آدرس حرف آخر و تماس با حرف آخر

تماس با حرف آخر

موسسه حرف آخر جزو یکی از بزرگ‌ترین و برترین موسسات آموزش کنکور در کشور محسوب می‌شود. این موسسه فعالیت خود را در سال 1390 با تاسیس استاد عبدالرضا منتظری آغاز کرده است. موسسه حرف آخر از سال 1390 دوره‌های آموزشی خود را در قالب دی وی دی در اختیار داوطلبان قرار می‌داد. اما این موسسه شرایط ارائه دوره‌های خود را با توجه به نیازهای داوطلبان و دانش‌آموزان بروزرسانی کرد. این موسسه در حال حاضر دوره‌های آموزشی مقطع اول ابتدایی تا مقطع کنکور را در بستر vod حرف آخر ارائه می‌کند. موسسه حرف آخر امکانات و شرایط خاصی را برای یادگیری دروس مختلف در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌دهد. بنابراین دانش‌آموزان و داوطلبان با دوره‌های آموزشی این موسسه نباید هیچ نگرانی در مورد یادگیری دروس داشته باشند. دانش‌آموزان سوالات زیادی در مورد موسسه حرف آخر دارند. یکی از متداول‌ترین سوالات در مورد موسسه حرف آخر، آدرس حرف آخر است.

دانش‌آموزان و داوطلبان زیادی به دنبال آدرس دقیق دفتر مرکزی حرف آخر هستند. دانش‌‌آموزان و داوطلبان در اینترنت به دنبال آدرس حرف آخر هستند و در صفحه‌های مختلف با آدرس‌های متفاوتی روبه‌رو می‌شوند. متاسفانه گاهی اوقات برخی از صفحه‌ها آدرس‌های اشتباهی برای آدرس دفتر مرکزی حرف آخر درج می‌کنند. همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان و دانش‌آموزان هنگام مراجعه به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر دچار سردرگمی شوند و نتوانند به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه کنند.

ما در این بخش به صورت دقیق آدرس حرف آخر را در اختیار تمامی داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌دهیم تا داوطلبان و دانش‌آموزان هنگام مراجعه حضوری به موسسه حرف آخر دچار سردرگمی نشوند. داوطلبان در این بخش می‌توانند با اطلاعات تماس موسسه حرف آخر نیز آشنا شوند. به عبارت دیگر داوطلبان و دانش‌آموزان تمامی روش‌های ارتباطی با موسسه را در این بخش می‌توانند مطالعه کنند.

 

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

 

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر در کدام شهر قرار دارد؟ آیا آدرس موسسه حرف آخر در تهران است؟ آدرس انتشارات حرف آخر کجاست؟ سوالات زیادی در مورد آدرس حرف آخر وجود دارند و داوطلبان و دانش‌آموزان هنگام تماس با موسسه حرف آخر سوالات زیادی در مورد آدرس دفتر مرکزی حرف آخر دارند. شاید برای برخی از داوطلبان و دانش‌آموزان این سوال پیش آید که چرا داوطلبان به دنبال آدرس حرف آخر هستند؟ برخی از داوطلبان علاقمند هستند تا برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزشی حرف آخر یا برای دریافت مشاوره به صورت حضوری به موسسه حرف آخر مراجعه کنند. بدون شک داوطلبان و دانش‌آموزان در شهرهای مختلفی در کشور زندگی می‌کنند و تمامی داوطلبان امکان دسترسی به یک دفتر مرکزی را ندارند. با توجه به این شرایط داوطلبان باید چه کاری انجام دهند؟

اول از هر موضوعی باید به این نکته مهم اشاره کنیم که آدرس حرف آخر در تهران واقع است. این بدین معنی است که آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران قرار دارد. بنابراین به نوشته‌ها و مطالبی که آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر را در شهرهای مختلف معرفی می‌کنند اعتمادی نکنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از شهرهای کشور نمایندگی‌های موسسه حرف آخر وجود دارند اما هیچ کدام از این نمایندگی‌ها دفتر مرکزی و رسمی موسسه حرف آخر نیستند.

دانش‌آموزان و داوطلبانی که در شهر تهران ساکن هستند برای مراجعه حضوری در تهران مشکلی ندارند. آن‌ها باید قبل از مراجعه با شماره تماس موسسه حرف آخر در ارتباط باشند و با هماهنگی قبلی به موسسه حرف آخر مراجعه کنند. سایر داوطلبان و دانش‌آموزان نیز باید با شماره دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر تماس بگیرند و در مورد نمایندگی حرف آخر در شهر خود اطلاعاتی داشته باشند و سپس به نمایندگی حرف آخر مراجعه کنند.

 

آدرس حرف آخر

 

ثبت نام حضوری در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

برخی از داوطلبان بنا به دلایل مختلف به دنبال مراجعه حضوری به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر هستند. همانطور که در بخش بالا نیز به آن اشاره کردیم آدرس حرف آخر در تهران واقع است. داوطلبان باید قبل از مراجعه با دفتر مرکزی حرف آخر تماس بگیرند و با هماهنگی به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه کنند. برخی از داوطلبان برای مشاوره، خرید و ثبت‌نام به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه می‌کنند.

داوطلبان و دانش‌آموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که برای مشاوره، خرید دوره‌های آموزشی یا ثبت‌نام نیازی به مراجعه حضوری در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر ندارند، زیرا تمامی این موارد در سایت رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر به صورت آنلاین در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌گیرد. اما اگر داوطلبان و دانش‌آموزان بنا به هر دلیلی علاقه‌ای به ثبت‌نام اینترنتی ندارند امکان مراجعه به دفتر مرکزی و رسمی حرف آخر را به صورت حضوری دارند.

داوطلبان و دانش‌آموزان حرف آخری با مراجعه به آدرس حرف آخر امکان سوال و مشاوره در مورد دوره‌های جدید حرف آخر مانند دوره آموزشی پنج ستاره حرف آخر، دوره‌های جامع انسانی حرف آخر، دوره جامع تجربی حرف آخر، دوره‌های جامع ریاضی حرف آخر و … را دارند. داوطلبان و دانش‌آموزان کافیست برای ثبت‌نام حضوری با شماره تماس حرف آخر با شماره 02164035000 تماس بگیرند و پس از هماهنگی‌های لازم به آدرس تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، ساختمان مترجمان، پلاک 12، طبقه دوم مراجعه نمایند.  مشاوران حرف آخر در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر حضور دارند تا در مورد تمامی سوالات احتمالی داوطلبان و دانش‌آموزان مشاوره‌های لازم و کامل را ارائه دهند.

شماره تماس دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر: 02164035000

 

آدرس حرف آخر

 

خرید حضوری محصولات حرف آخر

بسیاری از داوطلبان و دانش‌آموزان برای خرید دوره‌های آموزشی محصولات حرف آخر به دنبال آدرس دفتر مرکزی و رسمی حرف اخر هستند. قبل از هر چیزی باید به این موضوع اشاره کنیم که تنها راه خرید یا ثبت‌نام در موسسه حرف آخر مراجعه حضوری به این موسسه نیست. داوطلبان و دانش‌آموزان برای خرید دوره‌های آموزشی حرف آخر می‌توانند به صورت آنلاین به سایت رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه کنند و به صورت غیر حضوری از تمامی امکانات موسسه حرف آخر استفاده نمایند. بنابراین داوطلبان و دانش‌آموزان برای خرید دوره‌های موسسه حرف آخر دو راه پیش روی خود دارند. راه اول مراجعه به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر و راه دوم مراجعه به سایت رسمی و خرید غیر حضوری است.

داوطلبان و دانش‌آموزان لطفا به دو نکته مهم توجه کامل و کافی داشته باشید. نکته اول در مورد دفتر مرکزی موسسه حرف آخر است. موسسه حرف آخر تنها در شهر تهران دارای دفتر رسمی و مرکزی است. نکته دوم در مورد نمایندگی‌های رسمی موسسه حرف آخر در سایر شهرهاست. داوطلبان و دانش‌آموزان در سایر شهرها تنها می‌توانند به نمایندگی‌های معتبر که مشاوران حرف آخر در سایت رسمی و مرکزی معرفی می‌کنند مراجعه کنند. بنابراین نمایندگی‌ها باید از طریق دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار بگیرند.

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران: تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، ساختمان مترجمان، پلاک۱۷، طبقه ی دوم، موسسه حرف آخر

 

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران

همانطور که در بخش بالا نیز بارها به آن اشاره کردیم دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر در شهر تهران واقع است. داوطلبان و دانش‌آموزان ساکن شهر تهران می‌توانند با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، ساختمان مترجمان، پلاک۱۷، طبقه ی دوم، موسسه حرف آخر به سراغ خرید، ثبت‌نام یا مشاوره حرف اخر بروند. داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که قبل از مراجعه حضوری باید با موسسه تماس بگیرند و برای مراجعه حضوری هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

 • آدرس موسسه حرف آخر : تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، ساختمان مترجمان، پلاک۱۷، طبقه دوم، موسسه حرف آخر
 • شماره تماس حرف آخر : 02164035000

ساعات کاری و دسترسی به دفتر مرکزی و رسمی حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزانی که به دنبال مراجعه حضوری به دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر هستند باید در ساعات کاری مشخصی به این موسسه مراجعه کنند. البته این ساعات کاری ممکن است متغیر باشند و بنابه‌دلایل مختلف تغییر کنند. بنابراین داوطلبان و دانش‌آموزان باید قبل از مراجعه با شماره دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر تماس بگیرند و سپس به این دفتر مراجعه کنند. ساعات کاری دفتر موسسه حرف آخر از ساعت 10 صبح الی 17 بعدازظهر به جز روزهای تعطیل است.

متاسفانه در اکثر شهرهای ایران در حال حاضر نمایندگی برای موسسه حرف اخر وجود ندارد. به همین دلیل اکثر داوطلبان ترجیح می‌دهند به دفتر رسمی واقع در تهران مراجعه کنند. یکی از مهم‌ترین سوالات برای این داوطلبان نحوه دسترسی به دفتر مرکزی موسسه حرف آخر است. این داوطلبان می‌توانند از راه‌های مختلفی مانند استفاده از ماشین شخصی، تاکسی یا بی آر تی به دفتر رسمی حرف آخر مراجعه نمایند.

 

آدرس حرف آخر و تماس با حرف آخر

 

ساعت کاری پشتیبانی حرف اخر

یکی دیگر از سوالات متداول داوطلبان و دانش‌آموزان در مورد موسسه حرف آخر به ساعات کاری پشتیبانی موسسه حرف آخر مربوط می‌شود. ساعات کاری پشتیبانی موسسه حرف اخر چه ساعتی است؟ موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان و دانش‌آموزان در هر زمانی به موسسه حرف آخر دسترسی داشته باشند از پشتیبانی آنلاین استفاده می‌کند. این موضوع موجب می‌شود که داوطلبان و دانش‌آموزان در سریع‌ترین زمان ممکن به مشاوران حرف آخر دسترسی داشته باشند. بنابراین داوطلبان نیازی ندارند تا ساعت‌ها پشت خط تلفن معطل باشند تا برای سوال‌های خود پاسخی دریافت کنند.

آدرس حرف آخر و تماس با حرف آخر

 

لیست نمایندگی‌های موسسه حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزان حرف آخری برای اینکه بدانند در شهر خود نمایندگی رسمی برای حرف آخر وجود دارد یا خیر باید با دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر در تماس باشند. دفتر رسمی و مرکزی حرف آخر آدرس دقیق نمایندگی‌های حرف آخر را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان در بخش زیر می‌توانند با برخی از نمایندگی‌های حرف اخر در شهرهای مختلف کشور آشنا شوند:

 • نمایندگی حرف آخر در کرج
 • نمایندگی حرف آخر در تبریز
 • نمایندگی حرف آخر در اصفهان
 • نمایندگی حرف آخر در شیراز
 • نمایندگی حرف آخر در مشهد
 • نمایندگی حرف آخر در ارومیه
 • نمایندگی حرف آخر در کرمانشاه
 • نمایندگی حرف آخر در کردستان
 • نمایندگی حرف آخر در همدان
 • نمایندگی حرف آخر در اردبیل
 • نمایندگی حرف آخر در کرمان
 • نمایندگی حرف آخر در گیلان
 • نمایندگی حرف آخر در مازندران
 • نمایندگی حرف آخر در گلستان
 • نمایندگی حرف آخر در یزد
 • نمایندگی حرف آخر در زنجان
 • نمایندگی حرف آخر در قم
 • نمایندگی حرف آخر در قزوین
 • نمایندگی حرف آخر در زاهدان
 • نمایندگی حرف آخر در یاسوج
 • نمایندگی حرف آخر در لرستان

لوکیشن دقیق دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند در بخش زیر به آدرس دقیق دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر دسترسی داشته باشند:

سوالات متداول در مورد آدرس حرف آخر

1) آدرس دقیق دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر چیست؟

دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر در تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان، ساختمان مترجمان، پلاک 17، طبقه دوم واقع است.

2) شماره تماس با دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر چیست؟

داوطلبان و دانش‌آموزان برای برقراری ارتباط با موسسه حرف آخر می‌توانند با شماره 02164035000 در تماس باشند.

3) آیا داوطلبان امکان مراجعه حضوری به دفتر رسمی حرف آخر را در هر ساعتی دارند؟

داوطلبان و دانش‌آموزان برای مراجعه حضوری به دفتر رسمی حرف اخر باید با موسسه تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم را جهت مراجعه حضوری با موسسه داشته باشند.

4) ساعات کاری دفتر رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر چیست؟

ساعات کاری دفتر موسسه حرف آخر از ساعت 10 صبح الی 17 بعدازظهر به جز روزهای تعطیل است.

5) داوطلبان و دانش‌آموزان چگونه می‌توانند با موسسه حرف آخر در ارتباط باشند؟

داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند با شماره رسمی موسسه حرف آخر، سایت رسمی موسسه حرف آخر، دفتر مرکزی حرف آخر و کانال تلگرام حرف آخر در ارتباط باشند.