برنامه چند موضوعه شیمی حرف آخر

برنامه چند موضوعه شیمی حرف آخر یکی دیگر از محصولات معرفی شده توسط استاد شیروانی میباشد که به کرات اسم آن را در رسانه ها و صدا و سیما شنیده اید

برای سهولت یادگیری دانش آموزان محترم مطالب برنامه چند موضوعه شیمی حرف آخر درس شیمی به ۶ قسمت مجزا تقسیم شد. هر قسمت مربوط به یک موضوع خاص است و سعی کرده ایم حتی المکان به بهترین نحو ممکن مطالب را پوشش دهیم

این روش آموزشی به ترتیب اهمیت دسته بندی می شود که دانش آموزان و متقاضیان کنکور سراسری می بایست حتما اولویت بندی موضوعات را رعایت کنند تا هم از مطالب ساده شروع به خوندن کرده باشن و هم مطالبی که تعداد سوال بیشتری در کنکور را پوشش می دهد.

در این سیستم آموزشی سه توی برنامه درسی داریم که دانش آموز با توجه به وضعیت خود یکی از آنها را پیش میبرد و لازم به ذکر است که مطابق با این برنامه لازم است دانش آموزان پکیج مسائل شیمی و مفاهیم شیمی جمعبندی را تهیه کرده باشند. و با انتخاب یکی از دو سری برنامه ویژه ، برنامه فشرده – برنامه موازی ، به مطالعه جلسات مربوطه بپردازند.

معرفی برنامه فشرده

برنامه چند موضوعه شیمی حرف آخر دارای برنامه فشرده است که با کمک آن میتوانید شیمی را در کوتاه ترین زمان ممکن جمع بندی کنید! اگر این برنامه اجرا شود و هر روز درس شیمی در دستورکار قرار بگیرد و روزهای زوج یک جلسه مسائل شیمی و روزهای فرد یک جلسه از مفاهیم شیمی مطابق برنامه ارائه شده، مطالعه شود بهترین نوع نتیجه را دریافت خواهید کرد!

با روش ذکر شده میتوان ادعا کرد در چیزی کمتر از ۷۰ روز درس شیمی تمام میشود!

برنامه موازی

این برنامه دارای جزئیات و ریزه کاری های بیشتری میباشد که دانش آموز را به سطح بالای علمی میرساند

این برنامه با توجه به متعادل تر بودنش مدت زمان ۱۰۵ روزه برای آن تخمین زده شده است.

۴/۵ ( ۲ نظر )
, , , , , , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست