ریاضی صد در صد با حرف آخر

موسسه علمی آموزشی حرف آخر برای شما دانش آموزان عزیز طرح های ویژه ای برای مطالعه دروس در نظر گرفته است تا بتوانید چند ماه آخر خود را به بهینه ترین جالت ممکن سپری کنید و بتوانید بهترین نتیجه را از درس ریاضیات خود دریافت کنید. ریاضی صد در صد با حرف آخر با روش های ویژه استاد منتظری به شما کمک میکند ریاضیات خود را به صورت اصولی آموزش ببینید و تست ها را در عرض چندین ثانیه با تکنیک های ویژه پاسخ گویی کنید!

یکی از مهم ترین ویژگی ها ریاضیات این است که استاد منتظری اجازه حفظ کردن هیچ مطلبی را به شما نمی دهد، به این معنی که دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و پیچیده مثلثات نخواهید داشت! به جای تمامی این فرمول ها می آموزید که چگونه با استفاده از تعداد انگشت شماری الگوی پایه ای با مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع برای رشته ریاضی نظام قدیم تمامی مسائل مربوط به مثلثات با تبدیل و ترکیب توابع را حل کنید.

انیمیشن میانبری موثر در یادگیری شما

ریاضی صد در صد با حرف آخر با استفاده از انیمیشن و تصویر به فهم بهتر مطالب و فعال شدن نیم کره راست مغز کمک کرده و در نهایت هر آنچه تدریس می شود، در حافظه بلند مدت شما جای خواهد گرفت و میزان فراموشی آن به صفر می رسد.

در یادگیری ریاضی از حل تمرین نباید غافل شد. به همین دلیل است که استاد منتظری در مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع برای رشته ریاضی نظام قدیم تست های کنکور سراسری سال های ۸۵ تا ۹۵ را برایتان به تشریح حل خواهد نمود.

علاوه بر این تست ها، تعداد زیادی سوال تالیفی که دارای نکات و ریزه کاری های فراوانی هستند شانس دیده شدن در کنکور را دارند نیز مطرح و حل می شود. بدین ترتیب می توانید طی مدت ۶ جلسه کل مبحث مثلثات کنکور و همچنین تبدیل ترکیب توابع را به طور کامل خواهید آموخت و علاوه بر آن نمونه سوالات مهم را نیز حل می کنید

تکنیک پینگ پونگی و شبیه سازی کلاس درس

با این روش ریاضی صد در صد با حرف آخر تدریس که به متد پینگ پونگی نیز معروف است ، باعث میشود تمام سوالاتی که در ذهن دانش آموز به وجود می آید را پاسخ گویی کنند و هیچ نکته ای بی پاسخ نخواهند ماند!

استاد منتظری با ابداع روش های تست زنی سریع و ویژه توانسته است دانش اموزان به حدی از آمادگی نزدیک کنند که کمتر دانش آموزی است که از پکیج های ریاضیات ایشنا بهره برده باشد و در آزمون سراسری موفقیت کسب نکرده باشید.

استاد با ارائه نقشه راه ها و خلاصه های بهینه از درس ریاضیات ، سخت ترین مطالب را در ذهن دانش آموز هک میکند.

به گونه ای که با ذخیره همه مطالب در حافظه بلند مدت دانش آموزان تا سالها ی سال مطالب را در خاطر دارند و مطمئنا در درس های آتی دانشگاهی نیز متد های آموزش دیده به کارشان خواهد آمد.

حل مکرر تست های مشابه و بررسی دام ها آموزشی

در این برنامه فشرده که همه دروس عمومی و اختصاصی را شامل می شود ، کافیست دانش آموزان در طول روز چندین ساعت را صرف آموزش و ویدیو های تهیه شده قرار دهند تا به نحو احسن و بهترین شکل ممکن نتیجه را پس از چند روز مشاهده کنند و پیشرفت را در دروس پایه ای خود ببینند.شما نیز با هر سطح سواد از دروس به راحتی می توانید دروس عمومی و اختصاصی را با تعادل انعطاف پذیری در کنار هم به سرانجام برسانید و برنامه دارای کیفیت می باشد یعنی چون دارای ریاضی و فیزیک می باشد و همه درس ها را دارد کیفیت برنامه را بالا برده و شما به راحتی می توانید کنار کیفیت  درس ها را  مطالعه کرده و خیال شما بابت پوشش دهی تمام دروس راحت خواهد و درسی را نخوانده نخواهید گذاشت.

فرا تر از کنکور بیاندیشید

پکیج جامع ریاضیات با تدریس استاد خبره ریاضی ، استاد منتظری صحیح ترین روش مطالعه ریاضی ریاضی صد در صد با حرف آخر برای کنکور  و فرا گیری هر آنچه به قدرت حل مساله و تست زنی شما بیافزاید !

در پکیج های بی نظری ریاضیات استاد منتظری با استفاده از شهودی سازی مطالب سخت و دشوار ریاضیات ، شما قادر خواهید بود پیچیده ترین مسائل کنکور را به آسان ترین شکل ممکن حل کنید بدون شک صحیح ترین روش مطالعه ریاضی برای کنکور در اختیار شما قرار گرفته است.

, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست