دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر به قدری متنوع و زیاد هستند که داوطلبان برای مطالعه دروس تخصصی و عمومی هیچ مشکلی ندارند. موسسه حرف آخر تلاش می‌کند تا دوره‌های آموزشی مختلفی را با توجه به نیاز داوطلبان در اختیار آن‌ها قرار دهد. تنوع دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر به داوطلبان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها تمامی دروس عمومی و تخصصی را با جزئیات دقیق و روش‌های مناسب یاد بگیرند. یکی از جدیدترین دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد، دوره مینی درس حرف آخر است. دوره مینی درس حرف آخر چیست؟ این دوره آموزشی چه تفاوت‌هایی با سایر دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر دارد؟

قبل از اینکه به سراغ معرفی ویژگی‌های دوره مینی درس حرف اخر برویم، بهتر است با مفهوم این دوره و دلیل انتخاب اسم آن آشنا شویم. دوره مینی درس حرف آخر به منظور تثبیت ذهنی مطالب در کمترین زمان ممکن جهت جمع‌بندی نکات مهم دروس در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. دلیل انتخاب این اسم به دلیل آموزش در کمترین زمان ممکن است. این بدین معنی است که داوطلبان در کمترین زمان ممکن نکات کلیدی و مهم یک درس را یاد می‌گیرند.

تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ معرفی دوره مینی درس حرف اخر می‌رود و این دوره را با تمامی امکانات و ویژگی‌های آن به داوطلبان و دانش‌آموزان معرفی می‌کند. داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که هدف اصلی این دوره آموزش مفاهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن و آماده‌سازی داوطلبان برای آزمون‌های آزمایشی و امتحانات است.

 

دوره مینی حرف آخر

 

 

دوره مینی درس حرف آخر برای کدام داوطلبان مناسب است؟

اول از همه باید به این موضوع اشاره کنیم که مینی درس حرف اخر یک نسخه کوتاه از تدریس دروس مختلف توسط اساتید حرف آخر است. این دوره بر خلاف سایر دوره‌های آموزشی حرف آخر در یک مدت زمان کوتاه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. البته به این نکته توجه داشته باشید که تمامی مفاهیم کلیدی و مهم در این دوره تدریس می‌شوند. به عبارت دیگر می‌توان گفت که این دوره با سبک و سیاق تدریس‌های دوره‌های صفر تا صد حرف آخر ارائه می‌شود.

دوره مینی درس حرف اخر برای داوطلبانی مناسب است که به دنبال یادگیری مفاهیم در یک مدت زمان کوتاه هستند. این بدین معنی است که داوطلبان در یک مدت زمان کوتاه تسلط کافی بر تمامی مفاهیم دشوار و مهم را خواهند داشت. بنابراین اگر به دنبال یک دوره کوتاه برای یادگیری مفاهیم دروس هستید باید به سراغ مینی درس حرف اخر بروید. دوره مینی درس حرف آخر با یک رویکرد تستی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و نکات مهم تستی را به داوطلبان آموزش می‌دهد.

اساتید دوره مینی درس حرف اخر

شاید برای داوطلبان این سوال پیش آید که دوره‌های مینی درس حرف اخر توسط کدام اساتید تدریس می‌شوند؟ حرف آخر یک خبر خوب برای تمامی داوطلبان دارد. داوطلبان نباید به هیچ عنوان نگران باشند. تمامی دوره‌های مینی درس حرف اخر توسط اساتید باتجربه حرف آخر تدریس می‌شوند. این بدین معنی است که اساتید دوره مینی درس حرف اخر همان اساتید حرف آخر هستند که دوره‌های جامع حرف آخر را نیز تدریس می‌کنند. اساتید دوره مینی درس حرف اخر اساتیدی مانند استاد نصیری، استاد سلوکی، استاد صداقتی و … هستند.

 

دوره مینی درس حرف آخر چیست؟

 

ویژگی‌های دوره‌های مینی درس حرف اخر

همانطور که در بخش بالا نیز به آن اشاره کردیم دوره مینی درس حرف آخر در یک مدت زمان کوتاه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. بنابراین داوطلبانی که به دنبال یک دوره آموزشی در یک مدت زمان کم هستند باید به سراغ این دوره حرف آخر بروند. البته تدریس دروس در یک مدت زمان کوتاه تنها ویژگی دوره آموزشی مینی حرف آخر نیست. قبل از هر چیزی باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی دوره‌های حرف آخر در بستر vod حرف آخر ارائه می‌شوند. این بدین معنی است که داوطلبان می‌توانند تمامی دروس دوره مینی درس حرف آخر را به صورت آنلاین و آفلاین در هر مکانی مشاهده نمایند. شما می‌توانید در بخش زیر با مهم‌ترین ویژگی‌های دوره مینی درس حرف آخر بیشتر آشنا شوید:

 • تسلط سریع و جمع‌بندی نکات مهم
 • مهم‌ترین نکته‌های تست زنی
 • آموزش راهکارهای سریع محاسباتی
 • آموزش تمامی مفاهیم در کمترین زمان ممکن
 • مرور و جمع‌بندی نکات مهم
 • مدیریت زمان داوطلبان هنگام یادگیری مفاهیم
 • تدریس تمامی دروس توسط بهترین اساتید حرف آخر
 • ارائه ویدیوهای آموزشی در بستر vod
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش مفاهیم
 • استفاده از الگوهای کاربردی
 • استفاده از روش‌های خاص برای آموزش
 • حل تست‌های کنکور
 • مناسب برای تمامی داوطلبان
 • برگزاری کلاس‌های رفع اشکال آنلاین
 • و …

دوره‌های آموزشی مینی درس حرف اخر

موسسه حرف آخر دوره‌های مینی درس حرف اخر را در بستر vod در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. این موضوع موجب می‌شود که داوطلبان به صورت آنلاین و آفلاین امکان مشاهده دوره‌های آموزشی را داشته باشند. داوطلبان برای مشاهده مشخصات دوره‌های مینی حرف آخر امکان مراجعه به لینک‌های زیر را دارند:

 

دوره مینی درس حرف آخر چیست؟

 

 

نمونه تدریس مینی درس حرف اخر

برخی از داوطلبان قبل از خرید دوره‌های آموزشی به دنبال نمونه تدریس هستند. این موضوع موجب می‌شود که داوطلبان با نوع محتوای آموزشی آشنا باشند و با دقت بیشتری دوره آموزشی را انتخاب کنند. حرف آخر در این بخش یک نمونه از تدریس مینی درس حرف اخر برای درس زیست شناسی با تدریس علی صداقتی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد تا داوطلبان با شناخت بیشتری به سراغ انتخاب این دوره بروند:

 

 

 

سوالات متداول در مورد مینی درس حرف اخر

1) دوره مینی درس حرف اخر چیست؟

این دوره یکی از جدیدترین دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر است که در یک مدت زمان کوتاه مفاهیم درسی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

2) دوره‌های مینی درس چگونه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند؟

تمامی این دوره‌ها از طریق بستر vod حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند و داوطلبان به صورت آنلاین و آفلاین امکان مشاهده این دوره‌ها را دارند.

3) کدام اساتید این دوره‌ها را تدریس می‌کنند؟

این دوره‌ها توسط بهترین اساتید حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند.

4) دوره‌های مینی حرف آخر چه ویژگی‌هایی دارند؟

تمامی این دوره‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند.

 

شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های مینی حرف آخر به  تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و در کنار آن از آخرین اخبار کنکور نیز مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.