استاد علیرضا یوسفیان پور ، آقای دین و زندگی کنکور

استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس پکیج دین و زندگی حرف آخر: در ابتدای این بحث سعی داریم شما را از اهمیت درس دین و زندگی و نحوه تاثیر آن در رتبه شما آگاه سازیم سپس راه هایی نوین برایتان روشن کنیم تا بدون دغدغه از پس تمام سوالات دین و زندگی بر آیید.

این درس با ضریب سه ، دومین درسی است که پس از ادبیات دانش آموزان و شرکت کنندگان در دفترچه خود با آن مواجه میشوند.

استاد علیرضا یوسفیان پور ، آقای دین و زندگی کنکور

بررسی یک باور رایج و کاملا اشتباه بین اکثر دانش آموزان

یکی از اشتباه ترین و رایج ترین باور ها میان دانش آموزان و شرکت کنندگان کنکور ، این است که آنها فرض میکنند درس دین و زندگی بسیار راحت و پیش پا افتاده است و با سپری کردن وقت اندک و مطالعه سطحی مباحث آن میتوانند درصد خوبی از ان کسب کنند.

اما هنگامی که مطالعه مباحث را شروع میکنند ، ذره ذره با چالش ها و دشواری ها و بد قلقی های این درس به ظاهر ساده آشنایی پیدا میکنند.

اما موسسه حرف آخر با کمک استاد علیرضا یوسفیان پور به یاری شما شرکت کنندگان کنکور آمده اند تا درس دین و زندگی را با تکنیک های شهودی سازی و ارائه نقشه راه هایی حرفه ای ، به خوبی در ذهن شما هک کنند به گونه ای هیچ سوالی را بدون پاسخ نخواهید گذاشت.

نقشه راه چگونه به ذهن دانش آموزان یاری میرساند ؟

نقشه راه مزیت هایی ویژه ای دارد که به دانش آموز کمک میکند به جای مطالعه چندین کتاب و جزوه گوناگون ،  تنها کافیست نقشه راه را از بر باشد و بتواند تمام نکات ریز آن را بخاطر بسپارد ؛ آن زمان است که دیگر دانش آموز به اوج آمادگی رسیده است.

چرا که با از بر بودن نقشه راه ، تمام تمرین و سوالات و تکرار مککراتی که دانش آموز در طول یک سال درس خواندن خود انجام داده است به هیچ عنوان از ذهن او بیرون نمیرود و هنگامی که با سوال جدیدی با ادبیات های متفاوت نیز رو به رو شود ، این نقشه راه است که با همت و کوشش استاد علیرضا یوسفیان پور به یاری دانش آموز میشتابد و گزینه صحیح را در ذهن وی سبز میکند.

نقشه راه درس دین و زندگی استاد علیرضا یوسفیان پور یک دید کلی برای هر دانش آموز ایجاد میکند. مثل نقشه هر منزل ، کسی که سالهاست در یک مکان زندگی میکند میتواند در تاریکی نیز در آن قدم بردارد!

با کمک نقشه راه استاد علیرضا یوسفیان پور شما حتی مباحث هر سوال را میتوانید تشخیص بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن درست ترین گزینه را انتخاب نمایید!

بخش بندی مباحث درس دین و زندگی برای کنکور :

همان طور که همه شما عزیزان مطلع هستید سؤالات دین و زندگی نظام جدید در دو قسمت طرح می‌شوند:

  • قسمت نخست ، آیات : برای موفقیت در پاسخ‌گویی به سؤالات طرح‌شده در این قسمت، آیات کتاب درسی باید تکرار و مرور شوند. شما باید آن‌قدر آیات را تکرار کنید که تمام آیات ملکه‌ی ذهنتان شوند. علاوه بر ترجمه‌ی آیات از شکل عربی آن‌ها غافل نشوید. در پکیج های دین و زندگی نظام جدید موسسه حرف آخر ، با تدریس استاد یوسفیان پور تمام آیات کتاب درسی به صورت کاملا موشکافانه بررسی میشود و تمام نکات آن استخراج شده است . با استفاده از سیستم تدریس ایشان تمام این نکات ملکه ذهن شما خواهد شد.
  • قسمت دوم ، بخش های حفظی : این بخش از سوالات ، به شدت برای داشن آموزانی که از حفظیات دوری میکنند ملال آور است چون ادبیات کتاب هم با دشواری های خاصی مطالب را توضیح داده است و باعث شده دانش آموزان ضعف دو چندانی د راین بخش از خود نشان دهند . این قسمت نیز تا حد زیادی به دفعات مرور متن کتاب درسی بستگی خواهد داشت.
تسلط کامل دانش آموز به سوالات چند بخشی

در چند سال اخیر علاقه طراحان به طراحی سوالات چند بخشی به شدت افزایش یافته تا بیش از پیش دانسته های شرکت کنندگان را به چالش در آورند .

در پکیج های آموزشی دین و زندگی حرف آخر استاد علیرضا یوسفیان پور ، انواع و اقسام سوالات در این زمینه بررسی شده است و نه تنها سوالات کنکور های سال های پیشین بلکه سوالات کاملا تالیفی از سوی استاد منطبق با تیپ سوالات سراسری تهیه و به صورت مفهموی بررسی میشود تا دانش آموزانی که از تدریس استاد علیرضا یوسفیان پور بهره میبرند به اوج آمادگی تست زنی برسند.

علیرضا یوسفیان پور

صرف کمترین زمان ، بیشترین بازدهی با تدریس استاد علیرضا یوسفیان پور

استاد علیرضا یوسفیان پور در آموزش درس دین و زندگی روشی را پیشه کرده اند تا در وقت دانش آموزان به شدت صرف جویی شود و آنها مبحث دین وزندگی را در کوتاه ترین زمان ممکن ملکه ذهن خود سازند!

پکیج های دین و زندگی استاد علیرضا یوسفیان پور با بهره گیری از فقط و فقط ۱۴ الگوی قدرتمند توانسته است ۴۲ درس دین و زندگی را به طور کاملا مفهومی پوشش دهی نماید و دانش آموزان کافیست مفاهیم این ۱۴ الگو را به طور کامل آموزش ببنید و سپس به سراغ سوالات بروند تا یکی پس از دیگری آن ها را از پا در آورند.

روشی فوق العاده که صفر تا صد دینی کنکور شما را از نو میسازد ، تنها ۱۴ الگو کافیست تا دینی را از بر شوید.

شهودی سازی و پویا نمایی حتی در دین و زندگی

تمام کتب دینی روی هم رفته بیش از ۵۰۰ صفحه و چیزی در حدود ۳۰۰ آیه قرآنی را در بر گرفته است و با این وجود پوشش دادن و تسلط یافتن به این مطالب کار به نسبت دشواری تلقی میشود.

شاید کمتر کسی باور کند دروس عمومی و آن هم درسی مانند دین و زندگی که پر از آیات و روایات است را بتوان با تکنولوژی تلفیق کرد و جهت یادگیری بهتر به دانش آموزان ارائه داد!

اما موسسه حرف آخر با تلاش بی وقفه استاد علیرضا یوسفیان پور بر همگان اثبات کرد که بهترین و سریع ترین روش یادگیری عمیق مطالب درس دین و زندگی نیز با کمک شهودی سازی آن امکان پذیر است !

پس تنها کافیست به جای چندین بار مطالعه متن ثغیل کتب درسی ، یک بار ویدیو های پویا نمایی موسسه حرف آخر را تماشا کنید ، تمام مطالب در ذهن شما جای میگیرد و قادر خواهید بود تمامی سوالات را حل نمایید.

۴/۵ ( ۲ نظر )
, , , , , ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست