آموزش مبحث توحید شناسی توسط استاد یوسفیان پور

بدون دیدگاه

موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان و دانش‌آموزان با نمونه تدریس‌ها و ویدیوهای آموزشی حرف آخر بیشتر آشنا شوند برای هر درس، ویدیو آموزشی در کانال تلگرام و وب سایت حرف آخر قرار می‌دهد. یکی از ویدیوهای آموزشی که ما در این مطلب به سراغ آن می‌رویم ویدیو آموزش مبحث توحید شناسی است. همان طور که می‌دانید درس دین و زندگی در موسسه حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور تدریس می‌شود. استاد یوسفیان پور برای تدریس درس دین و زندگی از روش‌های خاص و ابتکاری استفاده می‌کند. همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم دین و زندگی را به طور کامل و عمیق یاد بگیرند.

توحید شناسی

دین و زندگی در کنکور

داوطلبان باید به درس دین و زندگی اهمیت زیادی بدهند، زیرا این درس در کنکور سراسری داری ضریب 3 است. این درس در کنکور سراسری دارای 25 سوال است. سوالات این درس از سوال شماره 51 الی 75 در دفترچه عمومی قرار دارد. داوطلبان باید در مدت زمان 17 دقیقه به تمامی سوالات دین و زندگی در کنکور پاسخ دهند. اگر به صورت میانگین بررسی کنیم، داوطلبان برای هر سوال دین و زندگی تنها 42 ثانیه زمان دارند.

آموزش مبحث توحید شناسی در کنکور

استاد یوسفیان پور مدرس درس دین و زندگی در موسسه حرف آخر است. استفاده از روش‌های خاص و ابتکاری توسط استاد یوسفیان پور موجب شده است که داوطلبان بسیار زیادی موفق به کسب درصد بالا در این درس شوند. یکی از مباحثی که استاد یوسفیان پور آن را به خوبی تدریس می‌کند، مبحث توحید شناسی است. استاد یوسفیان پور مبحث توحید شناسی را در ویدیو آموزشی زیر به داوطلبان آموزش می‌دهد. شما می‌توانید برای دیدن ویدیوهای آموزشی بیشتر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید.

پکیج دین و زندگی حرف آخر چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • آموزش کل دین و زندگی کنکور تنها با 14 الگو توسط استاد یوسفیان پور
 • تسلط کامل به کل دین و زندگی کنکور در کمتر از 1 هفته
 • تصویرسازی و تدریس کلیه مفاهیم با استفاده از پویانمایی
 • یادگیری سریع کل آیات و متون دین و زندگی بدون حفظ کردن مطالب
 • حل مفهومی و گزینه به گزینه تست‌های متنوع و جامع توسط استاد یوسفیان پور
 • یادگیری دین و زندگی کنکور در کمترین زمان ممکن ( کل تایم پکیج 50 ساعت )
 • آموزش بدون نیاز به هیچ گونه پیش زمینه ذهنی
 • ارائه کامل مفاهیم و بررسی و تحلیل خط به خط کلیه محتوای کتاب در قالب الگو
 • حل تست‌های کنکور در سال‌های اخیر
 • استفاده از الگوها و نقشه‌راه‌های مختلف
 • و …

دینی کنکور با حرف آخر

داوطلبان معمولا از درس‌های عمومی فراری هستند و علاقه‌ای به خواندن درس‌های عمومی ندارند. اما این کار بسیار اشتباه است. درصد درس‌های عمومی در کنکور سراسری می‌تواند نقش مهمی در رتبه نهایی داوطلبان داشته باشد. یکی از درس‌های مهم کنکور در دفترچه عمومی نیز درس دین و زندگی است. این درس ضریب 3 دارد و داوطلبان باید اهمیت زیادی به آن بدهند.

استاد یوسفیان پور برای اینکه داوطلبان درصد بالایی در درس دین و زندگی کسب کنند کل دین و زندگی را تنها با 14 الگو به داوطلبان آموزش می‌دهد. استفاده از تصاویر و انیمیشن در پکیج دین و زندگی حرف آخر به داوطلبان کمک می‌کند تا مفاهیم را بهتر متوجه شوند و قدرت یادگیری آن‌ها افزایش پیدا کند. اگر به دنبال کسب یک درصد بالا در درس دین و زندگی هستید همین حالا حرف آخری شوید و از پکیج دین و زندگی استاد یوسفیان پور استفاده کنید.

شما می‌توانید برای داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در پکیج‌های دینی حرف آخر با مشاوران حرف آخر تماس بگیرید یا به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کرده و از آخرین اخبار تخفیف‌ها مطلع شوید. برای دریافت تخفیف‌های ویژه حرف آخر با مشاوران تماس بگیرید.

 

دینی یوسفیان پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.