دانلود سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم همراه با پاسخنامه

بدون دیدگاه

تغییرات کنکور سراسری در چند سال اخیر موجب تغییرات زیادی در نحوه مطالعه دانش‌آموزان شده است. البته این تغییرات تنها داوطلبان کنکوری را تحت تاثیر قرار نداده است. دانش‌آموزان با توجه به تغییرات کنکور باید با توجه به شرایط خاصی امتحانات نهایی را مطالعه کنند. معدل امتحانات نهایی تاثیر قطعی بر روی رتبه کنکور دارد. به همین دلیل داوطلبان و دانش‌آموزان باید توجه زیادی به امتحانات نهایی داشته باشند. یکی از دروس مهم گروه تجربی که داوطلبان باید توجه زیادی به آن داشته باشند، درس زیست شناسی است. داوطلبانی که به دنبال پاسخگویی به سوالات زیست شناسی در امتحانات نهایی هستند باید قبل از هر کاری به سراغ بررسی سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم بروند.

دانلود سوالات امتحان نهایی زیست دوازدهم با پاسخ تشریحی

دانلود سوالات امتحان نهایی زیست دوازدهم

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

بررسی سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم از جنبه‌های زیادی برای داوطلبان و دانش‌آموزان مفید است. داوطلبانی که با سوالات زیست قبل از امتحانات نهایی آشنا می‌شوند شانس بیشتری برای به دست آوردن نمره مناسب در امتحانات دارند. بنابراین تجزیه و تحلیل سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم را در اولویت اول خود قرار دهید تا بهترین نمرات را در امتحانات نهایی به دست آورید.

شاید برای برخی از داوطلبان این سوال پیش آید که اگر ما به سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم دسترسی داشته باشیم چگونه امکان مشاهده پاسخ‌ سوالات را داریم؟ موسسه حرف آخر در این شرایط به کمک داوطلبان می‌آید و پاسخ امتحانات نهایی زیست دوازدهم را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. ما در بخش زیر پاسخ سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهیم تا داوطلبان با آمادگی بیشتری به سراغ امتحانات نهایی بروند.

دانلود سوالات امتحان نهایی زیست دوازدهم همراه با پاسخنامه تشریحی

همانطور که در بخش بالا نیز به آن اشاره کردیم موسسه حرف آخر در این مطلب به سراغ ارائه دانلود سوالات امتحان نهایی زیست دوازدهم می‌رود و سوالات درس زیست شناسی را در سه دوره خرداد، شهریور و دی ماه را از سال‌های 1399 تا 1402 در اختیار دانش‌آموزان گروه تجربی قرار می‌دهد.

البته داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که تمامی سوالات همراه با پاسخنامه در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. استاد علی صداقتی یکی از اساتید برتر موسسه حرف آخر است که پاسخ سوالات زیست دوازدهم را در اختیار دانش‌آموزان گروه تجربی قرار می‌دهد. شما می‌توانید سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم را در قسمت زیر همراه با پاسخنامه دانلود کنید.

نکات مهم در مورد سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم

استاد علی صداقتی برای اینکه دانش‌آموزان به بهترین شکل ممکن به سوالات درس زیست شناسی در امتحانات نهایی پاسخ دهند چند نکته طلایی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. شما می‌توانید در بخش زیر با این نکات مهم آشنا شوید:

  • دانش‌آموزان نباید به هیچ عنوان مطالب را تنها در شب امتحان مطالعه کنند.
  • دانش‌آموزان باید مطالب را تا ظهر روز قبل از امتحان یک بار به صورت جامع و کامل مطالعه کنند.
  • اگر دانش‌آموزان به دنبال یک نمره مناسب هستند باید تا ظهر روز قبل از امتحان به فکر حل نمونه سوالات و رفع اشکالات باشند.
  • پاسخنامه باید با خط خوب و درشت نوشته شود.
  • دانش‌آموزان باید به تمامی سوالات پاسخ دهند و هیچ سوالی رو بدون پاسخ نگذارند.
  • به هیچ عنوان دانش‌آموزان نباید سراغ کم نویسی یا زیاد نویسی بروند.
  • دانش‌آموزان به هیچ عنوان نباید گول جملاتی مانند لو رفتن سوالات امتحانات نهایی در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی را بخورند، زیرا این موضوع به هیچ عنوان امکان ندارند.

 

دانلود سوالات امتحانات نهایی زیست دوازدهم همراه با پاسخنامه

دوره پنج ستاره زیست شناسی تشریحی حرف آخر

موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان گروه تجربی به بهترین شکل ممکن برای امتحان زیست نهایی آماده شوند یک دوره منحصربه‌فرد در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. دوره پنج ستاره زیست شناسی تشریحی حرف آخر یکی از بهترین دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر برای درس زیست در امتحانات نهایی است. این دوره توسط استاد علی صداقتی یکی از برترین اساتید کشور در موسسه حرف آخر تدریس می‌شود.

داوطلبان در این دوره تنها در 8 ساعت آموزشی تمامی مفاهیم درس زیست شناسی دوازدهم را یاد می‌گیرند. این دوره در کنار آموزش مفاهیم سوالات درس زیست شناسی در سال‌های اخیر را نیز در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان در این دوره می‌توانند تنها در مدت زمان 2 روز در کنار آموزش مفاهیم با انواع سوالات زیست شناسی در امتحانات نهایی نیز آشنا شوند. شما می‌توانید با مراجعه به بخش زیر اطلاعات بیشتری در مورد این دوره داشته باشید:

پنج ستاره زیست تشریحی

سوالات متداول در مورد دانلود سوالات امتحان نهایی زیست دوازدهم

1) دانش‌آموزان در این مطلب با کدام سوالات آشنا می‌شوند؟

دانش‌آموزان در این مطلب با سوالات زیست سه دوره خرداد، شهریور و دی آشنا می‌شوند.

2) سوالات زیست این مطلب مطابق با سوالات کدام سال است؟

سوالات زیست شناسی در این مطلب بر اساس سوالات زیست از سال 1399 الی 1402 است.

3) آیا سوالات زیست نهایی دوازدهم در این مطلب با پاسخنامه ارائه می‌شود؟

بله استاد صداقتی سوالات زیست امتحانات نهایی را با پاسخنامه کامل در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد سوالات امتحانات نهایی  به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و همزمان از تخفیف‌های دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.