داوطلبان در کنکور سراسری با گروه‌های آموزشی مختلفی روبه‌رو می‌شوند. دو گروه در کنکور سراسری به صورت شناور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. گروه آموزشی زبان و هنر دو گروه شناور در کنکور سراسری هستند. این بدین معنی است که داوطلبان گروه‌های آموزشی ریاضی، تجربی و انسانی نیز امکان شرکت در کنکور هنر و زبان را دارند. تمامی داوطلبان گروه‌های آموزشی باید با تغییرات جدید کنکور آشنا باشند و با توجه به این تغییرات خود را برای کنکور سراسری آماده کنند. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ بررسی ضرایب دروس کنکور زبان 1402 می‌رود و آخرین اطلاعات در مورد ضرایب این کنکور را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

 

ضرایب دروس کنکور زبان

 

ضرایب دروس تخصصی در کنکور زبان

کنکور زبان نیز مانند کنکور سایر گروه‌های آموزشی با تغییراتی روبه‌رو شده است. دروس عمومی از تمامی کنکورهای گروه‌های آموزشی حذف شده‌اند و داوطلبان باید در دو نوبت برای کنکور سراسری ثبت‌نام کنند. از طرفی دیگر زیرگروه‌ها از کنکور حذف شده‌اند و تمامی رشته‌های کنکور زبان در یک گروه قرار دارند. داوطلبان در بخش زیر می‌توانند با ضرایب دروس کنکور زبان 1402 آشنا شوند:

ضرایب دروس کنکور زبان 1402

 

شما می‌توانید برای داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر به وبلاگ موسسه حرف آخر مراجعه کنید و برای اطلاع از آخرین دوره‌های آموزشی حرف آخر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کرده و از آخرین اخبار کنکور مطلع شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.