حل سوالات ریاضی کنکور تجربی 1400 در سه سطح مختلف

بدون دیدگاه

کنکور سراسری 1400 نیز با وجود بیماری کرونا برگزار شد و بسیاری از داوطلبان در این کنکور شرکت کردند. یکی از درس‌های دشوار گروه تجربی که اهمیت بسیار زیادی برای داوطلبان دارد، درس ریاضی است. سوالات ریاضی کنکور تجربی را می‌توان به سه دسته آسان، متوسط و دشوار تقسیم کرد. حرف آخر برای اینکه داوطلبان با سوالات ریاضی تجربی 1400 بیشتر آشنا شوند، سوالات این درس را همراه با پاسخ در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. استاد محسن منتظری مدرس ریاضی و موسس حرف آخر در این مطلب به سراغ حل سوالات ریاضی کنکور تجربی 1400 می‌رود و این سوالات را برای داوطلبان حل می‌کند.

حل سوالات ریاضی کنکور تجربی 1400

سوالات ریاضی در کنکور تجربی 1400

داوطلبان گروه تجربی در کنکور سراسری 1400 به 30 سوال ریاضی در دفترچه تخصصی پاسخ دادند. داوطلبان برای پاسخگویی به این سوالات تنها 47 دقیقه زمان داشتند. این بدین معنی است که داوطلبان برای هر سوال فرصت کمی داشتند و باید در زمان کم به سوالات بهترین پاسخ را می‌دادند.

بودجه بندی ریاضی کنکور تجربی

داوطلبان برای اینکه در کنکور سراسری به سوالات ریاضی تجربی پاسخ دهند باید طبق بودجه بندی زیر مباحث ریاضی را مطالعه می‌کردند:

  • مثلثات: ۴ سوال
  • معادله و نامعادله: ۳ سوال
  • تابع: ۳ سوال
  • حد: ۴ سوال
  • مشتق و کاربرد: ۵ سوال
  • الگوریتم و نمایی: ۲ سوال
  • تصاعد: ۱ سوال
  • آمار: ۱ سوال
  • آنالیز و احتمال: ۳ سوال
  • هندسه: ۴ سوال

حل سوالات ریاضی  1400 توسط استاد منتظری

استاد منتظری در این مطلب در سه بخش مختلف به حل سوالات می‌پردازد. شما می‌توانید برای دیدن سایر ویدیوهای آموزشی و حل سوالات کنکور به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و ویدیوهای بیشتری را مشاهده نمایید.

 

حل سوالات ریاضی 1400 سطح آسان

استاد محسن منتظری در حل سوالات ریاضی کنکور تجربی در 3 سطح سوالات را به داوطلبان معرفی و حل می‌کند. ویدیو زیر سوالاتی را شامل می‌شود که سطح آن‌ها ساده و آسان است.

حل سوالات ریاضی 1400 سطح متوسط

این سوالات نسبت به سوالات آسان زمان بیشتری برای حل نیاز دارند.

حل سوالات ریاضی 1400 سطح دشوار

استاد منتظری در این قسمت سوالات دشوار ریاضی تجربی را با زبان ساده و روش‌های خاص حل می‌کند.

حرف آخری‌ها

همان طور که مشاهده می‌کنید استاد منتظری با استفاده از روش‌های آسان و ابتکاری تمامی سوالات ریاضی تجربی را حل می‌کند. اگر به دنبال یک تراز بالا برای درس ریاضی در کنکور تجربی هستید همین حالا حرف آخری شوید و پکیج‌های موسسه حرف آخر را تهیه کنید. اگر نسبت به محتوای پکیج‌های آموزشی حرف آخر دو دل هستید بهتر است به سراغ ویدیوهای آموزشی اساتید حرف آخر بروید و ویدیو آموزشی تمامی اساتید را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.