چرا پکیج های دوازدهم حرف آخر ؟

موسسه حرف آخر در بخش آموزش برنامه های منحصر به فردی برای تدریس مفهومی  دروس پیش گرفته است ، استفاده از تصویر سازی و دیگری ایجاد الگو برای دانش آموز، در همین راستا پکیج های دوازدهم حرف آخر نیز برای کنکوری های نظام جدید تولید شده است. حرف آخر مشاورین کار بلدی را تا آخرین روز کنکور در دسترس شما قرار داده است تا از تجربیات آنها استفاده نمایید . موسسه حرف آخر در بخش آزمون، شما را راهنمایی می‌کند که اولا شرایط آزمون دادن چیست و ثانیا استانداردهای آزمون های آزمایشی را به شما معرفی کند که بتوانید به‌صورت هدفمند در آزمون دلخوهتان شرکت کرده و با برنامه راهبردی آن هماهنگ شوید.

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

اما این سه مورد تنها یک بال موفقیت است. بال دیگر موفقیت یعنی تلاش بی دریغ خود دانش آموز است! باید از تمام امکانات اطرافتان اعم از آموزش اساتید و آزمونهایی که شرکت میکنید ، برای کسب تجربه و پیدا کردن مسیر حل مشکلات خود بهره ببرید.

حرف آخر : مؤسسه ما دی وی دی های آموزش مفهومی برای شما آماده سازی نموده است که مبنای تدریس اساتید در آن تصویرسازی و شهودی سازی مطالب است که همین رویه در پکیج های دوازدهم حرف آخر نیز تکرار شده است.

آموزش نوین کنکور هر دو نیمکره مغز را درگیر میکند و دانش آموز را به حداکثر قدرت خود برای پاسخ گویی به سوالات در حداقل زمان ممکن می رساند.

پایه دوازدهم در دوره دوم متوسطه یا سال چهارم و پیش دانشگاهی در سیستم قبلی آموزشی، به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد، حساس‌ترین مقطع زمانی برای دانش‌آموزان به حساب می‌آید. چراکه برگزاری کنکور سراسری و آزاد و رقابت شدید برای ورود به رشته‌ها و دانشگاه‌های برتر، و همچنین نهایی بودن امتحانات در دروس پایه دوازدهم اهمیت این مقطع تحصیلی را برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم دو چندان می نماید

همه‌ی ما دوست داریم از ساعاتی که در روز در اختیار داریم حداکثر استفاده را بکنیم و با انرژی و انگیزه، ساعت‌های زیادی را به تلاش بگذرانیم. از صبح روند مطالعه‌مان را آغاز می‌کنیم و تا شب مشغول هستیم؛ اما وقتی مجموع ساعات مطالعه‌مان را در دفتر برنامه‌ریزی محاسبه می‌کنیم هنوز هم با آن‌چه انتظار داشتیم فاصله‌ی زیادی دارد.

یک راه‌حل عملی ، فشرده‌سازی زمان‌های مطالعه است . به طور مثال اگر دیروز از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب مشغول مطالعه بودیم و جمع ساعت مطالعه‌ی ما ۶ ساعت بود، بهتر است امروز، بدون این‌که مقدار ساعت مطالعه را افزایش دهیم، آن را فشرده‌تر اجرا کنیم؛ یعنی همان ۶ ساعت را بخوانیم اما این بار از ۸ صبح تا ۸ شب و روز بعد همان مقدار را از ۸ صبح تا ۶ عصر و به همین ترتیب، بدون این‌که ساعات استراحت را از بین ببریم، ساعات مطالعه را فشرده‌سازی کنیم.

این فرایند ممکن است حدود چند روز زمان ببرد. بعد از آن می‌توانیم در مدت‌زمانی که از عصر تا شب برای خود ایجاد کرده‌ایم برای انجام کارهای ساده‌تر، مثل حل تست‌های قرابت معنایی، حفظ واژگان زبان، تحلیل تست‌هایی که در طول روز کار کرده‌ایم و… استفاده کنیم.

علاوه بر این‌که سرعت عملمان بالاتر می‌رود، می‌توانیم به‌خوبی ساعت‌های مطالعه و استراحتمان را مدیریت کنیم و هم‌چنین ساعت مطالعه‌ی خود را افزایش دهیم. بعد از مدتی می‌بینیم که تا چه اندازه در زمان‌های استراحت، اتلاف وقت داشته‌ایم که اکنون با مدیریتِ آن‌ها توانسته‌ایم به ساعت مطالعه‌ی دلخواهمان دست پیدا کنیم.

میتونید ساعت مطالعتونو زیاد کنید ! اما راه منطقی تر اینه که بازده مطالعاتی تونو هم بیشتر کنید تا بتونید چند برابر بقیه نتیجه بگیرید حرف آخر با درس خوندن با دی وی دی های آموزشی بازده درسی شما به طرز چشمگیری افزایش پیدا میکنه.

شما دانش آموزان عزیز هر چه به کنکور نزدیکتر میشوید حجم مطالب در ذهنتان بیشتر میشود و بعد از عید باید تمام مطالب را دوره کنید، اگر تا آن زمان از روش قدیمی آموزشی که فقط نیم کره چپ مغز و حافظه کوتاه مدت را درگیر است،در طول سال  استفاده کرده باشید، قادر به دوره و جمع کردن مطالب نخواهید بود و مطالبی که زمان مطالعه نقاط قوتتان بود ، دیگر برای شما نقطه قوت نخواهند بود در نتیجه دچار استرس شدیدی خواهید شد که اثرات آن در کنکور مشاهده خواهد شد.

داوطلبان کنکور کمتر از یک سال وقت دارند و مسلما نباید از روش قدیمی آموزشی استفاده نمایند ما با ابداع روش تصویر سازی ،مطالب را به صورت عمقی و مفهومی به شما آموزش داده ایم.

علاوه بر تولید فیلم های آموزشی از بُعد مشاوره ی تحصیلی نیز برای شما تدارکاتی را راه اندازی کرده است ،مشاوری که شما خواهید داشت، هم در زمینه های انگیزشی کنار شما خواهد بود و هم درسی برای رفع اشکال در دروس اختصاصی در هر زمانی که نیاز پیدا کنید  . مؤسسه حرف آخر برای شما ۲ مشاور را در کنار هم قرار داده است، یکی برای برنامه ریزی و دیگری مشاور تخصصی که این ویژگی منحصر به فرد آموزشگاه ماست.

هر سیستمی که با آن جلو می روید باید دو ویژگی در آن دیده شود تا بتوان به آن اعتماد کرد

الف) محتوای مناسب یعنی باید با کیفیت و بی حاشیه باشه و در کمترین زمان ممکن مطلب را برای دانش آموز جا بیندازد و از طرفی باید  تصویرسازی شده و شهودی باشه . زیرا فرآیند آموزش کنکور، لحظه ای نیست .بلکه برای اینکه مفاهیم در این مدت طولانی فراموش نشه ،تثبیت مفاهیم در حافظه ی بلند مدت (نیم کره راست)الزامی است  . هدف اصلی سیستم باید آموزش مفهومی  مطالب باشد ، که شاه کلید تمام سوالات کنکور است نه تکنیک هایی که فقط برای سؤال خاصی مطرح میشوند و پاسخگوی سایر سوالات نیستند. سیستم خوب، سیستمی است که نقشه راه را به دانش آموز یاد میدهد و آموزش میدهد که بعد از گسترش یک مطلب و یادگیری آن چگونه به نحوی احسن آنرا جمع بندی نماید.

ب) تمرین و تکرار هدفمند تا لحظه ای که اطلاعات ورودی به مغز ،تبدیل به عادت بشه .

شما در هر سنی و در هر موقعیت شغلی باید با تکرار و تمرین آموخته های خود، آن ها را به عادت خود تبدیل کنید. با تمرین و تست مستمر میتوانید به تسلط و سرعت بالایی در مطالب برسید

ما حرف آخری ها در هر دو بخش، حرف آخر و زدیم .

جواب معمای تبدیل علم به عادت ،در اختیار ما حرف آخری هاست

ما با مهیا ساختن جدیدترین تکنولوژی آموزشی ، رسیدن به یک رتبه ی فوق العاده را برای شما مهیا کردیم.

تمام نکاتی که برای راهنمایی شما عزیزان لازم بود در اختیارتان گذاشتم تا با آگاهی کامل،تصمیمی درست در سال سرنوشت ساز خود بگیرید.

دوازدهمی ها با دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۰۴۸۶۰۰

۳.۴/۵ ( ۵ نظر )
, , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست