یکی از دروس عمومی دشوار برای داوطلبان تمامی گروه‌های آزمایشی، درس عربی است. درس عربی یک درس دشوار و پرچالش برای تمامی داوطلبان محسوب می‌شود. اکثر داوطلبان از مطالعه این درس فراری هستند و نمرات خوبی برای درس عربی به دست نمی‌آورند. البته هر درس دشواری با آموزش صحیح و اصولی می‌تواند به یک درس شیرین تبدیل شود. به نظر شما درس عربی چگونه می‌تواند مابین داوطلبان محبوبیت زیادی داشته باشد؟ بهترین روش برای اینکه داوطلبان به مطالعه درس عربی علاقمند شوند همکاری با یک استاد درجه یک در کشور برای تدریس درس عربی است. موسسه حرف آخر تمامی این شرایط را در نظر گرفته است و با توجه به مشکلات داوطلبان در مورد درس عربی با بهترین استاد عربی کشور برای تدریس درس عربی همکاری می‌کند. استاد حامی وحدت مدرس درس عربی در موسسه حرف آخر است که با روش‌های خاص خود داوطلبان را به مطالعه درس عربی علاقمند کرده است.

یکی از مواردی که موجب می‌شود داوطلبان به مطالعه یک درس علاقمند شوند، نوع تدریس استاد آن درس است. موسسه حرف آخر با توجه به اینکه اکثر داوطلبان از مطالعه درس عربی فراری هستند با یک استاد باتجربه و کار بلد به سراغ داوطلبان می‌آید. استاد حامی وحدت مدرس درس عربی در کشور است و به عبارت دیگر می‌توان گفت یکی از محبوب‌ترین اساتید عربی در کشور محسوب می‌شود.

این استاد برتر موسسه حرف آخر درس عربی را با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری به داوطلبان آموزش می‌دهد. همین موضوع موجب می‌شود که داوطلبان با علاقه بیشتری به سراغ مطالعه درس عربی بروند و این درس را با علاقه زیادی مطالعه کنند. استاد حامی وحدت کیست؟ بدون شک این اولین سوالی است که به ذهن داوطلبان می‌آید. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ معرفی استاد حامی وحدت می‌رود و سوابق آموزشی این استاد برتر موسسه حرف آخر را بررسی می‌کند.

استاد حامی وحدت

بیوگرافی استاد وحدت مدرس عربی

درس عربی یک درس پرچالش و دشوار برای تمامی داوطلبان است. بنابراین استادی که این درس را تدریس می‌کند باید با نحوه تدریس درس عربی داوطلبان را به مطالعه این درس علاقمند کند. از نظر موسسه حرف آخر هیچ استادی بهتر از استاد وحدت نمی‌تواند داوطلبان را تا این میزان به مطالعه درس عربی علاقمند کند. اگر به رتبه‌های برتر کنکور نگاه کنیم متوجه داوطلبانی می‌شویم که با تدریس استاد حامی وحدت برای درس عربی یک درصد بالا کسب کرده‌اند. این موضوع به خوبی میزان موفقیت و نوع تدریس استاد حامی وحدت را نشان می‌دهد.

استاد حامی وحدت در طول دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی به مطالعه درس عربی علاقمند بود. همین موضوع موجب شد که این استاد برتر موسسه حرف آخر روش‌های ساده و ابتکاری برای مطالعه درس عربی پیدا کند. روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استاد وحدت به داوطلبان کمک می‌کند تا آن‌ها مفاهیم و قواعد درس عربی را به ساده‌ترین روش ممکن یاد بگیرند. استاد وحدت از سال 1378 تدریس درس عربی را آغاز کرده است و از همان سال‌ها برای تدریس درس عربی از روش‌های ابداعی استفاده می‌کند. همین موضوع موجب شده است که استاد وحدت با بیش از 23 سال سابقه تدریس به یکی از برترین و باتجربه‌ترین اساتید عربی در کشور تبدیل شود.

سوابق آموزشی استاد حامی وحدت

استاد وحدت با بیش از 23 سال سابقه تدریس درس عربی به یکی از باتجربه‌ترین و بهترین اساتید عربی در کشور تبدیل شده است. داوطلبان زیادی با مشاهده ویدیوهای آموزشی استاد وحدت توانسته‌اند رتبه‌های بالای 80 درصد برای درس عربی کسب کنند. استاد وحدت معتقد است که آسان کردن درس عربی تخصص اول اوست. این استاد برتر موسسه حرف آخر رتبه‌های برتر زیادی را برای کنکور آماده کرده است و داوطلبان زیادی با تدریس این استاد درصد بالایی برای درس عربی کسب کرده‌اند. شما می‌توانید در قسمت زیر با سوابق آموزشی استاد وحدت مدرس درس عربی در موسسه حرف آخر بیشتر آشنا شوید:

 • تدریس درس عربی پایه هفتم در موسسه حرف آخر
 • تدریس درس عربی جامع انسانی حرف آخر
 • تدریس درس عربی تشریحی حرف آخر
 • تدریس درس عربی به زبان ساده و بدون حاشیه
 • تدریس درس عربی به صورت کنکوری و تشریحی
 • تدریس درس عربی همراه با استاد مشایخی
 • استفاده از روش‌های جذاب برای آموزش درس عربی
 • تدریس درس عربی در شبکه‌های صدا و سیما
 • تدریس درس عربی در بهترین مدارس و آموزشگاه‌های کشور
 • استفاده از تکنیک‌های خاص برای آموزش درس عربی
 • مولف کتاب کنکور عربی
 • مولف و مدرس انتشارات بین‌المللی حرف آخر
 • تدریس درس عربی در بهترین مدارس تهران
 • استاد پروازی به شهرهای تبریز، اصفهان، شیراز، تبریز و …
 • تدریس درس عربی در مدارس علوی، فرزانگان، اندیشه، نمونه دولتی، سمپاد و …
 • طراحی سوالات مربوط به آزمون‌های شبیه‌ساز و سوالات احتمالی کنکور
 • و …

حامی وحدت

پکیج‌های عربی استاد وحدت در موسسه حرف آخر

استاد وحدت در موسسه حرف آخر درس عربی را با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری آموزش می‌دهد. شاید برای بسیاری از داوطلبان این سوال پیش آید که این روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری چه مزایایی برای داوطلبان دارند؟ بدون شک مهم‌ترین دلیلی که موجب می‌شود داوطلبان با استاد وحدت و حرف آخر یک درصد و نمره بالا برای درس عربی کسب کنند استفاده از همین الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص است. الگوهای ابتکاری استاد وحدت به داوطلبان کمک می‌کنند تا مفاهیم و قواعد درس عربی را به ساده‌ترین روش ممکن یاد بگیرند. داوطلبان دیگر نیازی ندارند تا قواعد درس عربی را حفظ کنند. آن‌ها کافیست به سراغ آموزش‌های استاد وحدت بروند تا مفاهیم درس عربی را به خوبی متوجه شوند. استاد وحدت در موسسه حرف آخر پکیج‌های زیر را به داوطلبان دوره متوسطه اول و دوره متوسطه دوم آموزش می‌دهد:

عربی جامع انسانی حرف آخر: مدرس استاد وحدت

داوطلبان گروه انسانی باید به سوالات درس عربی در دفترچه تخصصی نیز پاسخ دهند. درس عربی تخصصی مانند درس عربی عمومی داوطلبان را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند. موسسه‌های آموزشی به دروس تخصصی انسانی توجه زیادی نمی‌کنند و همین موضوع نیز موجب ناراحتی داوطلبان گروه انسانی شده بود. موسسه حرف آخر با همکاری بهترین اساتید ایران درس‌های تخصصی گروه انسانی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. یکی از دروس دشوار انسانی درس عربی است که توسط استاد حامی وحدت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. استاد وحدت با استفاده از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری مفاهیم درس عربی را به ساده‌ترین روش ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر توضیحات استاد وحدت را در مورد عربی جامع انسانی حرف آخر مطالعه کنید:

توضیحات استاد وحدت در مورد عربی جامع انسانی حرف آخر

گروه انسانی از مهم‌ترین و پر طرفدارترین گروه‌های آزمایشی در کنکور محسوب می‌شود که متاسفانه خیلی جدی گرفته نشده است. حق دانش‌آموزان و داوطلبان گروه انسانی به جا آورده نشده است، بنابراین بزرگ‌ترین مشکلی که در کنکورهای جدید از سال ۱۳۹۸ به بعد می‌بینیم پایه‌های بسیار ضعیفی است که به دلیل تغییر در نظام آموزشی و نحوه تدریس به صورت کلی به وجود آمده است. بنابراین من پس از یک سال تحقیق و بدست آوردن جامعه آماری این محتوای آموزشی را تولید کردم که تمام دغدغه‌های دانش‌آموزان گروه انسانی عزیز را به طور کامل برطرف کنم.

اولین مسئله:

اولین مسئله سردرگمی دانش‌آموزان در خواندن مطالب بود و گاهی اوقات تفاوت رشته انسانی با عربی عمومی دیده نمی‌شد که عربی جامع انسانی حرف آخر تمام مطالب عربی به غیر از حروف الفبا را به ترتیب و به همراه مثال تدریس می‌کند و یک نظم منطقی در ذهن داوطلب به وجود می‌آورد. داوطلب کافیست با استاندارد و نقشه‌راه که به ترتیب در عربی جامع انسانی حرف آخر قرار گرفته است خود را برای هر آزمونی آماده کند.

دومین مسئله:

دومین مسئله که خیلی از داوطلبان انسانی درگیر آن هستند این است که داوطلبان درس را متوجه می‌شوند، اما به هیچ عنوان نمی‌توانند مطالب را در تست اجرا کنند مخصوصا در تست‌های اختصاصی! این موضوع یکی از عوامل ترس و فرار داوطلبان از درس عربی است. بنابراین ما درحین تدریس روش تست زنی نوینی که موجب سرعت و بالا رفتن دقت داوطلبان می‌شود را به طور کامل توضیح داده‌ایم. به عبارت دیگر هر نکته‌ای که در عربی جامع انسانی حرف آخر گفته شده است بلافاصله چند تست برایش زده شده و روش تست زنی را آموزش دادیم.

سومین مسئله:

سومین دغدغه داوطلبان اتصال درس‌ها به همدیگر است. داوطلبان نمی‌توانند مطالب را با هم و یکجا استفاده کنند. برای حل این مشکل تست‌هایی را از درس قبل به عنوان دوره با داوطلبان کار می‌کنیم. این کار موجب تثبیت و تسلط نسبت به درس قبل می‌شود و این نظم تا انتهای این دوره ادامه دارد.

چهارمین مسئله:

چهارمین دغدغه داوطلبان انسانی، ضعف شدید در تحلیل صرفی و ضبط حرکات است که با روش جدیدی بدون استثنا اگر داوطلبان از ابتدای دوره شروع کنند و استانداردها را رعایت کنند بدون شک به تمام سوالات تحلیل صرفی و ضبط حرکات به راحتی پاسخ می‌دهند. سیاست ما در این قسمت تست‌های مختلفی است که داوطلب را با هر چالشی روبرو می‌کند و تسلط کامل را به همراه می‌آورد. لازم به ذکر است که تمام کنکورهای ۱۳۹۸ به بعد در قسمت‌های مختلف در نظر گرفته شده و وجود دارد.

یکی دیگر از مشکلاتی که در این ۲۳ سال تدریس در داوطلبان دیده‌ام ضعف شدید در درک متن است. در این سال‌های اخیر ترجمه و درک متن به نحوی ساخته شده است که داوطلب را مجبور به یادگرفتن لغت کرده و این مسئله برای کسب یک درصد بالا کاملا مشهود است. بنابراین تمام لغات، مترادف‌ها، متضادها، جمع‌های مکسر دهم، یازدهم و دوازدهم در انتهای کتاب کار به همراه فایل صوتی قرار داده شده است.

استاد جامی وحدت

ویژگی‌های تدریس استاد وحدت

به نظر شما چه عواملی موجب شده که پکیج‌های عربی حرف آخر تا این میزان محبوبیت داشته باشند؟ برخی از داوطلبان استفاده از روش‌های جدید آموزشی را مهم‌ترین دلیل برای انتخاب پکیج‌های عربی حرف آخر می‌دانند. اما اکثر داوطلبان در یک موضوع دیگر با یکدیگر هم عقیده هستند. به نظر اکثر داوطلبان نوع تدریس استاد حامی وحدت موجب شده است که پکیج‌های درس عربی حرف آخر به این میزان محبوب باشند. استاد وحدت با آموزش‌های خاص خود نظر داوطلبان را در مورد درس عربی تغییر داده است. شما می‌توانید در قسمت زیر با مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس استاد وحدت و ویژگی‌های پکیج عربی حرف آخر آشنا شوید:

 • تدریس درس عربی با سبک خاص و منحصربه‌فرد
 • آموزش درس عربی بدون فراموشی کلمات
 • آموزش درس عربی با استفاده از تصاویر و انیمیشن‌های خاص و منحصربه‌فرد
 • آموزش درس عربی به وسیله شهودی‌سازی مفاهیم
 • استفاده از نقشه‌راه‌های جذاب و کاربردی حرف آخر
 • آموزش با یک فن بیان خاص توسط استاد وحدت
 • مرور مطالب قبلی هنگام آموزش مفاهیم جدید
 • حل تست‌های کنکور و تست‌های تالیفی
 • تجزیه و تحلیل پاسخ تست‌های کنکور
 • آموزش تمامی رمزها و نکات کلیدی مبحث درک مطلب عربی و لغات دشوار عربی
 • آموزش حل تست‌های پیچیده درک مطلب با یک سرعت باورنکردنی
 • آموزش حل تست‌های عربی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • ارائه آموزش‌های عربی به صورت جامع و کامل
 • آموزش در کمترین زمان ممکن
 • مناسب برای تمامی داوطلبان با هر سطح تحصیلی از پایه ضعیف تا قوی

حامی وحدت کیست؟

ویدیو معرفی استاد وحدت در موسسه حرف آخر

همان طور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم استاد وحدت با بیش از 23 سال سابقه تدریس درس عربی به یکی از باتجربه‌ترین اساتید کشور تبدیل شده است. این استاد برتر کشور نظر داوطلبان را در مورد درس عربی تغییر داده است و با روش‌های خاص خود درس عربی را به بهترین شکل ممکن آموزش می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر ویدیو معرفی این استاد برتر موسسه حرف آخر را مشاهده کنید:

نمونه تدریس درس عربی استاد وحدت

استاد وحدت با یک فن بیان خاص درس عربی را در موسسه حرف آخر تدریس می‌کند. همین موضوع موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم درس عربی را به خوبی یاد بگیرند و مفاهیم و قواعد درس عربی را فراموش نکنند. البته یکی از بهترین ویژگی‌های تدریس استاد وحدت استفاده از تصاویر و انیمیشن در هنگام تدریس مفاهیم و قواعد درس عربی است. تدریس با استفاده از تصاویر موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم را برای یک مدت طولانی در ذهن خود ثبت کنند. به عبارت دیگر داوطلبان دیگر نیازی ندارند تا مفاهیم درس عربی را حفظ کنند، زیرا آن‌ها به صورت دقیق مفاهیم را یاد می‌گیرند. شما می‌توانید در قسمت زیر نمونه‌ای از تدریس استاد وحدت را مشاهده کنید:

ارائه دوره‌های عربی در بستر vod حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 1390 پکیج‌های آموزشی خود را با جدیدترین روش‌های آموزشی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. این موسسه از سال 1401 با یک تغییر بزرگ و اساسی به سراغ داوطلبان می‌آید. نسخه هیبرید و vod حرف آخر از سال 1401 در اختیار داوطلبان تمامی گروه‌های آزمایشی قرار می‌گیرد. داوطلبان با استفاده از سیستم vod حرف آخر می‌توانند به محتوای آموزشی حرف آخر در هر مکان و زمانی دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال داوطلبان می‌توانند دوره‌های آموزش عربی را به صورت آنلاین یا آفلاین در بستر vod حرف آخر مشاهده کنند.

سیستم هیبرید حرف آخر علاوه بر امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی حرف آخر در بستر vod امکانات دیگری را نیز در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان با استفاده از امکانات جدید حرف آخر می‌توانند در کلاس‌های آنلاین اساتید مختلف حضور داشته باشند و اشکالات درسی خود را از اساتید حرف آخر بپرسند. علاوه بر این امکانات داوطلبان می‌توانند از برنامه‌ریزی و مشاوره هوشمند حرف آخر نیز بهرمند شوند. این سیستم به هوش مصنوعی مجهز است و داوطلبان را تا رسیدن به موفقیت در کنکور و تا آخرین قدم همراهی می‌کند. سیستم هیبرید حرف آخر به داوطلبان این امکان را می‌دهد تا در وبینارها و لایوهای مشاوران برتر و اساتید حرف آخر حضور داشته باشند. موسسه حرف آخر با این امکانات و ویژگی‌های جدید دوباره حرف آخر را در سیستم آموزشی کشور می‌زند.

نظرات رتبه‌های برتر کنکور در مورد استاد وحدت

به نظر شما چه داوطلبانی می‌توانند بهترین نظرات را در مورد استاد وحدت ارائه دهند؟ بدون شک داوطلبانی که از پکیج‌های آموزشی این استاد برتر موسسه حرف آخر استفاده کرده‌اند نظرات دقیق‌تر و بهتری در مورد این استاد ارائه می‌دهند. رتبه‌های برتر کنکور که درصد بالایی برای درس عربی در کنکور کسب کرده‌اند نظرات مثبتی در مورد تدریس استاد وحدت دارند. داوطلبان برای مطالعه نظرات رتبه‌های برتر حرف آخر می‌توانند به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنند و نظرات سایر داوطلبان و رتبه‌های برتر را در مورد عربی استاد وحدت مطالعه کنند.

سوالات متداول در مورد استاد حامی وحدت

1) آیا استاد وحدت در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد؟

بله داوطلبان برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این استاد وحدت می‌توانند به صفحه اینستاگرام این استاد مراجعه کنند.

2) استاد وحدت چه دوره‌هایی را در موسسه حرف آخر تدریس می‌کند؟

استاد وحدت دوره عربی جامع انسانی، عربی هفتم، عربی تشریحی حرف آخر را در بستر vod در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

3) داوطلبان چگونه می‌توانند با استاد وحدت در ارتباط باشند؟

داوطلبان برای برقراری ارتباط با استاد وحدت بهتر است با مشاوران حرف آخر در تماس باشند.

4) داوطلبان چگونه می‌توانند از قیمت دوره‌های عربی استاد وحدت مطلع شوند؟

داوطلبان می‌توانند برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌های عربی استاد وحدت به لیست قیمت محصولات مراجعه کنند یا با مشاوران حرف آخر در تماس باشند.

5) آیا استاد وحدت کلاس‌های آنلاین رفع اشکال برای داوطلبان برگزار می‌کند؟

بله داوطلبان در دوره‌های عربی که در بستر vod حرف آخر برگزار می‌شوند امکان شرکت در کلاس‌های رفع اشکال آنلاین استاد وحدت را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.