صفر تا صد عربی کنکور سراسری با موسسه آموزشی حرف آخر

 1. حرف آخر
 2. اخبار حرف آخر
 3. صفر تا صد عربی کنکور سراسری با موسسه آموزشی حرف آخر
2 دیدگاه

عربی جامع حرف آخر محصولی برتر از تیم مجرب اساتید دپارتمان عربی حرف آخر برای تمام دانش آموزان نظام جدیدی که قصد فراگیری قلق های حل سوالات زبان عربی چه در طول سال تحصیلی چه در مباحث کنکور را دارند می باشد !

استاد واعظی بهترین مدرس عربی کنکور

موسسه حرف آخر ضمن آرزوی موفقیت تمام دانش آموزان در پایه تحصیلی خود خبری خوش را برای تمام کسانی که بنا بر هر دلیلی از زبان عربی هراس دارند آورده است . پکیجی ویژه و منحصر به فرد که به کمک شما دانش آموزان آمده تا صفر تا صد عربی را فرا گیرد و با تکنیک های به روز ما تمام مطالب را در حافظه بلند مدت خود جای دید . با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با محتوای پکیج آموزشی صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر آشنا سازیم.

پکیج آموزش عربی حرف آخر با تدریس استاد واعظی، مجموعه ای کامل از تمامی دانشی است که برای پاسخگویی به سوالات کنکور نیاز خواهید داشت. پس از تماشای تنها ۲۲ ساعت تدریس استاد واعظی، یه کلیه مباحث عربی کنکور اشراف کمل پیدا خواهید کرد و قادر خواهید بود حتی به سخت ترین سوالات عربی نیز پاسخ دهید.

افزایش معلومات عربی شما در عرض چند ساعت

استاد واعظی در تدریس این مجموعه از شیوه خاص داستان سازی استفاده نموده اند و تمامی مفاهیم را با کمک انیمیشن آموزش می دهند. آموزش الگوها و نقشه های راه نیز در کنار تدریس اصلی به شما کمک می کند تا مطالب را به صورت منسجم در حافظه بلند مدت خود نگه دارید و قادر باشید با سرعت آن ها را به خاطر آورید.

تفاوتی ندارد که چه میزان معلوماتی از عربی دارید، با تهیه پکیج نظام جدید عربی حرف آخر می توانید درصد عربی خود را به بالای ۸۰ درصد برسانید.

به همراه عربی جامع کنکور نظام جدید آموزشی یک عدد کتاب کار نیز برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید تمرینات مربوط به هر درس را حل نمایید.

مشاوره عربی ۱- تحولی نوین در تفهیم مطالب صفر تا صد عربی کنکور با آموزش ها استاد واعظی

به پکیجی متمایز و پیشرو در تدریس زبان عربی استاد واعظی میپردازیم. استادی که با ابداع روش ها و قلق های تدریس بی نظیر خود توانسته است برای تمام دانش آموزان این درس را به شیرین ترین وجه ممکن بیان کند و هر دانش آموزی با هر سطح سواد از زبان عربی قدرت پاسخ گویی به تمام سوالات عربی مدرسه و کنکور را پیدا خواهد کرد.

این پکیج پس از استقبال بی نظیر و بی سابقه شما دانش آموزان به جذاب ترین و پر طرفدار ترین پکیج درس صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر مبدل شد و سبب شد تا باری دیگر تولید انبوهی از آن جهت پاسخگویی به سفاراشات شما عزیزان مهیا گردد . شما میتوانید از طریق همین وب سایت اقدام به خریداری این محصول نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس شما خواهد بود !

۲- پایانی برای دشواری های درس عربی با صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر

همانطور که میدانید درس عربی من جمله دروسی است که اکثر دانش آموزان در فهم عمیق آن به مشکل های زیادی بر میخورند و نبود یک راهنمای جامه برای ارضای سوالات پیش آمده در ذهن دانش آموز سبب شده است بیش از پیش در مباحث سخت و گنگ درس عربی غرق شود . اما . . .

۳- استفاده از نقشه راه و روش های تست زنی سریع در پکیج صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر

اما تیم موسسه حرف آخر با بررسی موشکافانه مطالب کتب درسی تواسنته اند درس صفر تا صد عربی کنکور را با شیرین ترین وجه ممکن برای شما عزیزان دانش آموز در پکیج صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر بررسی کنند و با حل نمونه سوالات متفاوت و متنوع در این فیلم ها به صورت کاملا حرفه ای و روش مند ، قاعده ای کلی و نقشه راهی بی نظیر در اختیار شما قرار دهند تا پس از آن هر سوال سخت یا آسانی را از پای در آورید !

نحوه تدرس استاد واعظی در پکیج صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر به گونه ای است که مطالب این درس به صورت ماندگار در ذهن دانش آموز نقش میبنند و پایه ای قوی برای این درس محسوب میشود به طوری که برای آزمون سراسری نیز بدون هیچ دغدغه میتوانید با مطالب آموخته شده از این پکیج استفاده نموده و تمامی سوالات عربی کنکور را به راحتی پاسخ داد.

۴- شهودی سازی مطالب در صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر با کمک انیمیشن سازی

از جمله برتری و تمایز این بسته آموزشی قدرتمند استفاده از  شهودی سازی و انیمیشن سازی و الگو سازی با استفاده از نیم کره راست مغز می باشد که سبب شده شما بتوایند در کوتاه ترین زمان ممکن تمام مطالب را در ذهن خود سامان دهی کرده و از آشفتگی و چند گانگی مطالب هراسی به هم نزنید …

اگر شما هم در درس عربی دچار مشکل هستید و نمره های پایینی در کارنامه خود از این درس ثبت کرده اید ، هم اکنون وقت تغییر فرا رسیده ! با تهیه صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر تمام مطالب را برای خود تثبیت کنید و با ذهنی آرام و منظم با کمک تکنولوژی به کار رفته در مباحث تدریس استاد واعظی ، بی نیاز از هر گونه کتب کمک درسی ، شروع به حل سوالات کنید .

۵- آموزش روش های حل سریع سوالات

علاوه بر یادگیری عمیق درس عربی با پکیج استاد واعظی صفر تا صد عربی کنکور حرف آخر ، روش هایی توسط این استاد خبره به شما دانش آموزان تدریس خواهد شد که سرعت عمل خود را در حل سوالات به شدت افزایش دهید ! این روش باعث نمیایان شدن بهترین عملکرد شما در سر جلسه کنکور خواهد شد . چه بسا کسانی در سال های پیشین بوده اند که بر تمام مباحث درس عربی تسلطی کاملی داشته اند اما به دلیل عدم برخوداری و نداشتن تکنیک های تست زنی سریع باعث شده نتوانند نتیجه ایده ال خود را کسب نمایند.

خلاصه ای از تمام نکات ذکر شده در عربی حرف آخر :

 • تفهیم عمیق مبحث به مبحث
 • با تدریس خبره ترین استاد عربی کشور دکتر واعظی
 • آموزش قلق های حل تشریحی
 • بررسی خط به خط کتاب درسی
 • بررسی تمام نکات ریز تستی
 • آموزش قلق های حل سریع و با یک نگاه سوالات
 • استفاده از انیمیشن و الگو سازی
 • آموزش مفاهیم همراه با حل نمونه سوالات
 • تضمین تطابق بالای مطالب با سوالات کنکور سال های آتی
 • ارائه نقشه راه برای نقش بندی در ذهن
 • تحولی نوین در تفهیم مطالب درس عربی با آموزش ها استاد واعظی
 • حل نمونه سوالات سال های پیشین آزمون سراسری
 • آموزش صفر تا صد عربی یازدهم با پکیج عربی یازدهم حرف آخر
 • استفاده از نقشه راه و روش های تست زنی سریع
 • تطابق سوالات با سوال های کنکور سراسری
 • شهودی سازی مطالب عربی یازدهم حرف آخر با کمک انیمیشن ساز
 • پایانی برای دشواری های درس عربی
 • آموزش ۲۲ ساعته کل عربی
 • ارائه پیشبینی از سوالات کنکور سال های آتی
 • حک کردن مطالب در ذهن دانش آموز با تمرین و تکرار
, ,

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست