یکی از درس‌های تخصصی که در موسسه حرف آخر طرفداران زیادی دارد، درس شیمی است. درس شیمی در موسسه حرف آخر توسط سلطان شیمی کشور یعنی استاد شیروانی تدریس می‌شود. استاد شیروانی دکترای شیمی آلی دارد و مفاهیم شیمی را به بهترین شکل به داوطلبان آموزش می‌دهد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان با تدریس استاد شیروانی به درس شیمی علاقمند می‌شوند. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب حل تست های شیمی در کنکور را که توسط استاد شیروانی حل شده است را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

حل تست های شیمی در کنکور

سوالات شیمی در کنکور تجربی

داوطلبان در کنکور تجربی باید به 35 سوال درس شیمی در دفترچه تخصصی پاسخ دهند. این سوالات از شماره 236 الی 270 در دفترچه تخصصی قرار دارند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور سراسری 35 دقیقه است. هر داوطلب تنها 60 ثانیه زمان دارد تا به سوالات شیمی در کنکور سراسری پاسخ دهد.

سوالات شیمی در کنکور ریاضی

داوطلبان گروه ریاضی نیز مانند داوطلبان گروه تجربی باید به 35 سوال درس شیمی در کنکور سراسری پاسخ دهند. سوالات شیمی در دفترچه تخصصی از سوال 201 الی 235 قرار دارد. مدت زمان پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور سراسری 35 دقیقه است. هر داوطلب در کنکور سراسری فرصت دارد تا در مدت زمان 60 ثانیه به هر سوال شیمی پاسخ دهد.

حل تست های شیمی توسط استاد شیروانی

شما می‌توانید در ویدیو زیر حل تست های شیمی در کنکور سراسری را همراه با آموزش استاد شیروانی یاد بگیرید. برای دیدن سایر ویدیوهای آموزشی شیمی می‌توانید به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کرده و ویدیوهای آموزشی بیشتری را مشاهده کنید.

 

شیمی حرف آخر

استاد شیروانی بهترین استاد شیمی در کشور است که در موسسه حرف آخر فعالیت می‌کند. داوطلبان می‌توانند با آموزش‌های استاد شیروانی تمامی مفاهیم شیمی را آموزش ببینند. اگر به دنبال یک درصد بالا برای درس شیمی هستید بهتر است از آموزش‌های شیمی حرف آخر استفاده کنید تا یک درصد بالا داشته باشید.

 

تماس با سایت رسمی و مرکزی حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه – فقط کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید

02191035880

02191035880

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست