چرا فیزیک یازدهم حرف آخر یکی از بهترین منابع فیزیک یازدهم هست ؟

فیزیک یازدهم حرف آخر ، سکوی پرتابی در درس فیزیک برای شما دانش آموزان است، تفاوتی ندارد پایه فیزیک تان قوی باشد یا ضعیف ، تکنیک های ارائه شده توسط استاد کامیار در مباحث مختلف فیزیک یازدهم حرف آخر به یاری شما میشتابد تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در این درس جذاب از آن خود کنید.

تفهیم عمیق با ایجاد رابطه بین فصول مختلف فیزیک یازدهم حرف آخر

به علت مرتبط بودن تمام مباحث این قسمت از درس فیزیک ، ایجاد خلاصه نویسی‌ها و همچنین ارائه نقش راه برای هر بخش بسیار حیاتی و ضروری تلقی‌ میشود. تیم حرف آخر با همت استاد کامیار تمام مباحث این چنینی را با ارائه نقش راه‌هایی‌ که باعث تفهیم عمیق درس میشوند به کمک شما شتافتند تا هیچ مطلبی را در جلسه کنکور فراموش نکنید.

با تدریس فیزیک بی‌ نظیر استاد کامیار در کوتاه‌ترین زمان ممکن از رقبای سر سختِ خود پیشی‌ بگیرید و بهترین نتیجه ممکن را در کنکور سراسری برای خود رقم بزنید

تدریس کامل و مفهومی فیزیک توسط استاد پیمان کامیار

دیگر فیزیک را حفظ نکنید ! با موسسه حرف آخر و تدریس فوق العاده جذاب و شیوای استاد کامیار ، فیزیک سال یازدهم را به صورت مفهومی و عمیق یاد بگیرید . این آموزش ها با کمک انیمیشن ها و پویا نمایی هایی همراه است که باعث گیرایی بیشتر دانش آموزان میشود.

در این روش ابداعی موسسه حرف آخر ، همزمان از دو نیم کره مغز دانش اموز جهت یادگیری مطالب بهره برده میشود و باعث میشود تمام نکات ریز و درشت در حافظه بلند مدت او حک شود!

تحلیل مطالب دشوار تر با رسم شکل و بررسی متن کتاب درسی به صورت موشکافانه

بسیاری از دانش آموزان با شکل های کتاب درسی مشکلات زیادی دارند . همان طور که شما هم مطلع اید ، در سال های اخیر علاقه طراحان به مطرح کردن سوال از اشکال کتاب درسی بسیار زیاد شده است! پویا نمایی ها متن و شکل کتاب درسی را نیز در بر گرفته اند . تمام شکل های دشوار کتاب درسی را با پویا نمایی های موسسه حرف آخر دنبال کنید تا عمق هر شکل و علت بیان آن را بفهمید و به طور مفهومی ارتباط آن را با هر مبحث درک کنید!

تبدیل تعداد زیادی از فرمول ها به یک الگو و نقشه راه در پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر

همانطور که میدانید فیزیک یازدهم شامل فرمول های سنگین بسیار زیادی میباشد که اگر دانش آموزی به صورت مبتدی شروع به حفظ کردن ان ها کند به تدریج و با گذشت زمان آن ها را به فراموشی خواهد سپرد و هیچ نتیجه مطلوبی را برای خود رقم نخواهد زد..

اما اینجاست که الگو ها و نقشه های راه موسسه حرف آخر خود را نشان میدهد ! تمامی فرمول ها را به صورت فشرده ، خلاصه و مفید در الگو ها پیدا خواهید کرد . با تدریس جذاب و شیوای استاد کامیار تمام فرمول ها را بدون حفظ کردن در حافظه خود بسپارید و همچنین با حل سوالات متنوع توانایی استفاده از فرمول ها را در هر نوع سوالی خواهید داشت.

تاکید بیشتر بر مباحث مهم تر کنکوری

در این بسته‌های آموزشی اهمیت بیشتری به مباحثِ پر سوال تر داده شده است. یکی‌ از این قبیل مطلب ، قسمت‌های نخست فیزیک سالِ یازدهم است. این بخش از فیزیک متوسطه به خودی خود هر ساله بین ۴ الی‌ ۶ سوال تا در بر می‌گیرد و دانش اموزانی میتوانند در این بخش موفق عمل کنند که فیزیک یازدهم را مفهومی‌ و عمیق آموخته باشند.

آموزش روش های سریع تست زنی

بسیاری از دانش آموزان بوده اند که پایه علمی بسیار قوی داشتند اما به دلیل عدم مهارت در تست زنی هیچگاه نتیجه دلخواه خود را در کنکور سراسری دریافت نکرده اند . اگر شما نیز از تکنیک های تست زنی فوق سریع اطلاع ندارید ، بهترین پکیج برای شما فیزیک یازدهم حرف آخر است چرا که در این بسته آموزشی ، استاد کامیار با معرفی بهترین متد های تست زنی دانش آموزان را به اوج قدرت و توانایی برای حل هر گونه سوال سخت و دشوار میرساند.

خلاصه ای از مزیت های متمایز پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر

  • تدریس کامل و مفهومی فیزیک توسط استاد پیمان کامیار، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف
  • تدریس کلیه مفاهیم با بهره گیری از تجسم ذهنی به منظور درک کامل مطلب
  • آموزش روش های سریع تست زنی فیزیک توسط داوطلب درکمتر از ۴۰ ثانیه
  • آموزش فیزیک با ایجاد درک پایه ای از مطالب ( که از الزامات حل تست های کنکورهای اخیر هست )
  • بررسی نقشه راه آموز و حل تست های هر مبحث در ابتدای تدریس، به منظور روشن شدن مسیر یادگیری برای داوطلب
  • تدریس فیزیک به صورت تعاملی و پرسش دو نفره جهت رفع ابهامات احتمالی داوطلبان
  • یادگیری فیزیک کنکور در کمترین زمان ممکن در عین جامع و کامل بودن پکیج

 

۳.۵/۵ ( ۲ نظر )
, ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست