اکثر داوطلبان گروه ریاضی و تجربی با این موضوع هم عقیده هستند که درس ریاضی یک درس پر چالش برای داوطلبان و دانش‌آموزان است. بنابراین داوطلبان باید برای یادگیری درس ریاضی به سراغ بهترین دوره‌های آموزشی بروند. یکی از بهترین دوره‌های آموزشی که درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد، دوره آموزشی ریاضی موسسه حرف آخر است. دوره آموزشی ریاضی موسسه حرف آخر تمامی مفاهیم آسان و دشوار ریاضی را به داوطلبان آموزش می‌دهد و کاربردی ترین نکات ریاضی را به داوطلبان معرفی می‌کند. بنابراین داوطلبان در کنار یادگیری مفاهیم ریاضی با کاربردی ترین نکات ریاضی نیز در دوره‌های آموزشی حرف آخر آشنا می‌شوند. به عبارت دیگر می‌توان گفت که داوطلبان همراه با دوره‌های آموزشی ریاضی حرف آخر، امکانات زیادی برای یادگیری دروس خواهند داشت.

دوره‌های ریاضی موسسه حرف آخر توسط دو استاد برتر ریاضی در کشور تدریس می‌شوند. ریاضی در موسسه حرف آخر توسط استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. این دو استاد برتر کشور کاربردی ترین نکات ریاضی را با روش‌های خاص و الگوهای کاربردی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهند. همین موضوع نیز موجب می‌شود که اکثر داوطلبان ترجیح دهند ریاضی موسسه حرف آخر را برای یادگیری درس ریاضی انتخاب کنند.

موسسه حرف آخر برای اینکه تمامی داوطلبان به دوره‌های آموزشی این موسسه دسترسی داشته باشند برخی از ویدیوهای این موسسه را به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان با مشاهده ویدیوهای آموزشی حرف آخر می‌توانند با نحوه آموزش اساتید حرف آخر نیز آشنا شوند. شما می‌توانید برای مشاهده ویدیوهای آموزشی بیشتر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و ویدیوهای آموزشی بیشتری را برای دروس تخصصی و عمومی مشاهده نمایید.

 

کاربردی ترین نکات ریاضی

 

ضریب درس ریاضی در کنکور سراسری

دروس تخصصی اهمیت بسیار زیادی در کنکور سراسری دارند. بدون شک تمامی داوطلبان از این موضوع مطلع هستند که تنها در کنکور سراسری به سوالات دروس تخصصی پاسخ می‌دهند. درس ریاضی در کنکور گروه ریاضی به عنوان مهم‌ترین درس تخصصی شناخته می‌شود. این درس دارای ضریب 12 است و بدون شک مهم‌ترین تاثیر را بر روی رتبه نهایی داوطلبان دارد. بنابراین داوطلبان گروه ریاضی باید کاربردی ترین نکات ریاضی را یاد بگیرند و هنگام پاسخگویی به سوالات ریاضی در کنکور از این نکات استفاده کنند. تمامی این موارد به خوبی نشان می‌دهند که داوطلبان باید اهمیت زیادی به درس ریاضی بدهند.

درس ریاضی برای داوطلبان گروه تجربی نیز یک درس تخصصی است. البته اهمیت درس ریاضی در کنکور تجربی مانند کنکور ریاضی نیست. درس ریاضی در کنکور تجربی با ضریب 7 یکی دیگر از دروس مهم است. دروسی مانند زیست شناسی و شیمی در کنکور تجربی ضرایب بالایی دارند. اما این موضوع نباید داوطلبان را دچار سردرگمی کند. درس ریاضی با ضریب 7 نیز می‌تواند تاثیر مهمی در رتبه نهایی داوطلبان داشته باشد. بنابراین داوطلبان گروه تجربی باید با دقت زیادی درس ریاضی را برای کنکور مطالعه کنند.

کاربردی ترین نکات ریاضی از زبان استاد منتظری

استاد عبدالرضا منتظری یکی از برترین اساتید ایران در حوزه آموزش درس ریاضی است. کمتر استادی در کشور وجود دارد که بتواند مانند استاد منتظری مفاهیم درس ریاضی را به داوطلبان آموزش دهد. داوطلبان در ویدیو زیر می‌توانند کاربردی ترین نکات ریاضی را با تدریس استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی مشاهده کنند. آموز‌ش‌های استاد منتظری به نحوی هستند که داوطلبان دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول‌ها و مفاهیم ریاضی ندارند:

 

 

ویدیوهای آموزشی حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 1390 همراه داوطلبان و دانش‌آموزان است و دوره‌های آموزشی مختلفی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. اساتیدی که در این مجموعه در حال حاضر فعالیت می‌کنند جزو بهترین اساتید ایران هستند. داوطلبان با مشاهده دوره‌های آموزشی این اساتید به راحتی مفاهیم دروس تخصصی و عمومی را یاد می‌گیرند. بنابراین داوطلبان به هیچ عنوان نباید نگران رتبه کنکور و نمرات خود در امتحانات باشند. دوره‌های آموزشی حرف آخر به راحتی تمامی مفاهیم را با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری در اختیار داوطلبان قرار می‌دهند.

تمامی داوطلبان گروه تجربی، ریاضی و انسانی امکان مشاهده دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر را دارند. تمامی دروس تخصصی برای کنکور و تمامی دروس عمومی برای امتحانات نهایی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان بتوانند در هر زمان و مکانی به ویدیوهای آموزشی این موسسه دسترسی داشته باشند، دوره‌های آموزشی خود را در بستر VOD حرف آخر ارائه می‌کند. این ویژگی موجب می‌شود که داوطلبان بتوانند به صورت آنلاین و آفلاین ویدیوها و دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر را مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.