۳ مزیت دی وی دی های حرف آخر نسبت به سایر منابع کنکور

دی وی دی های حرف آخر دارای سه ویژگی بسیار حرفه ای و قدرتمند نسبت به سایر منابع کنکورهستند که همین مزیت ها باعث خلق تعداد زیادی رتبه برتر حرف آخری شده است وحرف آخری ها توانسته اند بهترین و مطلوب ترین نتیجه ممکن را از این ماراتون بزرگ کسب کنند. در این نوشتار در سایت حرف آخر بنا داریم تا این ۳ مزیت را برای شما داوطلبان عزیز کنکوری تشریح نماییم.

دی وی دی های حرف آخر

۱- استفاده از انیمیشن در تدریس دی وی دی های حرف آخر

نخستین ویژگی که قصد داریم شما را با آن بیشتر آشنا کنیم سیستم استفاده از انیمیشن در تدریس اساتید است . این پویا نمایی ها نه تنها در دروس اختصاصی بلکه حتی در دروس عمومی نیز به کار رفته است.

با کمک انیمیشن یا پویا نمایی ، قدرت یادگیری دانش آموز به شدت رشد پیدا میکند و از دو نیم کره مغز خود به طور همزمان بهره می برد.

اتاق فکر موسسه حرف آخر برای ایجاد و تولید محتوای هر یک این انیمیشن ها بیش از یک هفته وقت گذاشته است تا شما بهترین بازدهی را از ان خود کنید . به طور مثال در درس زیست شناسی بسیاری از اشکال کتاب درسی را با کمک شهودی سازی ها به طور مفصل شکافته ایم تا دانش آموز به عمق مطالب پی ببرد .

هر یک از انیمیشن ها به صورت دو بعدی و سه بعدی و از چندین نمای مختلف طراحی شده است تا دانش آموز به طور کامل بر روی مباحث سخت و دشوار تسلط کافی پیدا کند.

در انتهای هر انیمیشن ، تعداد سوالات مطرح شده در کنکور های سال های پیشین از مباحث مختلف این انیمیشن ها برای شما بررسی میشود تا میزان اهمیت هر بحث را درک کرده و به اندازه کافی روی مطالب وقت بگذارید تا چیزی را از قلم نیاندازید.

تجربه نیز بر همگان ثابت نموده است ، استفاده از سیستم شهودی سازی هر چیزی ، بهترین و سرع ترین روش برای یادگیری و به خاطر سپردن مباحث میباشد .

۲- آموزش به وسیله الگو دی وی دی های حرف آخر

این تکنولوژی منحصرا در اختیار موسسه حرف آخر می باشد. الگو یک قانون مادر هست که برای حل طیف زیادی از سوالات می شه ازش استفاده کرد و در واقع یک الگو تعداد زیادی از تکنیک ها رو شامل می شه.

با کمک الگوی هایی که در اختیار شما قرار میگیرد میتوانید سوالات را از نظر نوع طراحی تیپ بندی کنید .

به طور مثال ۱۴ الگوی قدرتمند در درس زیست شناسی بای شما مطرح میگردد که با ادبیات طراحی سوالات آشنایی بیشتری پیدا میکنید و تمام سوالات را بدون خواندن کامل متن سوال از پا در خواهید آورد.

در همین درس زیست شناسی ۵۰ سوال مطرح میشود که با یک نگاه اجمالی میتوانید دریافت که کل سوالات زیست شماسی دفترچه کنکور از ۲۵۰ خط توضیح و گزینه ها تشکیل شده است.

دانش آموزی که بخواهد از ابتدای سوالات تا انتهای گزینه ها را بخواند ، سپس گزینه صحیح را انتخاب کند ، بدون شک بسیاری از وقت خود را از دست خواهد داد.

اما راه حل حرف آخر چیست؟

استفاده از الگو ها برای خواندن ذهن طراح !! بله شما میتونید حتی بدون خواندن کامل جملات سوالات ، بفهمید طراح چه چیزی رو از شما میخواهد و همون رو از دل سوالات ببیرون بکشید . در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ صحیح رو پیدا کنید . از طرفی هم برای درس های دیگر دفترچه برای خودتان وقت بخرید!

الگو های قدرتمند حرف آخر در سخت ترین و پیچیده ترین مسائل به شما یاری میرساند تا مطالب را با نگاهی دیگر بررسی کنید و گزینه صحیح را بدون هیچ گونه شک و تردید در پاسخ نامه علامت بزنید!

۳- تدریس با نقشه راه دی وی دی های حرف آخر

نقشه راه چیست ؟

یک متد ویژه که توسط تیم موسسه آموزشی حرف آخر ابداع و معرفی شده است که شما را در سخت ترین و پیچیده ترین مسائل راهنمایی میکند.

شرایطی را در نظر بگیرید که در یک منزل در شبی تاریک برق برود . بدون شک کسی در این تاریکی میتواند قدم از قدم پیش ببرد که تمام جزئیات ساختمان خود را از بر باشد! و کسی که هیچ اطلاعاتی از نحوه چیدمان آن منزل نداشته باشد قدرت راه رفتن ندارد و مدام با وسایل برخورد میکند.

نقشه راه های حرف آخر نیز نقش نور و روشنایی در سوالات را بازی میکنند.

این نقشه های راه مطالبی کاملا فشرده شده در حد یک الی دو صفحه میباشد که تمام نکات مهم مباحث را در خود جای داده اند.

مدرسان ما پس از ارائه مفهومی مباحث به شما عزیزان ، این نقشه راه ها را به شما ارائه میکنند تا بتواند با از بر کردن آن ها ، تمام تیپ های سوالات کنکور را بشناسید و بدانید طراح از کدام قسمت ها سوالات بیشتری مطرح مینمایید!

با نقشه راه حتی میتوانید سوالات مشابه را به یاد آورید و روش های حل اساتید را از بر باشید تا هنگام مواجهه با سوالات در سر جلسه کنکور بهترین و سریع ترین راه حل ممکن را برای حل هر نوع سوالی پیاده سازی و اجرا کنید.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست