پس از مطالعه این مطلب ، شما باید بتوانید منبع خوب از از منبع بد را تشخیص دهید و با انتخابی هوشمند ، بهترینِ آن را برای خود تهیه کنید.

جای هیچ تردیدی نداشته باشید که انتخاب پکیج‌های موسسه حرف آخر ، سکوی پرتابی برای پای علمی‌ شما خواهد بود و هیچ گاه از انتخاب خود پشیمان نخواهید گشت.

۲.۳/۵ ( ۴ نظر )
, , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست