محصولات دهم و یازدهم حرف آخر ، منابع کنکور نظام جدید

آیا محصولات دهم و یازدهم حرف آخر تولید شدند ؟

بله محصولات نظام جدید موسسه حرف آخر ( دهم و یازدهم و دوازدهم ) توسط اساتید موسسه ضبط شده و توسط موسسه تولید شدند، شایان ذکر است محصولات سال دوازدهم حرف آخر پس از نهایی شدن کتاب های پیش نویس و اصلاح شدن منابع کنکور ۹۸، عرضه خواهند شد.

چگونه محصولات دهم و یازدهم حرف آخر را تهیه کنم ؟

جهت خرید دی وی دی های دهم و یازدهم حرف آخر با دپارتمان تخصصی مشاوره و برنامه ریزی موسسه به شماره ی ۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰ تماس بگیرید. در صورت تماس با شماره ذکر شده علاوه بر تهیه محصول و ارسال آن در سریع ترین زمان ممکن ( با پست پیشتاز ) مشاورین موسسه طبق منابع خریداری شده برای شما خدمات مشاوره و برنامه ریزی ارائه می کنند.

محصولات دهم و یازدهم ( نظام جدید ) حرف آخر

آیا برای داوطلبان نظام جدید هم پکیج ۲۰ آزمون حرف آخر موجود هست ؟

برای داوطلبان نظام جدید، پکیج ۱۰ آزمون مبحثی وجود دارد، فقط برای دروس تخصصی

نحوه تدریس در پکیج های دهم و یازدهم حرف آخر به چه صورتی می باشد ؟

در پکیج های دهم و یازدهم حرف آخر نیز همانند محصولات نظام قدیم ، آموزش با استفاده از همان سبک تصویرسازی و انیمیشن و به صورت الگو و نقشه راه انجام می شود، باز هم همانند پکیج های قبلی، شما در یادگیری برای کنکور ۹۸ از هر دو نیمکره ی راست و مغزتان استفاده خواهید نمود و قطعا با توجه به جدید بودن منابع درسی، یک گام جلوتر از  رقبای خود خواهید بود.

چگونه برای کنکور ۹۸ با استفاده از محصولات نظام جدید حرف آخر اقدام به برنامه ریزی نماییم ؟

اولا مشاورین دپارتمان تخصصی مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر در کنار شما هستند تا از منابع به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید، از طرف دیگر موسسه با تولید پکیج برنامه ریزی برای داوطلبان نظام جدید، سعی کرده برنامه ای منعطف را در اختیار داوطلبان قرار دهد که همراه با آزمون های آزمایشی اقدام به یادگیری منابع دهم و یازدهم نمایند.

در ادامه توضیحاتی در رابطه با محصولات نظام جدید حرف آخر خدمت داوطلبان عزیز ارائه می شود:

ریاضی حرف آخر :

ریاضی یکی از دروسی می باشد که اکثر داوطلبان ( چه نظام جدید و چه نظام قدیم ) از فرمول های سخت  و طاقت فرسای آن فراری هستند، اما دیگر نگران نباشید ، استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از انیمیشن و نقشه راه ریاضی را برای شما به آسان ترین شکل ممکن تدریس می کنند. ریاضی سال دهم از هفت فصل تشکیل شده است، که شامل فصل ۱: مجموعه، الگو و دنباله فصل ۲: مثلثات فصل ۳: توان های گویا و عبارت های جبری فصل ۴: معادله ها و نامعادله ها فصل ۵: تابع فصل ۶: شمارش، بدون شمردن فصل ۷: آمار و احتمال می باشد . ریاضی یازدهم نیز توسط استاد عبدالرضا منتظری به صورت تک استاده تولید شده است.

دین و زندگی حرف آخر :

پکیج دین و زندگی دهم توسط استاد یوسفیان پور ضبط شده و منتشر شده است که این درس شامل ۱۲ درس می باشد، استاد یوسفیان پور با  با تدریسی روان و الگوسازی شده دین و زندگی را هم برای کنکور و هم امتحانات برای داوطلبان ساده کرده اند. استاد یوسفیان پور دین و زندگی سال دهم حرف آخر به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان آموزش می دهند. و تمامی مباحث اعم از تحلیل کل کتاب، بررسی تشریحی کتاب، رمزگزاری آیات برای حل تست، بررسی کامل آیات و متن کتاب درسی، بررسی تمرینات کتاب درسی و هر آنچه که لازم باشد در اختیار شما داوطلبان کنکوری ۹۸ قرار می گیرد.

شیمی حرف آخر :

شیمی نظام جدید حرف آخر شامل دو بخش ، شیمی مفاهیم و شیمی مسائل می باشد. شیمی سال دهم  که شامل فصل های اول کیهان زادگاه الفبای هستی و فصل دوم شامل ردِّپای گازها در زندگی  و همچنین فصل سوم شامل آب آهنگ زندگی می باشد. استاد شیروانی به شکلی هوشمندانه بین مفاهیم و مسائل شیمی کنکور ارتباط برقرار کرده اند که هم شامل تمرین و هم حل تست می باشد. شیمی مسائل دهم و یازدهم شامل تقریبا ۱۲ ساعت تدریس و حل تست و ۱۸ جلسه و ۴ دی وی دی می باشد. شیمی مفاهیم دهم و یازدهم هم شامل تقریبا ۲۲ ساعت آموزش و حل تست می باشد و در ۲۴ جلسه و در ۵ دی وی دی تدریس شده است.

فیزیک حرف آخر :

فیزیک دهم شامل ۵ دی وی دی می باشد و فیزیک نظام جدید یازدهم حرف آخر با تدریس استاد پیمان کامیار، شامل آموزش و حل کل سوال های کلاسی و امتحانی می باشد که شامل ۲۲ ساعت آموزش و حل تست می باشد که در ۱۷ جلسه و ۶ دی وی دی تدریس شده است که داوطلبان یازدهمی می توانند به منظور ارتقای درصد فیزیک خود در کنکور ۹۸ از آن استفاده کنند. آموزش فیزیک به صورت انیمیشنی بوده و جمع بندی با نقشه راه انجام می شود و حل تست ها با الگوهای طلایی برای داوطلبان انجام می شود.

زیست حرف آخر :

زیست دهم شامل ۷ دی وی دی می باشد که فصل های اول و دوم زیست دهم را شامل می شوند ( مبانی زیست و گوارش )، زیست فصل ۱و۲ یازدهم حرف آخر توسط استاد شعبانی و شاکری تدریس شده است. در این دوفصل مباحث مهم زیست مانند دستگاه حرکتی و تنظیم عصبی تدریس می شوند. این مباحث مهم و پایه ای را استاد شعبانی و شاکری کاملا بصورت انیمیشن و الگوسازی با نقشه راه تدریس کرده اند.

زبان حرف آخر :

زبان دهم حرف آخر که توسط استاد مجتبی محمودی تدریس شده است شامل درس های ۱ و ۲ زبان دهم می شود. این پکیج تشریحی می باشد و تمامی سوال های کتاب حل شده است . این پکیج شامل ۲ دی وی دی می باشد.

داوطلبان نظام جدید و کنکوری ۹۸، جهت کسب اطلاعات بیش تر و پاسخ به سوالاتتان با دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی موسسه تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰

, ,

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • حسین .وحدانی
    4 اسفند, 1397 0:15 ق.ظ

    سلام خسته نباشید من برای دخترم پکیچ کامل دهم و یاردهم را میخام ضمنا تجربی می خونه متشکرم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست