دین و زندگی کنکور را چگونه بخوانیم ؟

دین و زندگی کنکور را چگونه بخوانیم ؟ سوالی است که ذهن بسیاری از دانش آموزان و شرکت کنندگان کنکور را در طول این یک سال به خود مشغول کرده است.

سوالی که ممکن است هر یک از مشاوران خصوصی یا و مدرسه شما به طور مختلفی به آن پاسخ دهند اما به راستی دقیق ترین و بهترین روش برای خواندن دین و زندگی کنکور چه روشی است ما در این مقاله و مطلب سعی می کنیم به شما نکاتی را از پیرامون خواندن درس دین و زندگی متوسطه بیان کنیم تا بتوانید بهترین عملکرد خود را برای موفقیت در درس انجام دهید.

دین و زندگی کنکور

دین و زندگی کنکور

توجه به بودجه بندی های سال های پیشین کنکور دین و زندگی کنکور

اگر برای هر درسی که قصد دارید خواندن آن را شروع کنید پیش از شروع کردن یک بودجه بندی جامع و معتبر از سوالات مطرح شده در سالهای پیش در کنکور های سراسری داخل کشور و خارج کشور تهیه کنید می توانید با دیدی بازتر و ذهنی پویاتر ای مباحث را از یکدیگر تفکیک کنید و بدانید مباحثی در کدام هستند تا بتوانیم بیشتر وقت خود را روی مطالب مهم تر قرار دهید.

تفکیک منبع درست از نادرست

درس دین و زندگی یک درس کاملا به خصوص بوده و نمی توان از هر منبع معرفی شده که برای حل سوالات از آن بهره گرفت چرا که ممکن است به علت استفاده از ادبیات سقف پیچیده در این کتاب های کمک درسی باعث شود تمام دید مثبت شما نسبت به این درس شیرین از بین برود و به تلخ ترین درس دوره دبیرستان شما تبدیل شود ما در موسسه حرف آخر توانستیم با تدریس اساتید نخبه و باتجربه خودمان تمامی مباحث کتاب را خط به خط پوشش دهیم و با شهودی سازی تمام آیات طولانی و سنگین شما را از حفظ کردن آنها بی نیاز کنیم.

اگر شما نیز همانند اساتید ما خط به خط است کتاب درسی را به صورت مفهومی و قدرتی عمیق فرا بگیرید می توانید تسلط کامل بر سر جلسه کنکور حاضر شوید و تمام ۲۵ سوال مطرح شده در این درس دشوار را به آسانی از پا درآورد.

تسلط کامل به متن کتاب درسی دین و زندگی کنکور

داشتن منبع خوب به تنهایی برای بر آمدن از پس سوالات کنکور کافی نیست ! شما باید متن خود کتاب رو هم از بر باشید . اما چجوی دانش اموز فرصت میکنه بیش از ۵۰۰ آیه و کلی متن های عربی این درس رو در طول یک سال در ذهن خودش بگنجاند؟

جای هیچ نگرانی نیز ، نقشه راه ها و الگو های آموزشی برای شما در موسسه حرف آخر تهیه و تولید شده است که کافیست این بسته های آموزشی فشرده را مطالعه کنید تا تسلط کاملی بر متون کتب درسی دین و زندگی داشته باشید!

نقشه راه ها و الگو های آموزشی

گاهی ممکن است برای شما نیز رخ داده باشد که مطلبی به خصوص را چندین بار مطالعه کرده باشید و خلاصه آن را نیز چندین بار مرور کرده باشید اما در سر جلسه امتحان یا تست تمامی آن مطالب از شما کاملا پاک باشد اما دیگر نگران نباشید نقشه های راه والگو های آموزشی به خصوص موسسه حرف آخر دین و زندگی کنکور شما را از نو می سازد به گونه ای که هیچ مطلب ناگفته این می‌ماند و تمام مطالب پوشش داده شده را در حافظه بلند مدت شما به کمک خلق تصاویر ویژه در دی وی دی های آموزشی کنکور دینی حرف آخر یه یاد خواهید سپرد

فهم ارتباط بین آیات با یکدیگر

اگر شما نیست دفترچه های کنکور داخل کشور و خارج کشور چند سال اخیر را بررسی کنید می‌توانید متوجه شوید که بیشتر سوالات دین و زندگی کنکور سراسری از مفهوم ارتباط بین آیات با یکدیگر طراحی شده اند لذا می توان فهمید که عمل خواندن این درس تنها راه رسیدن به درصد بالای ۹۰ است بنابراین در موسسه حرف آخر سعی کرده ایم تمامی آیات سال‌های مختلف متوسطه را به صورت مفهومی با یکدیگر مقایسه کنیم و تمام آیات مرتبط به هم را به صورت یکجا در اختیار شما قرار دهیم و همچنین با بررسی همزمان سوالات کنکور سال های پیشین تمامی ارتباطات کشف شده و نشده را بصورت یکجا در اختیار شما قرار داده ایم!

نگاهی به چندین ویژگی کلیدی دیگر پکیج دین و زندگی کنکور حرف آخر بهترین روش برای درک مفهومی دین و زندگی

  • یادگیری تمام دین و زندگی کنکو با کمک ۱۴ الگوی مطرح شده توسط استاد یوسفیان پور
  • ایجاد تسلط همه جانبه در درس دین و زندگی در کمتر از یک هفته
  • استفاده از انیمیشن و تدریس مباحث با کمک تصاویر پویا جهت دریافت عمق مطالب
  • آموزش سریع و بدون دردسر  تمام آیات و متن کتاب درسی بدون حفظ کردن
  • ارائه روش حل تست ها به صورت مفهومی و گزینه به گزینه
  • طرح سوالات متنوع تستی برای تسلط بیشتر دانش آموزان و آشنا شدن با تیپ سوالات
  • مطابقت بالای ۹۰ درصدی دین و زندگی کنکور حرف آخر طبق تجربه سال های پیشین
۴/۵ ( ۲ نظر )
, , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست