موفقیت در کنکور ۹۸ با موسسه آموزشی حرف آخر

موسسه حرف آخر ، با رویکردی جدید در آموزش کنکور ؛ در سال ۱۳۹۰ موسسه کنکور حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش پویا نمایی یا انیمیشن کار خود را در زمینه آموزش دروس کنکور آغاز کرد و تا کنون توانسته است راه های موفقیت بسیار زیادی برای دانش آموزانی گوناگون در پایه های درسی مختلف ایجاد کند تا بتوانند به اهداف بلند مدت خود با صرف کمترین هزینه و وقت دست پیدا کنند.

حرف آخر، موسسه حرف آخر، سایت حرف آخر

عواملی که دست به دست هم داده اند تا تیم علمی موسسه حرف آخر به عنوان یکی از بهترین عوامل برای دستیابی به موفقیت در کنکور سراسری سال ۹۸ را با یکدیگر بررسی میکنیم :

شهودی سازی بی نظیر خط به خط کتب درسی

در راستای شهودی سازی  با کمک انیمیشن ها و پویا نمایی های این موسسه محتوای منابع کنکور و فعال سازی نیمکره راست مغز شما، خط به خط کتاب درسی به صورت پویانمایی آماده شده است این مسئله باعث میشود که کتاب درسی در نیمکره راست شما ثبت و برای مدت زمان بیشتری در ذهن شما باقی بماند .

ارائه سوالات متنوع به صورت تیپ بندی شده

تمامی آموزش های موجود در پکیج های موسسه حرف آخر به این صورت می باشد که برای حل یک تیپ سوال به جای استفاده از تکنیک های متفاوت که اکثرا علمی نیز نمی باشند، تمامی مطالب کتاب درسی به صورت مفهومی و با یاد دادن چند الگوی کامل به شما آموزش داده می شود و بعد از آن تمامی تست های کنکور های سراسری سال های اخیر را با همین چند الگو به شما آموزش خواهیم داد .

ارتباط با پشتیبان با تجربه

ارایه پشتیبانی همه جانبه  به دانش آموزان و والدین آنها پس از خرید پکیج های این موسسه .پکیج هایی در دسترس شما قرار میگیرد که شما میتوانید برای شروع به مطالعه از انها استفاده بکنید و تا پایان کار نیز از این پکیج ها استفاده بکنید.

مشاوره تلفنی نیز یک راهنما و مشاور همیشه در صحنه برای یاری رساندن به شما میباشد و با هدف ایجاد بیشترین بازدهی در حال کار کردن بر روی برنامه ریزی شما و رساندن شما به موفقیت میباشد

استفاده از تکنیک عمیق الگو یابی

اگر شما نیز جز آن دسته از دانش آموزانی هستید که مشکلات عدیدی با قسمت حفظی دروس اختصاصی و عمومی دارید بدون شک با کمک تکنیک الگو یابی قادر خواهید بود تمام این قسمت ها در حافظه بلند مدت ذهن خود جای دهید.این آموزش به صورت الگو و مفهوم است و به دور از نکته های حفظیات و با استفاده از پویا نمایی و انیمیشن های مفهومی شما را در تفهیم دروس یاری می رساند.

بهره گیری از تجربیات رتبه های برتر سال های پیشین

یکی دیگر از تکنیک های این موسسه برای دستیابی به هر آنچه از کنکور سراسری سال ۹۸ میخواهید ارتباط با رتبه های برتر میباشد  تیم موسسه حرف آخر با ایجاد پلی میان دانش آموزان پشت کنکوری و دانشجویانی که توانسته اند در سال های گذشته رتبه های برتر کنکور را کسب نمایند ، سعی بر آن داشته تا تجربیات نسل های قبل کنکور را برای تازه کاران در این عرصه را فراهم سازد. همچنین لازم به ذکر است هر دانش آموزی که از پکیج های موسسه حرف آخر بهره ببرد به صورت رایگان با یک دانشجوی رنبه برتر در رشته مورد نظر خود متصل خواهد شد و در طول سال به او یاری خواهد رساند.

استفاده از نقشه راه و روش های تست زنی سریع

اما تیم موسسه حرف آخر با بررسی موشکافانه مطالب کتب درسی تواسنته اند برای کنکور سراسری سال ۹۸ را با شیرین ترین وجه ممکن برای شما عزیزان دانش آموز در پکیج های حرف آخر بررسی کنند و با حل نمونه سوالات متفاوت و متنوع در این فیلم ها به صورت کاملا حرفه ای و روش مند ، قاعده ای کلی و نقشه راهی بی نظیر در اختیار شما قرار دهند تا پس از آن هر سوال سخت یا آسانی را از پای در آورید !

نحوه تدرس اساتید حرف آخر به گونه ای است که مطالب به صورت ماندگار در ذهن دانش آموز نقش میبنند و پایه ای قوی برای این درس محسوب میشود به طوری که برای آزمون سراسری نیز بدون هیچ دغدغه میتوانید با مطالب آموخته شده از این پکیج استفاده نموده و تمامی سوالات کنکور را به راحتی پاسخ داد.

۳.۴/۵ ( ۵ نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست