ورود / ثبت نام

ورود به سایت حرف آخر

لوگو حرف آخر

جهت ثبت نام و یا ورود به سایت رسمی حرف آخر شماره خود را وارد کنید

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

موسسه حرف آخر دوره‌های آموزشی خود را در بستر vod این موسسه ارائه می‌کند. این بدین معنی است که داوطلبان و دانش‌آموزان نیازی به خرید دی وی دی یا پکیج‌های فیزیکی ندارند. به عبارت دیگر داوطلبان با استفاده از بستر vod حرف آخر به صورت آنلاین و آفلاین امکان مشاهده دوره‌های آموزشی حرف آخر را در هر زمان و مکانی دارند. داوطلبان با استفاده از این روش جدید دیگر نیازی نیست تا چند روز منتظر ارسال پکیج‌های فیزیکی موسسه حرف آخر باشند. آن‌ها کافیست پس از ورود به سایت حرف آخر و ثبت‌نام در سایت یک کد فعال‌سازی دریافت کنند و به راحتی دوره‌های آموزشی خود را مشاهده کنند.

داوطلبان و دانش‌آموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که تمامی دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر از مقطع ابتدایی تا کنکور در بستر vod حرف آخر ارائه می‌شوند. به همین دلیل تمامی داوطلبان و دانش‌آموزان باید برای مشاهده دوره‌های آموزشی در سایت ثبت‌نام کنند.

ورود به سایت حرف آخر و ثبت‌نام در سایت از دو جنبه برای داوطلبان و دانش‌آموزان اهمیت زیادی دارد. ثبت‌‌نام در سایت حرف آخر از طریق فرم بالا صورت می‌گیرد. داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند برای تعامل بیشتر با موسسه حرف آخر در فرم بالا اطلاعات خود را درج کنند. موسسه حرف آخر پس از درج اطلاعات با داوطلبان و دانش‌آموزان تماس می‌گیرد و راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. ورود به سایت حرف آخر یا ورود به تی وی حرف آخر برای داوطلبان الزامی و ضروری است، زیرا ورود به سایت حرف آخر تنها راه مشاهده دوره‌های آموزشی حرف آخر است.

دانش‌آموزان و داوطلبان به راحتی در بخش زیر می‌توانند با راهنمای کامل و جامع ورود به سایت حرف آخر یا ورود به حرف آخر تی وی برای مشاهده دوره‌های آموزشی حرف آخر آشنا شوند.

حرف آخر تی وی: دسترسی به تمامی دوره‌های آموزشی حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزان در این بخش می‌توانند با آموزش جامع ورود به سایت حرف آخر برای مشاهده دوره‌های آموزشی آشنا شوند. قبل از اینکه به سراغ توضیحات در مورد ورود به سایت حرف آخر برویم بهتر است با چند نکته مهم در مورد حرف آخر تی وی آشنا شوید. داوطلبان و دانش‌آموزان برای مشاهده دوره‌های آموزشی باید اپلیکیشن حرف آخر تی وی را دانلود کنند. اپلیکیشن حرف آخر تی وی تحت ویندوز است و صرفا در کامپیوترها یا لپ‌تاپ‌هایی با ویندوز 7 به بالا قابلیت اجرا دارد. داوطلبان همچنین می‌توانند برای مشاهده دوره‌های آموزشی از اپ اندروید نیز استفاده کنند.

داوطلبان و دانش‌آموزان با استفاده از حرف آخر تی وی دیگر هیچ نگرانی در مورد مشاهده دوره‌های آموزشی نخواهند داشت. متاسفانه در سال‌های اخیر داوطلبان هنگام استفاده از پکیج و دی وی دی آموزشی با مشکل مواجه می‌شدند. همین موضوع نیز موجب می‌شد که داوطلبان مشکلات زیادی هنگام مشاهده دوره‌های آموزشی داشته باشند. اما این شرایط در حال حاضر صدق نمی‌کند، زیرا موسسه حرف آخر دیگر دوره‌های آموزشی خود را در قالب دی وی دی ارسال نمی‌کند.

موسسه حرف آخر دوره‌های آموزشی خود را در بستر vod حرف آخر ارائه می‌کند. داوطلبان از طریق گوشی، لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود می‌توانند به دوره‌های آموزشی موسسه حرف آخر دسترسی داشته باشند و دوره‌ها را به صورت آنلاین یا آفلاین مشاهده کنند.

داوطلبان و دانش‌آموزان در سیستم جدید با مشکلاتی مانند خرابی دی وی دی و باز نشدن دوره‌ آموزشی روبه‌رو نیستند. آن‌ها می‌توانند در هر زمان و مکانی به راحتی به ویدیوهای آموزشی موسسه حرف آخر دسترسی داشته باشند و به صورت آنلاین و آفلاین دوره‌ها را مشاهده کنند.

 

 

آموزش تصویری ورود به سایت حرف آخر

موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان دسترسی ساده‌ای به حرف آخر تی وی داشته باشند، یک ویدیو جامع و کامل را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان می‌توانند در بخش زیر نحوه ورود به سایت حرف آخر برای مشاهده دوره‌های آموزشی را یاد بگیرند:

 

راهنمای جامع ورود به حرف آخر تی وی

1) دانلود اپلیکیشن حرف آخر tv

اولین و مهم‌ترین کاری که داوطلبان و دانش‌آموزان برای دسترسی به دوره‌های آموزشی حرف آخر باید انجام دهند، دانلود اپلیکیشن است. داوطلبان و دانش‌آموزان با مراجعه به لینک زیر می‌توانند به راحتی اپلیکیشن حرف آخر را دانلود کنند و به سراغ مشاهده دوره‌های آموزشی بروند:

2) مراجعه به سایت حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند از هر مرورگری برای ورود به سایت حرف آخر استفاده کنند. آن‌ها کافیست آدرس را در مرورگر درج کنند تا به صفحه اصلی سایت منتقل شوند. آدرس سایت تی وی حرف آخر در عکس زیر قرار دارد و داوطلبان و دانش‌آموزان به راحتی می‌توانند به آدرس سایت دسترسی داشته باشند.

زمانی‌که داوطلبان و دانش‌آموزان وارد حرف آخر تی وی می‌شوند در سمت راست با گزینه‌هایی مانند خانه، برنامه‌ریزی، دوره‌های من، آزمون آنلاین و لایو روبه‌رو می‌شوند. داوطلبان برای اینکه بتوانند به تمامی گزینه‌ها دسترسی داشته باشند باید در ابتدا مراحل ورود به سایت حرف آخر را انجام دهند و سپس دوره‌ها را مشاهده کنند. سایت حرف آخر تی وی در قسمت بالا و در سمت چپ یک کادر با نام ورود دارد. داوطلبان باید روی این کادر کلیک کنند تا مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

 

3) کلیک بر روی ورود

داوطلبان و دانش‌آموزان پس از اینکه کادر ورود را انتخاب کردند وارد صفحه ثبت‌نام می‌شوند. آن‌ها در این بخش با کادر ورود و ثبت نام حرف آخر روبه‌رو می‌شوند. داوطلبان و دانش‌آموزان در این بخش باید یک شماره تلفن همراه وارد کنند. بهتر است شماره‌ای در این بخش وارد شود که داوطلبان به آن دسترسی دارند، زیرا به این شماره یک کد یک بار مصرف ارسال می‌شود.

برخی از داوطلبان شماره تلفن خود و سایر داوطلبان نیز شماره پدر یا مادر یا یکی از بستگان خود را در این قسمت درج می‌کنند. تمامی این موارد قابل قبول هستند. داوطلبان و دانش‌آموزان پس از درج و ثبت شماره تلفن همراه باید منتظر ارسال کد یک بار مصرف از طرف سایت حرف آخر باشند. این کد یک بار مصرف معمولا تا چند ثانیه به شماره تلفن همراه ثبت شده ارسال می‌شود.

 

 

4) دریافت کد تایید

داوطلبان و دانش‌آموزان در این مرحله باید منتظر دریافت کد تایید از سمت موسسه حرف آخر باشند. این کد معمولا در چند ثانیه به شماره مورد نظر ارسال می‌شود. اگر بنا به هر دلیلی کد ارسال نشد، داوطلبان می‌توانند شماره مورد نظر خود را دوباره بررسی کنند و شماره را مجددا درج نمایند.

5) تکمیل اطلاعات پروفایل

مرحله بعدی در ثبت‌نام حرف آخر یا ورود به سایت حرف آخر به تکمیل اطلاعات پروفایل مربوط می‌شود. داوطلبان در این بخش باید اطلاعات خود را برای ثبت‌نام وارد کنند. آن‌ها باید در این بخش اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی، استان، پایه تحصیلی و جنسیت خود را درج کنند. داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که اطلاعات خود را به درستی وارد نمایند. کد ملی و شماره تلفن همراه یک راه مطمئن برای موسسه حرف آخر است تا با دانش‌آموزان و داوطلبان ارتباط برقرار کند.

 

 

6) انتخاب دوره آموزشی

داوطلبان قبل از اینکه به سراغ ورود به سایت حرف آخر بروند باید با مشاور حرف آخر در ارتباط باشند و دوره آموزشی مورد نظر خود را خریداری کنند. داوطلبان پس از اینکه تمامی مراحل بالا را انجام دادند باید درس مورد نظر خود را از میان دروس انتخاب کنند.

زمانی‌که داوطلبان درس مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند در قسمت چپ با یک کادر با نام کد فعال‌سازی روبه‌رو می‌شوند. داوطلبان پس از خرید دوره مورد نظر از طریق سایت یک کد فعال‌سازی دریافت می‌کنند و این کد را باید در سایت درج کنند.

 

 

سوالات متداول در مورد ورود به سایت حرف آخر

1) دانش‌آموزان و داوطلبان پس از ورود به سایت حرف آخر به چه دوره‌هایی دسترسی دارند؟

داوطلبان و دانش‌آموزان پس از ورود به سایت می‌توانند به تمامی دوره‌های خریداری شده خود و دوره‌های رایگان دسترسی داشته باشند.

2) آیا داوطلبان می‌توانند اپلیکیشن حرف آخر را در چند سیستم‌‌عامل‌ مختلف نصب و اجرا کنند؟

خیر داوطلبان باید تنها بر روی یک سیستم عامل اپلیکیشن حرف آخر را نصب و اجرا کنند.

3) داوطلبان پس از درج اطلاعات خود در فرم ثبت‌نام باید چه کاری انجام دهند؟

دانش‌آموزان و داوطلبان پس از درج اطلاعات در فرم ثبت نام باید منتظر باشند تا مشاوران حرف آخر با آن‌ها تماس بگیرند و مشاوره‌های لازم را در اختیار آن‌ها قرار دهند.

4) داوطلبان چگونه می‌توانند اپلیکیشن حرف آخر را دانلود کنند؟

لینک دانلود اپلیکیشن حرف آخر در این مطلب در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.