عبدالرضا منتظری بنیان‌گذار حرف آخر کیست؟

 1. حرف آخر
 2. اساتید حرف آخر
 3. عبدالرضا منتظری بنیان‌گذار حرف آخر کیست؟
43 دیدگاه

استاد عبدالرضا منتظری، مدیرعامل موسسه حرف آخر و یکی از درجه یک ترین اساتید ریاضی کنکور می باشند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات دانش‌آموزان و داوطلبان، انتخاب منابع مناسب و موسسه برای کنکور است. کتاب‌های آموزشی و موسسات به قدری زیاد و متنوع هستند که انتخاب مناسب را دانش‌آموزان سخت‌تر می‌کنند. یکی از موسسه‌هایی که پکیج‌های آموزشی با سبکی کاملا متفاوت ارائه می‌دهد، موسسه حرف آخر است. استاد عبدالرضا منتظری در سال 1390 این موسسه را با هدف ارائه بهترین پکیج‌های آموزشی تاسیس کرد.

عبدالرضا منتظری
عبدالرضا منتظری

استاد منتظری یکی از متفاوت‌ترین موسسه‌های آموزش کنکور در کشور را تاسیس کرده است. این موسسه الگو و سبک خاصی در آموزش دارد. استاد منتظری منابع کنکور سراسری را در قالب تصویرسازی و انیمیشن تدریس می‌کند. ما در این مطلب بیوگرافی کامل استاد را برای شما توضیح می‌دهیم و پکیج‌های درسی ایشان را برای شما معرفی می‌کنیم.

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

استاد منتظری، متولد سال 1352 و موسس حرف آخر از اساتید برجسته ریاضی در کشور است. عبدالرضا منتظری، تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی پلیمر و در دانشگاه صنعتی اصفهان سپری کرده است. الگوسازی، استفاده از انیمیشن و شهودی‌سازی مطالب، روش ابداعی استاد منتظری است.

استاد عبدالرضا منتظری با بیش از 25 سال سابقه تدریس در زمینه کنکور و ریاضی به یکی از برجسته‌ترین اساتید در کشور تبدیل شده است. ایشان موسسه حرف آخر را با بهترین اساتید کشور تاسیس کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور با استفاده از آموزش‌های استاد منتظری بهترین رتبه‌ها را در کنکور سراسری کسب می‌کنند.

سوابق تدریس استاد عبدالرضا منتظری

 • کارشناس و مدرس کارنامه 20 در برنامه فرصت برابر
 • 25 سال سابقه تدریس در مدارس کشور
 • فعالیت به عنوان مدرس در برنامه نکته‌ها از شبکه آموزش (سال‌های 83 تا 93)
 • مدرس جلسات آموزشی به صورت تصویری در پکیج‌های حرف آخر
 • مدرس در مدارس صدرا، دانش، بهار و …
 • تدریس در مدارس غیرانتفاعی مناطق 1، 2، 4 و 5
 • مدیر انتشارات کتاب و نشر دیجیتال حرف آخر
 • مدرس صدا و سیما در شبکه‌های یک، سه و پنج

پکیج‌های ریاضی استاد منتظری

نظام جدید

 1. ریاضی جامع ۱ رشته ریاضی حرف آخر: این پکیج شامل 9 حلقه dvd است. این پکیج مخصوص داوطلبان نظام جدید است و به صورت یک تدریس 50 ساعته در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.
 2. ریاضی ۶۰۴۰  (نظام جدید): این پکیج آموزشی در 6 حلقه dvd و کتاب کار تهیه شده است. عبدالرضا منتظری در این پکیج به طور کامل تمامی مفاهیم ریاضی را با روش‌های بسیار ساده و کاربردی توضیح داده است.
 3. ریاضی جامع ۱ نظام جدید حرف آخر (رشته تجربی): دانش‌آموزان و داوطلبان دیگر نیازی به حفظ فرمول ریاضی ندارند. این پکیج فرمول‌های ریاضی را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت می‌کند. این پکیج 70 ساعته به بهترین شکل مفاهیم ریاضی را آموزش می‌دهد.
 4. ریاضی جامع ۲ نظام جدید حرف آخر (رشته ریاضی): این پکیج 70 ساعته به راحتی دانش‌آموزان و داوطلبان را در یادگیری ریاضی کمک می‌کند. پکیج جامع 2 دارای 9 حلقه dvd است.
 5. ریاضی جامع ۲ نظام جدید حرف آخر (رشته تجربی): استاد منتظری در یک پکیج 50 ساعته مفاهیم ریاضی را به بهترین شکل تدریس می‌کند.
 6. محاسبات حرف آخر + ۷ الگوی طلایی زیست: این پکیج توسط استاد منتظری و دپارتمان زیست تهیه شده است. پکیج محاسبات 9 ساعت تدریس و حل تست دارد.
 7. مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع حرف آخر: این پکیج برای دانش‌آموزان و داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید مناسب است. این پکیج شامل 10 ساعت تدریس و حل تست توسط استاد منتظری است.

نظام قدیم

 1. ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف آخر: این پکیج شامل 14 عدد dvd و 50 ساعت تدریس است.
 2. ریاضی جامع ۱ حرف آخر (نظام قدیم): این پکیج توسط استاد عبدالرضا منتظری برای داوطلبان نظام قدیم تهیه شده است.
 3. ریاضی ۶۰۴۰ (نظام قدیم): این پکیج شامل 45 ساعت تدریس و حل تست است.
 4. مقاطع مخروطی حرف آخر (نظام قدیم)
 5. هندسه ۱ حرف آخر نظام قدیم
 6. مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع حرف آخر
 7. محاسبات حرف آخر + ۷ الگوی طلایی زیست

استاد منتظری

کتاب های تالیفی استاد عبدالرضا منتظری

 1. مولف چندین کتاب ریاضی در موسسه گزینه اول
 2. مولف کتاب حسابان و ریاضیات پایه
 3. کتاب‌های کوچک موسسه قلم‌چی
 4. مدرس کتاب‌های دیفرانسیل نوبل
 5. مدرس روش‌های نوین در آموزش
 6. تالیف کتاب‌های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان
 7. مولف کتاب‌های کوچک کانون فرهنگی آموزش
 8. کتاب دیفرانسیل گاما
 9. مولف 10 عنوان کتاب کمک آموزشی ریاضی

عبدالرضا منتظری

سوالات متداول در مورد استاد منتظری

1- آیا استاد منتظری در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام حضور دارند؟

صفحه اینستاگرام ایشان توسط مشاوران ارشد موسسه حرف آخر اداره می شود می‌شود. شما می‌توانید از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام استاد منتظری را دنبال کنید و از اخبار موسسه حرف آخر نیز مطلع شوید.

صفحه اینستاگرام: www.instagram.com/abdoreza.montazeri

2- شماره تماس عبدالرضا منتظری چنده و چگونه با استاد منتظری در تماس باشیم؟

استاد منتظری شماره تماس مستقیمی ندارند. شما می‌توانید جهت ارتباط با مشاورین موسسه حرف آخر و پرسش سوالات خود با شماره های این سایت تماس بگیرید.

3- شماره حساب استاد عبدالرضا منتظری چیست ؟

شماره های حساب های ایشان توسط مشاورین حرف آخر به داوطلبان اعلام می شود و شما می توانید در صورتی که مطمئن شدید شماره کارت ارائه شده به نام استاد منتظری ( و معمولا بانک مسکن ) باشد ، اطمینان حاصل نمایید که شماره کارت اعلام شده معتبر می باشد.

 

استاد عبدالرضا منتظری

جمع بندی

استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از سه روش یادگیری، تمرین و دوره به خوبی درس ریاضی را تدریس می‌کند. تمامی داوطلبانی که از کتاب‌ها و پکیج‌های استاد منتظری استفاده می‌کنند نتایج قابل قولی در کنکور به دست می‌آورند. یکی از دروسی که بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان در کنکور با آن مشکل دارند درس ریاضی است. استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از پکیج‌های حرف آخر، این درس را بهترین شکل تدریس کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور برای مشاهده محصولات و تدریس‌های استاد منتظری می‌توانند به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنند.

, ,

43 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • من میخوامششش

  پاسخ
 • اناهیتا هباس زاده
  22 خرداد, 1399 10:27 ب.ظ

  از خدای مهربون میخوام هرچه زودتر حال استادمو خوب کنه مطمئنم چون خیلی دعا کردم مطمئنم اونقدر قوی هستید که با بیماری بجنگید
  خیلی دوستتون دارم

  پاسخ
 • شما بهترینی استاد از خدای مهربون سلامتیتون رو میخام. مشکلات در برابر شما کم میارن قطعااا

  پاسخ
 • وای من الان شنیدم واقعا ناراحت شدم بیماریشون چیه کدوم بیمارستان بسترین بریم عیادتشون اگه کسی می دونه

  پاسخ
 • وای من الان شنیدم واقعا ناراحت شدم بیماریشون چیه کدوم بیمارستان بسترین بریم عیادتشون اگه کسی می دونه ایسالله خوب میشن

  پاسخ
 • سلام مشکل اقای منتظری چیه؟چرا در ICu هستن ناراحت شدم

  پاسخ
 • واقعا ناراخت سديم برا استاد
  استادددددد نرو كه دل من به بودن تو خوشه

  پاسخ
 • هرروز دعا میکنیم زودتر خوب شید شما از سال کنکورم تو قلبم موندید و تا همیشه خواهید موند . موفقیتمو مدیون شما هستم , اندازه پدرم دوستون دارم. هیچکس نمیدونه چقدر ناراحتم و گریه کردم . ایشالا یا سلامت کامل برمیگردید خونه و کل پیامای بچه ها و نگرانیهاشونو میبینید و متوجه میشید چقدر عزیزید و چقدر بودنتون دلگرمیه … چرا اینقد یه انسانی رو که تاحالا ندیدی باید دوست داشته باشیم خدا شما رو از چشم بد دور کنه ..

  پاسخ
 • امیدواریم این استاد گرانقدر وسخت کوش از بستر بیماری سر بر دارند ودوباره از علوم ایشون استفاده کنیم حیفه استاد بدون شما کی رتبه برتر میشه؟ بسیار ناراحت کنندهست

  پاسخ
 • ایشالا هرچی زودتر خوب بشن.. من که از وقتی این خبر رو شنیدم خداشاهده هرروز برای سلامتیشون دارم قرآن میخونم. انشالله زودتر خوب بشن و همه مارو از نگرانی دربیارن.

  پاسخ
 • شاگرد کوچیک استاد منتظری احسان انصاری هستم
  2 تیر, 1399 6:00 ب.ظ

  استاد منتظری فوق العاده هستن من عاشقشم خیلی خوب تدریس میکنن چه ایشون چه استاد دیگ حرف آخر امیوارم حال استاد منتظری هرچی زودتر خوب بشه بهم بگید حال استاد منتظری چطوره؟

  پاسخ
 • جمعی از کنکوری های خراسان رضوی بردسکن
  3 تیر, 1399 0:13 ق.ظ

  سلام خوبید من یه گله دارم شما تو کانال تون فقط از بچه های حرف آخری صحبت میکنن ما بچه های ایران برای حال استاد دعا میکنیم چون همه ی ایران ایشون رو دوست دارن من ایشون رو به عنوان پدر علم ریاضی قبول دارم و هرروز برای سلامتی شون دعا می‌کنم نه من بلکه تمام دوستانم که حتی در حرف آخر نیستیم ما از امام رضا خواستیم استاد رو به صحنه برگردونه گود علم منتظرته استاد منتظری عزیز. تو مارو با پکیج هات خوشحال کردی امیدوارم خدا بزودی خانواده ات رو با سلامتی ات خوشحال کنه

  پاسخ
 • پریسا محمدی
  3 تیر, 1399 0:50 ق.ظ

  امیدوارم هر چه زود تر بهبود پیدا کنن و دوباره سلامتیشون رو بدست بیارن من واقعا مدیونشون هستم هرچی که از ریاضی بلدم رو به ایشون مدیونم و هر روز برای سلامتیشون دعا میکنم ?

  پاسخ
 • سلام کسی میدونه بیماری استاد چیه ؟

  پاسخ
 • سلام
  من الان متوجه شدم استاد بیمار هستن . خیلییی شوکه شدم و خیلی ناراحت شدم
  الانم دارم این پیام رو مینویسم گریه میکنم . چون استاد در طی این سال با تدریس های بی نظیرشون خیلی کمکمون کردن و ما رو به هدفمون نزدیک کردن . من و خیلی ها به ستاد مدیونیم .
  برا سلامتی شون خیلی دعا میکنم و پیش خودم و خدا برای سلامتی شون نذر کردم . به این امید هر روز سایتتون روچک میکنم که تو سایتتون بگید که حال استاد عزیزمون خوب شده

  پاسخ
 • سلام من دوازدهمی هستم و زمان امتحان نهایی هایم هست وقتی فهمیدم استاد بستری شدن خدا میدونه که چه قدر ناراحت شدم حتی وقتی به پدر گفتم خیلی ناراحت شد استاد نمی دونم با ما چه کردی که این قدر به خاطرت که تا حالا از نزدیک ندیدمتون و باهاتون هم کلام نشدیم ناراحت شدیم برای سلامتیتون دعا میکنم شما یه ستاد کاملی نه فقط در درس ریاضی امیدوارم زود خوب شی استاد نازنیم به اندازه ی بابام دوستت دارم ❤❤

  پاسخ
 • ایشالله هر چی زودتر بهبود پیدا کنن استاد ما که هر چی داریم از شما داریم ….به امید خدا

  پاسخ
 • آقای منتظری عالیی درس میدید اما هزینه ویدیو های شما بسیار زیاد است.

  پاسخ
 • سلام ….من خیلی متاسف شدم وقتی ک شنیدم …واقعا نمیدونستم ایشالا حالتون خوب شه هرچه زودتر آقای منتظری…
  من خودم با تدریس بی نظیر و فوق العاده شما متوجه شدم ریاضی یعنی چی…..
  آرزوی سلامتی دارم براتون …??

  پاسخ
 • بعضی از مشاور ها هم خوب باشن دیگه این موسسه بی همتا میشه بین همه موسسات

  پاسخ
  • بله دقیقا بعضیا اصلا با رفتارهاشون اسم و رسم موسسه رو به گند میکشن و اعتباری که اساتید با هزار جور زحمت تونستن کسب کنن رو به باد میدن متاسفانه

   پاسخ
 • کاش قبلتر با خرف اخر اشنا میشدم

  پاسخ
 • من رشته ام رياضيه و ميدونم با این موسسه موفق خواهم شد شماها عالی هستین

  پاسخ
 • وقتی کلا ناامید بودم با موسسه حرف آخر اشنا شدم الان هم تایم مطالعه ام بالا رفته هم با انگیزه تر از همیشه می خونم با تشکر از همه کسایی که زحمت میکشن

  پاسخ
 • حرف آخر مساوی است با عدالت آموزشی

  پاسخ
 • می خواستم از همه کسایی که زحمت می کشند تا ماهایی که تهران نیستیم از بهترین امکانات بهره ببریم تشکر کنم

  پاسخ
 • سلام حالشون چطوره

  پاسخ
 • زبان عالییییییییییه

  پاسخ
 • شیمی عالیهههه

  پاسخ
 • من اگه دوباره کنکور بدم بازم با حرف اخر می خونم خیلی عالیه شک نکنین

  پاسخ
 • من برای پسرم خریدم خیلی خوبه

  پاسخ
 • حرف آخر فقط در حرف آخر سلامت باشید سلامت باشید

  پاسخ
 • سید سینا شبانی
  28 بهمن, 1401 1:03 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید خدمت بهترین برترین ناب ترین موسسه بین الملی موسسه حرف آخر خداقوت به همه اساتید حرف آخر و به خصوص استاد منتظری عزیزززز ایشالله 100درصد در جشن رتبه برتر های حرف آخر برای کنکور تیر 1402 منتظر باشید که با بهترین رتبه ایشالله میبینمتون 🧑🏻‍⚕️💪✨🔥❤️🪐⚡✨✨✨

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.