اولین پایه در دوره متوسطه اول، پایه هفتم است. این پایه از درس‌های ساده و دشواری تشکیل شده است و دانش‌آموزان باید تمامی درس‌های این پایه را با دقت زیادی مطالعه کنند. یکی از درس‌های نسبتا ساده پایه هفتم درس پیام های آسمانی است. این درس محتوای نسبتا ساده‌ای دارد و دانش‌آموزان به راحتی می‌توانند نمرات خوبی در این درس به دست آورند. اما ساده بودن این درس به این معنی نیست که دانش‌آموزان باید تمرین و تکرار را کنار بگذارند. دانش‌آموزان برای به دست آوردن یک نمره مناسب نیاز به حل نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم دارند.

حل نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا آن‌ها با نوع سوالات امتحانی آشنا شوند. آشنایی با نوع سوالات به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا آن‌ها دید بهتری به سوالات داشته باشند و آمادگی آن‌ها قبل از امتحان افزایش پیدا کند. دانش‌آموزانی که به سراغ حل نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم می‌روند استرس کمتری در امتحان دارند. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ تهیه نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم می‌رود و سوالات مختلف این درس را در اختیار دانش‌آموزان پایه هفتم قرار می‌دهد.

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم

چرا نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم برای دانش‌آموزان اهمیت دارد؟

حل نمونه سوال در هر پایه تحصیلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دانش‌آموزانی که به سراغ حل نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم می‌روند استرس کمتری در امتحانات دارند. این دانش‌آموزان با نوع سوالات آشنا می‌شوند و نمرات بالایی در امتحان پیام های آسمانی به دست می‌آورند. با توجه به اهمیت حل نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم، دانش‌آموزان بهتر است قبل از امتحانات نوبت اول و دوم به سراغ این نمونه سوالات بروند. شما می‌توانید در قسمت زیر نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم را در نمونه‌های مختلف دانلود کنید و قبل از امتحانات نوبت اول و نوبت دوم از آن‌ها استفاده نمایید.

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری اول

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری دوم

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری سوم

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری چهارم

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری پنجم

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری ششم

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری هفتم

نمونه سوال پیام های آسمانی هفتم – سری هشتم

آموزش پیام های آسمانی هفتم حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تمامی دانش‌آموزان از پایه اول ابتدایی تا مقطع کنکور، پکیج‌های منحصربه‌فردی آماده کرده است. دانش‌آموزان در مقطع متوسطه اول می‌توانند از پکیج‌های موسسه حرف آخر استفاده کنند. یکی از پکیج‌های دوره متوسطه اول که برای دانش‌آموزان پایه هفتم آماده شده، پکیج پیام های آسمانی پایه هفتم است. این پکیج توسط استاد یوسفیان پور تدریس می‌شود و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

پکیج پیام های آسمانی هفتم در 3 حلقه دی وی دی آماده شده است و با تدریس استاد یوسفیان پور در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. استاد یوسفیان پور با استفاده از الگوهای منحصربه‌فرد تمامی مفاهیم پیام های آسمانی هفتم را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. دانش‌آموزانی که این پکیج را انتخاب می‌کنند به صورت رایگان از یک فایل پی دی اف کتاب رایگان نیز بهرمند می‌شوند.

پکیج پیام های آسمانی هفتم حرف آخر چه ویژگی‌هایی دارد؟

1) تدریس توسط استاد یوسفیان پور

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پکیج پیام های آسمانی هفتم تدریس توسط استاد یوسفیان پور است. استاد یوسفیان پور یکی از بهترین اساتید کشور است که در موسسه حرف آخر فعالیت می‌کند. این استاد جوان دارای روش‌های ابتکاری خاص است و با استفاده از این روش‌ها مفاهیم کتاب درسی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. دانش‌آموزان می‌توانند با آموزش‌های بی نظیر استاد یوسفیان پور مفاهیم پیام های آسمانی هفتم را به خوبی یاد بگیرند.

2) استفاده از تصاویر و انیمیشن

موسسه حرف آخر از جدیدترین روش‌های آموزشی برای آموزش دانش‌آموزان استفاده می‌کند. یکی از این روش‌ها استفاده از تصاویر و انیمیشن است. پکیج پیام های آسمانی هفتم با استفاده از تصاویر و انیمیشن مفاهیم را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استفاده از تصویر و انیمیشن موجب می‌شود که دانش‌آموزان مفاهیم پیام های آسمانی هفتم را بهتر یاد بگیرند. مفاهیمی که با استفاده از آموزش تصویری در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد برای یک مدت طولانی‌تر در حافظه آن‌ها ثبت می‌شود.

3) استفاده از الگوها و نقشه‌های راه

استاد یوسفیان پور از روش‌های خاصی برای آموزش درس پیام های آسمانی استفاده می‌کند. یکی از این روش‌ها استفاده از الگوها و نقشه‌راه‌های مختلف است. دانش‌آموزان می‌توانند به جای حفظ کردن چند تکنیک و روش مختلف تنها از یک روش برای یادگیری مفاهیم استفاده کنند.

4) آموزش کامل کتاب درسی

دانش‌آموزان نباید به هیچ عنوان نگران محتوای درسی پکیج باشند. استاد یوسفیان پور با توجه به سرفصل‌ها و مفاهیم کتاب درسی، سطر به سطر کتاب درسی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از این پکیج تمامی مفاهیم کتاب درسی را به راحتی مطالعه کنند.

پکیج پیام های آسمانی هفتم چه موضوعاتی را آموزش می‌دهد؟

پکیج پیام های آسمانی هفتم توسط استاد یوسفیان پور در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. دانش‌آموزان می‌توانند با تدریس استاد یوسفیان پور تمامی سرفصل‌های کتاب درسی پیام های آسمانی هفتم را مطالعه کنند. به عبارت دیگر محتوای پکیج پیام های آسمانی هفتم مطابق با کتاب درسی دانش‌آموزان است و دانش‌آموزان تمامی مفاهیم را یاد می‌گیرند. موضوعات پکیج پیام های آسمانی هفتم عبارتند از:

فصل اول: خداشناسی پیام های آسمان هفتم

 • درس اول: بینای مهربان
 • درس دوم: استعانت از خداوند

فصل دوم: معاد پیام های آسمان هفتم

 • درس سوم: تلخ یا شیرین
 • درس چهارم: عبور آسان

فصل سوم: راهنماشناسی

 • درس پنجم: پیامبر رحمت
 • درس ششم: اسوه فداکاری و عدالت
 • درس هفتم: برترین بانو

فصل چهارم: راه و توشه پیام های اسمان هفتم

 • درس هشتم: افتخار بندگی
 • درس نهم: به سوی پاکی
 • درس دهم: ستون دین
 • درس یازدهم: نماز جماعت

فصل پنجم: اخلاق

 • درس دوازدهم: نشان عزت
 • درس سیزدهم: بر بال فرشتگان
 • درس چهاردهم: کمال هم‌نشین
 • درس پانزدهم: مزدوران شیطان

پیام های آسمان هفتم

سوالات متداول در مورد پیام های آسمانی هفتم

1) دانش‌آموزان چگونه می‌توانند یک نمره مناسب برای امتحان پیام های آسمانی به دست آورند؟

دانش‌آموزان باید قبل از امتحانات نوبت اول و دوم، نمونه سوالات پیام های آسمانی را حل کنند.

2) نمونه سوالات این مطلب بر اساس چه معیاری تهیه شده است؟

تمامی نمونه سوالات این مطلب بر اساس سوالات پیام های آسمانی هفتم تهیه شده است.

3) دانش‌آموزان از این نمونه سوالات برای کدام امتحانات استفاده می‌کنند؟

دانش‌آموزان می‌توانند از این نمونه سوالات برای امتحانات نوبت اول و دوم استفاده کنند.

شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد محصولات جدید حرف آخر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه نمایید و از آخرین اطلاعات در مورد محصولات و قیمت‌ها مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.