درس ریاضی یک درس تخصصی دشوار همراه با تعداد زیادی مفاهیم و مباحث است. این بدین معنی است که داوطلبان باید برای مطالعه درس ریاضی صدها مبحث و فرمول مختلف را یاد بگیرند. متاسفانه برخی از داوطلبان مباحث و فرمول‌های درس ریاضی را حفظ می‌کنند. همین موضوع موجب می‌شود که داوطلبان هنگام حل سوالات ریاضی در کنکور با مشکلات زیادی روبه‌رو شوند. موسسه حرف آخر برای حل چالش‌ها و مشکلات درس ریاضی تمامی مباحث ریاضی را با روش‌ها و الگوهای خاصی به داوطلبان آموزش می‌دهد. یکی از روش‌هایی که موسسه حرف آخر برای حل روابط مثلثاتی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد، روش بادکنک است. داوطلبان با استفاده از روش بادکنک به راحتی امکان پاسخگویی به سوالات مختلف روابط مثلثاتی را دارند.

روابط مثلثاتی مجموعه‌ای از توابع حقیقی هستند که رابطه بین اندازه زاویه‌های مثلث قائم‌الزاویه با نسبت طول ضلع‌های آن را نمایش می‌دهند. اکثر داوطلبان روابط مثلثاتی را با توابعی مانند سینوس، کسینوس، تانژانت و … می‌شناسند. استاد منتظری و استاد مهران قاسمی دو استاد برتر کشور هستند که درس ریاضی را در موسسه حرف آخر تدریس می‌کنند. این دو استاد برتر کشور با روش‌ها و الگوهای خاص به داوطلبان این امکان را می‌دهند تا آن‌ها بدون حفظ کردن فرمول‌های ریاضی به سوالات ریاضی در کنکور پاسخ دهند.

موسسه حرف آخر برای اینکه تمامی داوطلبان ویدیوهای آموزشی این موسسه را مشاهده کنند، برخی از ویدیوهای آموزشی را به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. این کار موجب می‌شود که بسیاری از داوطلبان به ویدیوهای آموزشی دسترسی داشته باشند و از طرفی دیگر داوطلبان با نوع آموزش‌های موسسه آشنا شوند. داوطلبان برای مشاهده ویدیوهای رایگان می‌توانند به سایت و کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنند و به برخی از ویدیوهای آموزشی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

 

روابط مثلثاتی

 

روابط مثلثاتی چیست؟

روابط مثلثاتی با نام توابع مثلثاتی نیز مابین داوطلبان و اساتید شناخته می‌شوند. این نوع از روابط به معادلاتی اشاره می‌کنند که رابطه بین اضلاع و زاویه‌های یک مثلث قائم‌الزاویه را نشان می‌دهند. بنابراین در حالت کلی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که روابط مثلثاتی ارتباط میان زوایا و طول‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند. سینوس، کسینوس و تانژانت مفاهیمی هستند که در مثلث معنا پیدا می‌کنند و هر کدام فرمول‌های خاص خود را دارند. داوطلبان سینوس، کسینوس و تانژانت را با نماد‌های cos ،sin و tan می‌شناسند. هر کدام از روابط مثلثاتی فرمول‌های خاص خود را دارند و داوطلبان با توجه به فرمول‌ها باید به سوالات پاسخ دهند.

داوطلبان نباید به هیچ عنوان روابط و معادلات مثلثاتی را حفظ کنند. آن‌ها باید با روش‌ها و الگوهای خاصی مباحث و فرمول‌ها را به یاد بسپارند. موسسه حرف آخر با کمک استاد منتظری و استاد قاسمی مفاهیم و دوره‌های ریاضی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. یکی از مباحثی که در ریاضی حرف آخر با استفاده از روش‌ها و الگوهای خاصی تدریس می‌شود، مبحث روابط مثلثاتی است. مبحث روابط مثلثاتی با یک روش ساده و آسان با نام روش بادکنک در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبان با روش بادکنک به راحتی می‌توانند به تمامی سوالات این مبحث پاسخ دهند.

تدریس روش بادکنک توسط استاد منتظری

داوطلبان دیگر برای یادگیری درس ریاضی نیازی به حفظ کردن مطالب ندارند. موسسه حرف آخر مفاهیم و مباحث ریاضی را با استفاده از روش‌های خاص در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان در ویدیو زیر می‌توانند آموزش حل سوالات روابط مثلثاتی را با استفاده از روش بادکنک مشاهده کنند. استاد مهران قاسمی و استاد منتظری به ساده‌ترین روش ممکن این روش را به داوطلبان آموزش می‌دهند تا آن‌ها به راحتی به سوالات ریاضی در کنکور پاسخ دهند:

 

 

ریاضی با حرف آخر

به نظر شما مهم‌ترین معیار برای انتخاب موسسه حرف آخر چیست؟ چرا داوطلبان این موسسه را برای یادگیری دروس تخصصی و عمومی انتخاب می‌کنند؟ موسسه حرف آخر امکانات آموزشی زیادی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. همین موضوع نیز موجب می‌شود که اکثر داوطلبان این موسسه را برای یادگیری دروس تخصصی و عمومی انتخاب کنند. این موسسه دوره‌های آموزشی خود را با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

داوطلبان می‌توانند با دوره‌های آموزشی حرف آخر تمامی دروس تخصصی و عمومی را به صورت صفر تا صد یاد بگیرند. اساتید موسسه حرف آخر جزو بهترین اساتید کشور هستند که روش‌های خاصی برای آموزش دروس دارند. بنابراین داوطلبان نباید به هیچ عنوان نگران یادگیری دروس دشوار باشند. موسسه حرف آخر کار یادگیری دروس را تا حد زیادی برای داوطلبان آسان‌تر کرده است.

تمامی دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر برای راحتی داوطلبان به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. این بدین معنی است که داوطلبان در هر زمان و مکانی که باشند به راحتی امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی موسسه حرف آخر را دارند. اگر هنوز حرف آخری نیستید همین حالا به سایت رسمی حرف آخر مراجعه کنید و با دوره‌های منحصربه‌فرد این موسسه بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.