ریاضیات در کنکوری سراسری هر سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی دارای اهمیت و ضریب بالایی میباشد و به نوعی عاملی تعیین کننده در سرنوشت تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری میباشد!

تمامی دانش آموزان و شرکت کنندگانی که قصد دارند با هر پایه علمی که دارند با برنامه منظم موسسه آموزشی حرف آخر و با تدریس پر انرژی استاد منتظری پیش آیند ، این مطلب را تا آخر با ما همراه باشند تا شما را از نحوه تدریس درس ریاضیات مطلع سازیم و به شما ارمغان یک رتبه خوب را در موسسه آموزشی حرف آخر بدهیم!

تدریس به صورت پرسش  و پاسخ توسط اساتید عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی

با این روش تدریس که به متد پینگ پونگی نیز معروف است ، باعث میشود تمام سوالاتی که در ذهن دانش آموز به وجود می آید را پاسخ گویی کنند و هیچ نکته ای بی پاسخ نخواهند ماند!

استاد منتظری با ابداع روش های تست زنی سریع و ویژه توانسته است دانش اموزان به حدی از آمادگی نزدیک کنند که کمتر دانش آموزی است که از پکیج های ریاضیات ایشنا بهره برده باشد و در آزمون سراسری موفقیت کسب نکرده باشید.

استاد با ارائه نقشه راه ها و خلاصه های بهینه از درس ریاضیات ، سخت ترین مطالب را در ذهن دانش آموز هک میکند.

به گونه ای که با ذخیره همه مطالب در حافظه بلند مدت دانش آموزان تا سالها ی سال مطالب را در خاطر دارند و مطمئنا در درس های آتی دانشگاهی نیز متد های آموزش دیده به کارشان خواهد آمد.

عبدالرضا منتظری

عبدالرضا منتظری

دیگر ویژگی های موثر در محتوای آموزش ریاضیات

 • از جمله برتری های پکیج های ریاضیات استاد منتظری ، پوشش کامل صفر تا صدی ریاضیات ( به جز مقاطع مخروطی ) میباشد.
 • همچنین از نکات متمایز این پکیج ها بررسی و حل تشریحی و تستی ، تمام آزمون های سراسری از سال ۸۵ به بعد است.
 • ایشان برای تسلط بهتری شما دانش آموزان تست های تلفیقی و تالیفی نیز با تطابق بالا با سوالات کنکور در میان سوالات مطرح میکنند.
 • مجموعه آموزش ریاضیات شامل پنجاه جلسه آموزش میباشد.
 • استاد عبدالرضا منتظری ، مدرسی دلسوز و با دانسته های قدرتمند ، تمام اشکالات ریز و دام های آموزشی درس ریاضیات را برای شما با نهایت حوصله با بیانی شیوا تشریح میسازد .

بررسی عمیق و مفهمومی تست های سراسری ریاضیات سال های اخیر

استاد عبدالرضا منتظری با ابداع روش های مفهومی و پر سرعت خود به شما می آموزد که سخت ترین تست های مطرح شده در ریاضیات سال های اخیر را میتوان در عرض کمتر از یک دقیقه به جواب رسید و هیچ نگرانی برای کم آوردن زمان نداشت! بله درست است تمامی راه های بیان شده از نظر علمی موثق میباشند و با اثبات خدمت شما عرضه میشود. تنها کافیست هم اکنون پکیج ریاضیات موسسه حرف آخر را خریداری کنید و با در ارتباط بودن با مشاوران خبره ما به صورت دسته بندی شما شروع به تماشای محتوا کنید.

استفاده همزمان از دو نیم کره مغز جهت یادگیری عمیق مطالب حفظی

به لطف همت تیم موسسه حرف آخر ، انیمیشن ها و پویا نمایی های برای شما تهیه و تدارک دیده شده است تا سخت ترین و مفهومی ترین مطالب ریاضی را به سرعت و دقت هر چه تمام تر در ذهن خود بسپارید . این روش باعث میشود به صورت همزمان از دو نیم کره مغز دانش آموزان بهره گیری شود تا قدرت یادگیری آن ها دوچندان شود و دیگر هیچ مطلبی را فراموش نکنند.

بررسی دام ها آموزشی و راه های دور زدن آن ها

درس ریاضیات پر از دام های اموزشی است که اگر دانش آموزی با آنها آشنایی نداشته باشد به شدت در حل سوالات به مشکل بر خواهد خورد . در پکیج های آموزشی حرف آخر ریاضیات استاد منتظری ، آخرین متد ها جهت دور زدن و شناسایی این دام های آموزشی به شما ارائه میشود.

افزایش درک و خلاقیت شما با سیستم تدریس جدید ریاضیات موسسه حرف آخر

پکیج جامع ریاضیات با تدریس استاد خبره ریاضی ، استاد منتظری صحیح ترین روش مطالعه ریاضی برای کنکور  و فرا گیری هر آنچه به قدرت حل مساله و تست زنی شما بیافزاید !

در پکیج های بی نظری ریاضیات استاد منتظری با استفاده از شهودی سازی مطالب سخت و دشوار ریاضیات ، شما قادر خواهید بود پیچیده ترین مسائل کنکور را به آسان ترین شکل ممکن حل کنید بدون شک  صحیح ترین روش مطالعه ریاضی برای کنکور در اختیار شما قرار گرفته است.

پس فرصت را غنیمت شمارید تا با کمک تدریس حرفه ای و اصولی اساتید موسسه حرف آخر مطلوب ترین نتیجه ممکن را از کنکور سراسری خود بگیرید.

, ,

5 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • بخدا عالی هستین،
  آقای منتظری واقعا حرف آخر رو زدین.من آرزومه از نزدیک ببینمتون،خیلی دوستون دارم.فوق العاده این.حرف ندارین.
  بخدا هرروز صبح که پا میشیم خسته ایم،یادمون میاد با شما کار میکنیم شارژ میشیم و پرانرژی شروع میکنیم.

  پاسخ
 • ببخشید من بسته 6040 خریدم اما روی ان بسته برنام 1000ساعت نبود و اگر این بسته را روزی 12 ساعت بخوانم تا کنکور تمام می شود

  پاسخ
 • ببخشید من دوازدهم ریاضی هستم بسته 6040 را خریدم اما روی ان برنام1000 نبود و قسمت ماتریس را ایا شما در این بسته اموزش داده اید

  پاسخ
 • عالی بود

  پاسخ
 • سلام. چه زمانهایی تخفیف دارید؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست