بودجه بندی ریاضیات رشته انسانی کنکور ۱۳۹۹

  1. حرف آخر
  2. بودجه بندی کنکور
  3. بودجه بندی ریاضیات رشته انسانی کنکور ۱۳۹۹
3 دیدگاه

با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان بودجه بندی جامع و کاملی از ریاضیات رشته انسانی را از سال های ۹۰ الی ۹۷ برای شما جمع آوری نموده ایم تا شما عزیزان با دید بهتری مطالعات خود را ادامه بدهید و میزان اهمیت هر مبحث را متوجه شوید.ریاضیات رشته انسانی کنکور ۱۳۹۹ را با موسسه حرف آخر صد بزنید

 

بودجه بندی ریاضیات رشته انسانی کنکور ۱۳۹۹

موضوع / سال۹۰۹۱۹۲۹۳۹۴۹۵۹۶۹۷۹۸
اعداد و نمادها
مجموعه ها ۲۱۱۱۱۱۱۱
توان رسانی و ریشه گیری۱۱۲۱۲۱۲
چند جمله ای ها و اتحاد ها۱۱۰۲۱۲۱۰
معادلات درجه اول و معادله خط۱۱۰۰۰۱۰۰
نسبت های مثلثاتی۱۱۰۰۰۰۰۰۰
عبارت های گویا۲۱۳۱۲۲۱۲۰
معادلات درجه دوم و حل آنها
نامعادلات درجه اول۱
اندازه گیری و مدل سازی۱
جامعه و نمونه۱۱
متغیر های تصادفی۱
دسته بندی داده ها و جدول فراوانی۱۱۱۱۱۱۱
شاخص های مرکزی۱۱۱۱۱
شاخص های پراکندگی۱۱۱۱۱۱
تابع۱۱۲۱۱۱۲۱
معادله و تابع درجه دوم۲۳۲۱۳۲۱۲
ترکیبیات۱۱۱۱۱۱۱۱
استدلال ریاضی۱۲۱۱۱۱

 

استفاده از پکیج کامل ریاضی حرف آخر چه مزایایی دارد؟

پکیج ریاضی نظام جدید حرف آخر بسته ای کامل شامل تمامی مطالبی است که در بخش ریاضیات کنکور از آن ها تست طرح می شود. تدریس این مجموعه بسیار جذاب است و مخاطب با انرژی تا انتهای هر درس را تماشا می کند.

استفاده از انیمیش ها و تصاویر که تحریک کننده حافظه تصویری هستند، بازده آموزش را افزایش می دهد و یادگیری از طریق نیم کره راسته مغز سبب می شود هر آنچه آموختید، در حافظه بلند مدتتان طبقه بندی شود.بودجه بندی ریاضیات رشته انسانی کنکور ۱۳۹۹ نیز در این راه کمک حال شماست

با تماشای دی وی دی های بسته کامل ریاضی نظام جدید حرف آخر خواهید آموخت که به جای حفظ کردن فرمول های طولانی (مثل فرمول های فراوان بخش مثلثات)ئ از الگوهای محدودی که استاد منتظری به شما می آموزند استفاده کنید و در نتیجه دیگر امکان فراموشی یا اشتباه در نوشتن فرمول ها وجود ندارد و قادر به حل تمامی سوالات خواهید بود.

با توجه به آنکه حل تمرین بودجه بندی ریاضیات رشته انسانی کنکور ۱۳۹۹ بخش مهمی از یادگیری است، استاد منتظری تعداد زیاد تست مهم کنکور سراسری را توضیح داده و حل خواهند کرد. علاوه بر این تست ها، سوالات تالیفی و نکته دار نیز توسط این استاد باتجربه حل خواهد شد.

شیوه تدریس مجموعه کامل ریاضی نظام جدید حرف آخر دو استادی است. یعنی یکی دیگر از اساتید به عنوان استادیار در کنار آقای منتظری حضور یافته وعلاوه بر کمک به ایشان در تدریس و توضیح دادن دروس، سولات احتمالی دانش آموزان را از استاد می پرسند یا بر مطالب مهم و نکاتی که باید به آن ها توجه کنید، تاکید می نمایند.

3 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست