موسسه حرف آخر برنامه جدیدی رو آماده کرده به نام برنامه دو ماهه حرف آخر که این برنامه دو ماهه شامل سه فاز هست. فاز اول 50% ، فاز دوم 80% و فاز سوم هم 100% خواهد بود. یعنی اینکه بطور مثال دانش آموز تو فاز اول 50 درصد مطالب درسی و با این برنامه پوشش خواهد داد. نکته ی مهم در برنامه 2 ماهه حرف آخر این هست که دوماه واقعا داوطلب باید تمام وقتش رو بزاره برای برنامه ، تمام وقتشو ….. ، یعنی روزی 11 ساعت باید بخونه ، اما کاری که تو این برنامه دو ماهه شده اساتید حرف آخر اومدن مباحث پر تکرار از هر درس  با بودجه بندی بالا در این برنامه قرار دادن  که البته درس عربی و زبان 100% مطالب با صلاحدید موسسه در این برنامه قرار گرفته با توجه به تایم آموزشی و تست هایی که قراره دانش آموز بزنه. اما سوال اینجاست که مثل پروژه 6040 که دانش آموز 60 روز آموزش و 40 روز تست کار می کنه، آیا اینجا هم به همین صورته؟ خیر ، این برنامه کاملاً فرق داره و  دانش آموز با 16-17 روز خوندن میتونه 50% مطالبو جمع کنه و با چیزی حدود 37-38 روز هم میتونه به 80% مطالبی که توی برنامه گنجونده شده برسه. و البته به دانش آموز هم بستگی داره. و بعد خوندن این پکیج ها که همراه با تست کنکور و تست های تالیفی آموزش بصورت کامل هست، میره سراغ آزمونها. 10 آزمون نظام قدیم که تکلیفش مشخصه و الآن داره تولید میشه اما برای نظام جدید چی؟ آیا دانش آموز به همه 20 آزمون میتونه برسه و بزنه؟ قطعاً خیر. 20 آزمون امسال به گونه ای تعبیه شده که 10 آزمون اولش مثل همین 10 آزمونیه که برای نظام قدیم پارسال استادها اومدن سوالهارو از 20 آزمون درآوردن. ولی الآن 10 آزمون نظام جدید 10 تای اولش انگار برای کسیه که تایم خیلی کمی داره و اون 10 تای بعدی به قول معروف برای کسی بود که تایم بیشتری داشت و میتونست اون تست هارو هم کار کنه.

برنامه دوماهه حرف آخر مناسب چه کسانی می باشد؟

بچه هایی که تا الآن واقعاً نتیجه ای نگرفتن. حالا یا درس خوندین و نتیجه نگرفتین یا درس نخوندین و نتیجه نگرفتین. اگر درس خونده باشید و نتیجه نگرفتید به این معنی هست که خواستید اما در مسیر درست قرار نگرفتید. ما مسیر درستو برای شما هموار کردیم. این مجموعه به این قدرت رسیده که هر دانش آموزی که وارد این سیستم بشه در هر دو ساعت یک ربع آموزش میبینه و یک ساعت و نیم فقط حل تست و تمرین و تکرار انجام میده. در هر دو ساعت دانش آموز به این قدرت میرسه که یک تست یا یک سوال احتمالی کنکور 98 که کاندیدای اصلی کنکور 98 هستو مال خودش کنه. میخوام به این نتیجه برسم که اگر یک دانش آموز در هر روز بتونه 10 ساعت زمان بذاره، این 10 ساعت و به پنج تا دو ساعت تقسیم می کنم چون در هر دو ساعت میتونه یک سوالو مال خودش بکنه پس تو 10 ساعت میتونه 5 سوال کنکور احتمالیرو مال خودش بکنه. این یعنی اینکه اگر شما تو 60 روز با برنامه دو ماهه پلکانی ما حرکت بکنبد و جلو بیاید. 60 تا 5 سوال یا 60 تا 5 تست میشه 300 سوال یا 300 موضوع که احتمال اومدنش خیلی زیاده ولی ما میدونیم که تو کنکور 240 تا سوال بیشتر نمیاد. پس یعنی احتمال اینکه دانش آموز بتونه این 240 تا سوال براحتی جواب بده، خیلی زیاد خواهد بود.

برنامه 2 ماهه حرف آخر
برنامه 2 ماهه حرف آخر

چرا برنامه دو ماهه حرف آخر ؟

این برنامه دو ماهه پلکانی است که بصورت 50، 30 ، 20 می باشد. دانش آموزان 50% سوالات کنکور تو زمان کمتر میتونن مال خودشون بکنن چون مطالب سهل الوصول تر هستن. اینطوری نیستش که تو هر دو ساعت یک تست و مال خودشون بکنن اون 50 % که در موردش صحبت میکنیم تقریباً تو هر یک ساعت یک تست و دانش آموز میتونه مال خودش کنه یعنی حدود 10 دقیقه آموزشه و 50 دقیقه تست ها حل میشه. به سرعت دانش آموز به اون مفهوم تسلط پیدا می کنه و میتونه 50% اولو مال خودش بکنه. اما دانش آموزای ما شاید ندونن از کجا شروع کنن کدوم قسمت هارو انتخاب کنن و اون 50 % اولو زودبازده مال خودشون کنن بعد برن سراغ 30 و 20 دیگه. رو همین حساب ما اینکارارو برای شما انجام دادیم. فقط با برنامه 2 ماهه یا 60 روزه، کسانی که تا الآن نا امید بودن و حس میکنن نتیجه نگرفتن و امیدشونو گذاشتن برای کنکور 99 ، نه، صبر کنید ، کنکور 98 میتونین نتیجه بگیرید.

بچه هایی که فقط میخوان 3 ساعت تو روز زمان بذارن اصلا سراغ برنامه 2 ماهه حرف اخر نیان ، چون با 4 ساعت فقط می تونید 2 سوال در طول روز مال خودت بکنی و اتفاقی برای کنکور 98 نمیافته. کسانی که از 8 تا 10 ساعت تصمیم گرفتن و می خوان این زمانو در هر روز بذارن. لطفا با ما تماس بگیرن چون کمکشون می کنیم.

جهت ثبت نام در برنامه 2 ماهه حرف آخر با شماره زیر تماس بگیرید

حرف آخر, حرف اخر, موسسه حرف آخر, موسسه حرف اخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.