پیش بینی سوالات زبان فارسی کنکور نظام جدید

پیش بینی سوالات زبان فارسی کنکور نظام جدید

باز هم با یک مطلب ناب حرف آخری دیگر در خدمتتون هستیم! در این مطلب مباحثی که حدس زده می شود، طراحان سوالات کنکور برای سال ۹۸ نظام جدید از بخش قلمرو زبانی سوال دهند را برای شما تدارک دیده ایم تا بیشتر با ذهن طراحان کنکور سراسری آشنا شوید و احتمال موفقیت خود را دو چندان سازید!

 1. نقش های تبعی
 2. حذف به قرینه لفظی و معنوی
 3. شیوه بلاغی
 4. نقش دستوری برخی کلمات
 5. جمله مرکب ( جمله هسته و وابسته )
 6. نوع حرف را ( حرف اصافه ، فک اضافه و نشانه مفعول)
 7. وابسته و وابسته های وابسته
 8. ترکیب وصفی و اضافی و انواع صفت بیانی
 9. تعیین هسته گروه اسمی
 10. الگوی ساختاری جمله ( نهاد + مفعول+ مسند+ فعل )
 11. معانی متفاوت فعل در جمله ( ساخت ، شد ، کشت … )
 12. تشخیص نوع فعل

پیش بینی سوالات زبان فارسی کنکور نظام جدید مباحث بالا در کنکور نظام قدیم بارها مورد سوال واقع شده، این مباحث در کتابهای نظام جدید نیز مطرح شده، بنابراین می توان حدس زد از این مباحث مشترک برای طرح سوال هر دو نظام آموزشی در کنکور ۹۸ استفاده نمایند.
متن عبارات گزینه ها را نیز ، اغلب شعر یا نثر خارج کتاب می دهند، برای این موضوع، دو دلیل می توان ذکرکرد:
سوالات هر دو نظام آموزشی از میزان دشواری و ساده مثل هم باشند و از جهت دیگر موسسات کنکوری و ناشران کتابهای کمک آموزشی تا انجایی که ممکن است، بعد از کنکور نتوانند با سوالات آزمون های خود، مقایسه و مشابه سازی کنند و از آنها بهره برداری تبلیغاتی کنند.

با حرف آخر به روز باشید

بسته های آموزشی زبان فارسی نظام جدید موسسه حرف آخر به طور کامل پیش بینی سوالات زبان فارسی کنکور نظام جدید را انجام داده است .بسته آموزشی املاء و لغت و واژگان حرف آخر با تدریس استاد محسن منتظری برای اولین بر در ایران شیوه ای نوین برای آموزش املا و معنی لغت ارائه نموده است.

این استاد خبره، با تسلط کامل به تمامی لغات و واژگان کلیه کتاب های ادبیات کنکور، با هشت ماه تلاش و زحمت، فیلم های کوتاه کارتونی شهر الفبا را ساخته است.

در هر داستان بر یکی از حروف الفبا مثل ح، ص و… تمرکز می شود.

در بسته آموزشی املاء و لغت و واژگان حرف آخر پیش بینی سوالات زبان فارسی کنکور نظام جدید مثلا برای آموزش هم زمان املا و معنی لغات دشواری که در آن ها از حرف ح استفاده شده است،

یک شخصیت عرب که حرف ح را بسیار واضح تلفظ می نماید

در طی یک داستان با سایر شخصیت های مجموعه، تمامی لغات مهم با حرف ح را مورد استفاده قرار می دهد.

این امر سبب می شود که مخاطب بدون خستگی، با تمامی لغات مهم هریک از حروف الفبا آشنا شود.

همچنین به دلیل آنکه تلفظ هریک از حروف توسط یکی از شخصیت های عرب، شیرازی، افغان و… صورت گرفته است. ناخودآگاه املای این لغات نیز در ذهنتان هک خواهد شد.

علاوه بر همه این موارد:

در بسته آموزشی املا و لغت حرف آخر به دلیل آنکه هر کلمه طی یک داستان به کار برده شده است

هم زمان معانی دیگر آن کلمه نیز بیان می گردد، بدون آنکه مجبور باشید ساعت ها کتاب در دست بگیرید و معانی لغات را حفظ نمایید، تمامی مفاهیم و لغات هم معنی را به خاطر خواهید سپرد.

همچنین در بسته املا و لغت حرف آخر، الگوهای هم آوایی و کد بندی

روش حل سوالات حجیم و الگوی ریشه یابی لغات به شما آموزش داده خواهد شد.

در پایان نیز تعداد زیادی تست کنکور و سوال تالیفی را همراه با استاد جموه حل خواهید کرد تا به حد نصاب ۱۰۰% در بخش املا و لغت کنکور برسید.

آموزش در این روش آموزشی، بسیار سریع و ماندگار است و بر خلاف سایر شیوه های تدریس پیش بینی سوالات زبان فارسی کنکور نظام جدید از نیم کره راست مغز برای یادگیری استفاده می گردد.

۳.۵/۵ ( ۴ نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست