اعلام نتایج کنکور 97

نتایج کنکور سراسری 97 کی اعلام می شود ؟

آپدیت : کارنامه اولیه کنکور سراسری 97 ، امروز 9 مرداد در سایت سازمان سنجش قرار گرفت

در حالی که کنکور 97 در تاریخ های 7 و 8 تیر ماه برگزار شد، دکتر خدایی در مورد زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۷ گفت: ما در انتظار تکمیل ظرفیت‌های اعلامی از سوی دانشگاه‌ها هستیم و پیش‌بینی می‌کنیم زودتر از دوازدهم مرداد ماه، نتایج اولیه و کارنامه کنکور سراسری را اعلام کنیم. وی در خصوص ظرفیت‌های پذیرش در گروه علوم پزشکی افزود: ظرفیت‌های پذیرش تقریباً مشابه سال گذشته است و در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی نیز ظرفیت همانند سال گذشته خواهد بود.

950 هزار نفر در کنکور سراسری 97 شرکت کرده اند و منتظر اعلام نتایج کنکور هستند. زمان انتخاب رشته کنکور 97 نیز یک هفته پس از اعلام نتایج آن در نظر گرفته شده است که شایسته است داوطلبان کنکور، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور، متناسب با رتبه ای که در کنکور 97 اخذ کرده اند، اقدام به انتخاب رشته نمایند. نتایج انتخاب رشته نیز احتمالا نیمه ی دوم شهریورماه خواهد بود.

چگونه نتایج کنکور 97 را مشاهده کنیم ؟

به منظور مشاهده نتیجه ی کنکور خود، در تاریخ اعلامی توسط سازمان سنجش، به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بر روی گزینه ی مشاهده نتایج کنکور سراسری 97 کلیک کرده و از 3 طریق اقدام به مشاهده نتیجه ی کنکور خود نمایید. شما می توانید به وسیله شماره پرونده و شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و همچنین کد رهگیری ثبت نام، اقدام به مشاهده نتایج کنکور نمایید.

نتایج کنکور 97

آیا با منتشر شدن نتایج کنکور 97 ، در کانال حرف آخر اطلاع رسانی می شود ؟

بله ، به محض اعلام نتایج اولیه کنکور 97 در سایت سازمان سنجش ، در کانال حرف آخر اطلاع رسانی های لازم به داوطلبان انجام می شود. لذا می توانید با عضویت در کانال، خیال خود را راحت کنید که به محض اعلام نتایج کنکور ، از آن با خبر شوید.

عضویت در کانال تلگرام حرف آخر

0/5 ( 0 نظر )

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست