طرح عیدانه حرف آخر

در این مطلب با معرفی طرح عیدانه حرف آخر در خدمت شما هستیم تا شما را بیشتر با این طرح جامع و آموزشی آشنا سازیم.

یک بحث کاملاً جدی و منطقی انگیزه لازم را به شما نمی‌دهد و شما بعد از مدت کوتاهی دلسرد شده و مطالعه کردن را رها می‌کنید، و تجربه نیز ثابت کرده که انگیزه‌هایی مثل رفتن به دانشگاه خوب و یا ساختن آینده‌ای رویایی نیز انگیزش لازم را برای شخص فراهم نمی‌کند. حال سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که چگونه مطالبی که قرار است بیاموزیم را برای خود جذاب و لذت‌بخش کنیم تا از خواندن و فراگیری آن‌ها خسته نشویم؟

عیدی حرف آخر به شما

حرف آخر به شما عیدی میدهد تا بتوانید با انگیزه ای بالاتر مطالب درسی خود را آموزش ببینید و با آنها ارتباط بهتری برقرار سازید! بایستی همیشه به کار خود به هر طریق ممکن عشق بورزیم و زیبایی‌ها و کاربردهای آن را در زندگی خود مشاهده کنیم. مثلاً اگر شیمی و یا فیزیک و یا دروسی از این قبیل می‌خوانید با انجام دادن آزمایشی کاربرد آن مطالب را ببینید. و یا اگر دروس نظری مثل ریاضی را می‌خوانید با اثبات کردن فرمول‌ها به یادگیری و جذاب کردن مطالب به خود کمک کنید و یا وقتی که به تفریح می‌روید به گوشه و کنار توجه کنید و به دنبال کاربرد مطالب خوانده‌شده بگردید.

زمان خود را مدیریت کنید

برای خود برنامه هفتگی داشته باشید و ساعات مطالعه برای هر روز را با توجه به نوع درس و میزان دیگر فعالیت‌های خود تنظیم کنید. داشتن برنامه از قبل تنظیم‌شده به شما در این راستا بسیار کمک می‌کند و شما را تا حد زیادی از سردرگمی خارج می‌کند و به شما هدف می‌دهد. مشاوران ما همراه با طرح عیدانه حرف آخر بهش ما تکنیک های مدیریت زمان را می آموزند تا بهترین استفاده را از زمان خود ببرید!

حافظه بلند مدت خود را بیدار کنید

محققان ثابت کرده‌اند که ذهن انسان برای ساختن یک خاطره بلندمدت به زمان نیاز دارد و مطالعه بدون توقف و طولانی مدت به تشکیل این خاطره از آموخته‌های شما کمک نمی‌کند و صرفاً باعث می‌شود شما حجم زیادی از مطالب طبقه‌بندی نشده را وارد ذهن خود کنید و در کوتاه مدت نیز آن‌ها را فراموش کنید لذا برای کمک به طبقه‌بندی مطالب در ذهن خود بایستی هر بیست تا پنجاه دقیقه به مدت پنج تا ده دقیقه به خود و ذهن خود استراحت دهید و سعی کنید ذهن خود را آرامش دهید. تمامی این توضحیات به طور کامل در بسته های آموزشی طرح عیدانه حرف آخر پوشش داده شده است.

شما می‌توانید این کار را با انجام نرمش و حرکات کششی بین استراحت خود انجام دهید و یا به امور دیگری غیر از مطالعه بپردازید البته نباید خود را در وقت استراحت خود از نظر فیزیکی خسته کنید بلکه باید اندکی سرعت جریان خون را در بدن خود بالا ببرید. البته نبایستی فراموش کنید که خواب کافی نیز در یادگیری مطالب بسیار موثر و مفید است و در نظر داشته باشید که اگر بجای هفت تا نه ساعت چهار تا پنج ساعت در شبانه‌روز بخوابید بایستی وقت بیشتری را برای یادگیری حجم ثابتی از مطالب بگذارید.

عید آخرین فرصت طلایی برای کنکور ۹۸

بهترین فرصت برای کنکور ۱۳۹۸ عید نوروز است و دانش آموزان زرنگ از این زمان به طور کامل استفاده میبرند و میتوانند تمامی محتوای آموخته شده خود را مرور کنند و بتوانند بهترین استفاده را از طرح عیدانه حرف آخر ببرند!

, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست