شیمی کنکور را چگونه بخوانیم ؟

شیمی کنکور یکی از مهمترین دروس برای هر دو رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی میباشد . به دلایل مختلف ممکن است دانش آموزان نتوانند با این درس ارتباط عمیقی داشته باشند و همین نقطه ضعف آن ها در دفترچه اختصاصی شان تلقی شود.

شیمی کنکور

ما نیز در موسسه حرف آخر بر آن شدیم تا با آموزش نحوه مطالعه این درس مهم ، افق های روشنی در ذهن شما عزیزان ایجاد نماییم تا درست ترین راه را برای یادگیری این درس در پیش بگیرید.

برای مطالعه اصولی و حرفه ای هر درس چه اختصاصی چه عمومی ، لازم است با کلیات آن احاطه داشته باشیم.

همان طور که شما عزیزان میدانید درس شیمی و سوالاتی که از آن مطرح میشوند شامل دو بخش اند :

 • سوالات دسته اول مسائل ، مانند استوکیومتری و . . .
 • دسته دوم سوالات ، پرسش هایی هستند که به طور مستقیم یا مفهومی از متن کتاب درسی مطرح میشود.

یکی از موضوعاتی که در این درس بسیار نیاز به توجه دارد ، شناسایی بهترین زمان برای مطالعه مباحث آن است. بسیاری از دانش آموزان در آزمون های آزمایشی این درس موفقیت زیادی کسب نکرده اند و ممکن است بسیاری از کسب یک درصد خوب از این درس احساس نا امیدی کنند!

اگر تاکنون در این درس موفق نبوده و به آن حس خوبی ندارید بی‌گدار به آب نزنید و وقتتان را هدر ندهید ، بهترین و سریع ترین روش های یادگیری شما در دپارتمان حرف آخر تهیه و تولید شده است تا با کمک این پکیج های قدرتمند شیمی کنکور را بالای ۷۰ درصد تضمینی بزنید!

ارائه آخرین تکنیک های تست زنی سریع

تسلط بر مفاهیم شیمی و آموزش پاسخگویی به تست ها در مدت زمان ۶۰ ثانیه ! روش های میان بری در اختیار شما قرار میگیرد تا سوالات را در زمانی کوتاه تر و با دقت بیشتری مسائل را حل کنید! با پویا نمایی های قدرتمند مند این مجموعه تمامی مفاهیم ساده و پیچیده شیمی را به صورت عمیق و مفهومی می آموزید.

تدریس فشرده تا در کوتاه ترین زمان به همراه جمع بندی در شیمی حرف آخر

تدریس ۷۰ درصد  مباحث و مسائل درس شیمی با پوشش همه جانبه تمام سوالات کنکور سال های اخیر تنها و تنها در ۲۰  جلسه و به مدت ۲۵ ساعت ! پیشنهادی باور نکردنی اما واقعی ! با معجزه اساتید و تیم طراحی بسته های حرف آخر شما میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و به دروس دیگر خود بپردازید.

تدریس مفهومی شیمی کنکور توسط دکتر غلامحسین شیروانی، دکترای شیمی آلی دانشگاه خوارزمی و عضو هیئت علمی دانشگاه

شیمی درسی است که نیاز مند تجربه و سال ها کار و تلاش جهت احاطه به تمام مباحث آن میباشد . دکتر شیروانی با جمع بندی تمام نکات مهم کنکوری در این پکیج ، سریع ترین و صحیح ترین راه را برای رسیدن بالای کنکور راه نمایی میکند . تدریس مفهومی و پاسخ به سوالات احتمالی دانش آموزان باعث میشود و هیچ نکته ای ناگفته نمی ماند .

آموزش شیمی کنکور با استفاده از الگوسازی و شهودی سازی

شیمی کنکور را با انیمیشن بیاموزید ! استفاده همزمان از دو نیم کره  مغر باعث افزایش بهره یادگیری میشود و شما قادر خواهید بود پیچیده ترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزید ! یک خبر خوب دیگر !!! دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های سنگین و بد قیق نیستید ! با کمک روش های تکنیکی استاد شیروانی بی نیاز از هر گونه فرمول ، تمام مسائل را از پا در آورید!

تدریس کل مسائل شیمی در ۱۴ جلسه

باور نکردنی است که شما قادر خواهید بود با کمک پکیج های آموزشی شیمی حرف آخر، تمام مسائل و مباحث شیمی را در عرض ۱۴ جلسه که چیزی در حدود ۴ روز به طور می انجامد به طور کامل آموزش ببنید و تمام مسائل دشوار شیمی را با مدت زمانی کمتری ۶۰ ثانیه حل کنید!

یعنی در ۴ روز می‌توانید شیمی را یاد بگیرید و در تمام مدت مانده به کنکور مسئله حل کنید و لذت ببرید و مسلط شوید،سرعت خود را افزایش دهید و در نهایت به راحتی در ۶۰ ثانیه مسئله حل کنید.

دیگر ویژگی های پکیج شیمی کنکور موسسه حرف آخر :

 • آموزش کل مسائل شیمی ( که ۵۰ درصد سوالات شیمی کنکور را در بر می گیرند )
 • فقط با استفاده از ۳ الگو به جای حفظ کردن تعداد زیادی فرمول
 • آموزش مباحث حجیم و سنگین شیمی با نقشه راه
 • آموزش محاسبات سریع شیمی، جهت افزایش سرعت تست زنی در کنکور
 • تدریس مفاهیم شیمی به صورت شهودی و الگو با بیانی شیوا و رسا برای ذخیره مفاهیم در حافظه تصویری داوطلب
 • فرمول شیروانی ( فش ) : در حل مسائل شیمی که کاملا منحصر به فرد بوده و مسائلی که مربوط به یک ماده است را به راحتی جوابگو است
 • محاسبه مول تنها در یک کسر در حالیکه در همه‌ی کتابها و دی‌وی‌دی‌های دیگر از ۷ تا ۱۵ کسر مختلف ارایه می‌شود
 • تسلط بر مفاهیم شیمی و آموزش پاسخگویی به تست ها در مدت زمان ۶۰ ثانیه
 • ارائه تمامی مفاهیم ساده و پیچیده شیمی با پویانمایی های دقیق و عمیق به صورت کامل
 • آموزش محاسبات سریع شیمی، جهت افزایش سرعت تست زنی در کنکور
۴/۵ ( ۲ نظر )

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست