کد فعال سازی محصولات حرف آخر

در صورتی که با پیام “کد فعالسازی را به درستی وارد نمایید” مواجه شدید از ساعت 9 الی 18 ایام کاری با شماره 02164035 داخلی 3 واحد پشتیبانی محصولات تماس بگیرید.

کد فعال سازی محصولات حرف آخر

اخطار : کد فعال سازی برای هر پکیج و هر کامپیوتر فقط یک بار قابل استفاده می باشد

سوالات متداول

به دلخواه یکی از دی وی دی ها را داخل سیستم گذاشته، مراحل نصب را طی کنید تا کد قرمز رنگ در بخش  نمایش محتوا نمایش داده شود. سپس به منوی کد فعالسازی در سایت مراجعه و کد فعالسازی محصول را دریافت نمایید.

* دقت نمایید کد قرمز رنگ درست وارد شود.

خیر ، لزوما ضرورت ندارد که سیستمی که پکیج در آن اجرا می شود به اینترنت وصل شود ، صرفا نیاز هست که شما کدقرمز رنگ را به دست آورید و سپس از طریق هر وسیله ی دیگری که امکان اتصال به اینترنت را دارد ، وارد سایت حرف آخر شده و از طریق منوی فعال سازی محصولات ، کد فعال سازی را به دست آورید.

وقتی که دی وی دی را در داخل سیستم خود قرار می دهید ، پس از انجام مراحل نصب ، یک کد قرمز رنگ در قسمت نمایش محتوا ظاهر می شود.

نرم افزار k lite codec pack را از طریق اینجا دانلود کنید و نصب کنید تا مشکل برطرف گردد.

خیر ، نصب ویندوز هیچ مشکلی به وجود نمی آورد ، محصولات حرف آخر قابلیت نصب صرفا بر روی یک سیستم را دارند و به سخت افزار سیستم کامپیوتری حساس می باشند و وابسته به نرم افزار نیستند.

کلیه محصولات کددار حرف آخر دارای تاریخ انقضاء دوساله از تاریخ خرید هستند. پس از دوسال از طریق واحد پشتیبانی قادر به تمدید آن هستید.

چنانچه در هنگام نصب محصول با خطای انقضاء شماره سریال مواجه شدید نام و سریال محصول را به واحد پشتیبانی اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.