رتبه های برتر کنکور سالهای قبل و مشاوره در حرف آخر

اگر شما هم دوست دارید که به جمع رتبه های برتر کنکور سالهای قبل در سالهای آینده بپیوندید با حرف اخر تا انتهای این مطلب همراه شوید. ما اسرار رتبه های برتر کنکور سالهای قبل را به شما خوواهیم گفت تا با استفاده از آنان شما هم به جمع رتبه های برتر کنکور سال ۹۹ بپیوندید.

رتبه های برتر کنکور سالهای قبل

  طبق بررسی های آماری انجام شده در مورد رتبه های برتر کنکور سالهای قبل آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عال کشور اطلاعات مفید زیر بدست آمده است :
اکثر افراد رتبه برتری جز اقشار متوسط جامعه هستند.
عموما اعضای خانواده این افراد تحصیل کرده هستند.
عمدتا تعداد افراد خانواده آنها زیر ۵ نفر بوده است.

همچنین همه رتبه های برتر کنکور سالهای قبل موارد زیر را جز عوامل موفقیت خود دانسته اند :

۱- تلاش و انگیزه فردی عامل مهم برای قرار گرفتن در بین رتبه های برتر کنکور اعلام شد.
۲- برنامه ریزی صحیح و حساب شده به کمک مشاور و رعایت نظم
۳- استفاده بهینه از خدمات آموزشی نظیر : کلاس ، کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی
۴- حمایت خانواده

ویژگی های شخصی رتبه های برتر کنکور سالهای قبل :

۱- در درس خواندن و یادگیری پیگیر منظم و دقیق هستند.
۲- اعتماد به نفس خوبی دارند و در تصمیم هایشان ثابت قدم هستند.
۳- از مواجه شدن با مشکلات نمی هراسند
۴- از کوچکترین امکانات هم استفاده بهینه می کنند.

مشاوره ویژه به سبک رتبه های برتر کنکور سالهای قبل به داوطلبان کنکور ۹۹

در مورد شیوه مطالعه رتبه های برتر کنکور سالهای قبل باید گفت :

۱- جمع آوری و مرور نکات آموزشی را به طور پیوسته و منظم انجام داده اند.
۲- عمدتا دروس را عمقی و دقیق مطالعه می کنند
۳- به کیفیت مطالعه بیش از کمیت آن اهمیت می دهند.
۴- به جای فرار از مباحث سنگین آموزشی آنها را تحلیل کرده اند.

مشاوره ویژه به سبک رتبه های برتر کنکور سالهای قبل به داوطلبان کنکور ۹۹رتبه های برتر کنکور در مورد کلاس های کمک آموزشی آزمون های آزمایشی و کتاب های کمک آموزشی و همین طور دیگر منابع کمک آموزشی برای کنکور سراسری به نکات زیر اشاره نموده اند: ۱- برای استفاده بهینه از زمان و نیز بالابردن سرعت و دقت یادگیری استفاده از فیلم های ویدیویی برای آمادگی آزمون را توصیه کرده اند. ۲- در آزمون های آزمایشی به صورت مستمر شرکت نموده اند و پس از هر آزمون اشکالات خود را استخراج و رفع کرده اند. ۳- هدف خود را از شرکت در آزمون ها آشنایی با محیط آزمون روش تست زدن پیدا کردن نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت ، تنظیم وقت در آزمون و حذف استرس اعلام نموده اند.

 

 

 

۱۰ آزمون حرف آخر (نظام قدیم)

۱۰ آزمون حرف آخر (نظام جدید)

 

برای قرارگرفتن در بین رتبه های برتر کنکور هر چه زودتر شروع کنید

مشاوره ویژه به سبک رتبه های برتر کنکور سالهای قبل به داوطلبان کنکور ۹۹اگر شما از آن دسته داوطلبان هستید که هنوز مطالعه خود را شروع نکرده اید و نتوانسته اید از تابستان مطالعه خود را شروع کنید پیشنهاد حرف آخر به شما این است که اصلا زمان را از دست ندهید و از همین الان شروع به مطالعه کنید اگر هم نمی دانید از کجا شروع کنید به شما پیشنهاد می دهم همین آلان تلفن را بردارید و با حرف آخر تماس بگیرید. رتبه های برتر کنکور سالهای قبل به شما مشاوره می دهند.

اگر در دروس پایه ضعیف هستید می توانید به مرور این دروس بپردازید و زمانی بیشتری را برای خواندن این دروس اختصاص دهید. مطالعه کامل این دروس تا حد زیادی احساس رضایت را در شما ایجاد می کند و به شما آرامش می دهد و از استرس شما تا حد زیادی می کاهد از طرف دیگر انگیزه شما را برای ادامه مراحل بیشتر می کند. همچنین می توانید از پکیج های آموزشی و فیلم های ویدیویی با توجه به نیازتان و با مشاوره مشاوران برتر حرف آخر استفاده کنید.

اگر پایه درسی تان قوی می باشد می توانید با مطالعه کتاب های کمک آموزشی سطح معلومات تان را افزایش دهید. در صورتی که رتبه خیلی خوبی مدنظرتان می باشد و تمایل دارید که در سالهای بعد داوطلبانی که می خواهند کنکور دهند شما را با عنوان رتبه های برتر کنکور سالهای قبل بشناسند می توانید از پکیج های ویژه حرف آخر استفاده کنید.

هر زمان که خواستید مطالعه خود را برای کنکور ۹۹ شروع کنید به نکات زیر توجه کنید :

۱- به اندازه کافی و منطقی برای یادگیری کامل مطالب وقت بگذارید.
۲- از کلیه دروسی که مطالعه می کنید نکته برداری کنید.
۳- سعی کنید نکته ها را درون دفترچه ای قابل حمل بنویسید.
۴- دفترچه خلاصه نکات را همیشه و همه جا کنار تان داشته باشید.

مشاوره ویژه به سبک رتبه های برتر کنکور سالهای قبل به داوطلبان کنکور ۹۹

انسان به دلیل شرایط ذهنی و گستردگی امورروزانه در برخی کارهای حساس و سرنوشت ساز احتیاج به این دارد که در تصمیم گیری هایش نظرات شخص یا اشخاص دیگر را هم جویا شود و به گونه ای از طرز فکر دیگر افراد هم مطلع شود تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. یکی از مقاطع حساسی که در آن فرد نیاز به تصمیم گیری های مهم داردشرکت در آزمون کنکور سراسری می باشد. به دلیل کم بودن زمان و تعداد زیاد دروس در کنکور سراسری و همین طور امکان انتخاب رشته های مختلف و متفاوت نیاز به استفاده از خدمات مشاوره ای جهت پختگی بیشتر خصوصا با افراد موفق در این زمینه و رتبه های برتر کنکور سال های قبل که تجربه موفق شرکت در این آزمون را داشته اند بسیار مهم به نظر می رسد.

تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان

 

مشاوره تلفنیرتبه های برتر کنکور در سال های قبل می توانند به عنوان یک دوست با تجربه در تمامی مراحل مطالعه و امادگی برای شرکت در آزمون کنار داوطلب باشند و با توجه به شرایط داوطلب برای او برنامه ریزی تحصیلی انجام دهند. در صورتی که نیاز به مشاوره با رتبه های برتر کنکور سالهای قبل را در خودتان احساس کردید می توانید با دپارتمان حرف آخر تماس گرفته و این درخواست را با پاسخگوی تماس خود مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن این امکان را برایتان فراهم آورد. یادتان باشد انتخاب یک مشاور خبره و حرفه ای برای نظارت بر نحوه اجرای برنامه ریزی های شما از اصول اصلی و مهم و اولیه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در مسیر آمادگی کنکور سراسری می باشد. در پایان برای همه داوطلبان آزمون سراسری ۹۹ آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست