بهترین منابع کنکور ۹۸ تجربی نظام قدیم

منابع کنکور ۹۸ تجربی برای افرادی که قصد شرکت در کنکور سبک سال های پیشین را دارند ، امسال یعنی سال ۱۳۹۸ آخرین فرصت آنها برای شرکت در آزمون نظام قدیم است.

در طی این مطلب قصد داریم شما را با بهترین پکیج های منابع کنکور ۹۸ تجربی نظام قدیم آشنا سازیم تا بتوانید آخرین بهره خود را از این بسته های آموزشی ارزشمند ببرید.

این منابع جز یکی از فشرده ترین و کاربردی ترین پکیچ های موسسه حرف آخر میباشد که میتواند پایه دانش آموزان ضعیف رو قوی کنه ، دانش آموز متوسط رو به شدت رشدی صعودی بهش هدیه کنه و آخرین قلق ها و تکنیک های تست زنی رو برای دانش آموزانی که قصد رتبه برتر شدن دارن بیان کنه . به نوعی میتوان گفت این پکیج ها کاملا جامع بوده و مناسب برای استفاده تمام سطوح علمی میباشد.

از آنجایی هم که رشته تجربی ، به شدت رشته فشرده از نظر درسی هست و تنوع و گوناگونی مطالب در اون زیاد هست ، دانش آموزان وقت کافی برای جمع بندی دروس نمیتونن قرار بدهند و همین باعث شکست خوردنشون میشه!

اما در منابع کنکور ۹۸ تجربی موسسه حرف آخر فکر همه چیز انجام شده است! ما با معرفی تکنیک ها و میانبر هایی شما را در کوتاه ترین را و سریع ترین را برای رسیدن به دانشگاه و رشته مورد نظرتان قرار خواهیم داد.

آشنایی با جزئیات بهترین منابع کنکور ۹۸ تجربی نظام قدیم حرف آخر

با همت تیم موسسه حرف آخر ، این امکان برای همگان فراهم شده است تا دانش آموزانی که قصد تهیه چندین مبحث را دارند بتوانند فقط همان درس را سفارش دهند . مثلا دانش آموزی که در درس زیست شناسی نیاز به رفع اشکال دارد و در دروس دیگر خود به نسبت قوی عمل میکند . میتواند تنها درس زیست شناسی را برای خود سفارش دهد . و کار حتی از این مرحله هم فرا تر رفته است مثلا اگر دانش آموز تنها نیاز به تقویت پایه مثلثات خود را دارد ، میتواند با هزینه ای اندک قسمت مثلثات را برای خود سفارش دهد و دیگر نیازی به تهیه تمام پکیج های ریاضیات با هزینه بیش تر نمی باشد.

اما تجربه سال های پیشین بر ما ثابت کرده است ، دانش آموزانی که در ابتدا پکیج های مبحثی را تهیه می کنند ، در نهایت پکیج های کلی را نیز تهیه خواهند کرد چرا که پس از چند ساعت مشاهده فیلم های آموزشی موسسه حرف آخر ، به قدرت آن پی خواهند برد و بدون شک آن را بهترین منابع کنکور ۹۸ تجربی تلقی خواهند نمود.

بهترین منابع کنکور 98 تجربی نظام قدیم

با تجربه ترین اساتید برای هر درس

در این بسته های آموزشی ، بهترین و کارکشته ترین اساتید در حوزه کنکور دور هم جمع شدند تا صفر تا صد دروس را برای شما بسازند . از جمله اساتیدی که میتوان معرفی نمود که در کار خود بهترین اند :

  • زیست شناسی با تدریس استاد شعبانی شاکری روان
  • شیمی با تدریس استاد شیروانی
  • و تدریس فوق العاده توان مند ریاضیات با استاد منتظری

هستند به همراه ده ها اساتید خبره دیگر که به یاری شما آمده اند تا رویای قبولی در بهترین دانشگاه های کشور را برای شما عزیزان محقق سازند.

همچنین نه تنها در دروس اختصاصی بلکه دروس عمومی شامل  همه دروس عربی کامل دین و زندگی کامل زبان کامل و ادبیات می باشد که همه این دروس با الگو و انیمیشن بهترین منبع در سطح کشور می‌باشند و با کمک شهودی سازی مطالب ، تمام مباحث دشوار دروس در ذهن شما هم خواهد شد.

پکیج هایی در دسترس شما قرار میگیرد که شما میتوانید برای شروع به مطالعه از انها استفاده بکنید و تا پایان کار نیز از این پکیج ها استفاده بکنید.

مشاوره تلفنی نیز یک راهنما و مشاور همیشه در صحنه برای یاری رساندن به شما میباشد و با هدف ایجاد بیشترین بازدهی در حال کار کردن بر روی برنامه ریزی شما و رساندن شما به موفقیت میباشد.

  • پکیج کل جزوه های درس مربوطه
  • فیلم آموزشی
  • مشاوره هفتگی و برنامه ریزی دقیق
  • مشاوره هفتگی برای برنامه ریزی دروس
  • پکیج های جمع بندی کنکور
  • پکیج های آموزشی

تدریس عمیق و مفهومی مطالب با ارائه نقشه راه

تیمی از اساتید در تمام دروس با ایجاد خلاصه های کاربردی تحت عنوان ” نقشه راه ” ، تلاش کرده اند تا تمام مطالب و سوالات پیش بینی نشده کنکور را برای شما به کمک اسلایدر های مفهومی تدریس نمایند . با این تکنولوژی بدون شک شما از هیچ سوالی در کنکور خود هراس نخواهید داشت و تمام چالش های حل سوالات را پیش از کنکور بررسی کرده اید .

این نقشه های راه به شما یاری میرساند ذهن طراح را بخوانید و بتواند از روش های میانبر مطرح شده در پکیج ها بهره ببرید و در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را به عمل آورید.

۴/۵ ( ۲ نظر )
, , , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست