عبدالرضا منتظری بنیان‌گذار حرف آخر کیست؟

استاد عبدالرضا منتظری ، بنیان گذار موسسه حرف آخر و یکی از درجه یک ترین اساتید ریاضی کنکور می باشند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات دانش‌آموزان و داوطلبان، انتخاب منابع مناسب و موسسه برای کنکور است. کتاب‌های آموزشی و موسسات به قدری زیاد و متنوع هستند که انتخاب مناسب را دانش‌آموزان سخت‌تر می‌کنند. یکی از موسسه‌هایی که پکیج‌های آموزشی با سبکی کاملا متفاوت ارائه می‌دهد، موسسه حرف آخر است. استاد عبدالرضا منتظری در سال ۱۳۹۰ این موسسه را با هدف ارائه بهترین پکیج‌های آموزشی تاسیس کرد.

استاد منتظری یکی از متفاوت‌ترین موسسه‌های آموزش کنکور در کشور را تاسیس کرده است. این موسسه الگو و سبک خاصی در آموزش دارد. استاد منتظری منابع کنکور سراسری را در قالب تصویرسازی و انیمیشن تدریس می‌کند. ما در این مطلب بیوگرافی کامل استاد را برای شما توضیح می‌دهیم و پکیج‌های درسی ایشان را برای شما معرفی می‌کنیم.

عبدالرضا منتظری

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر

استاد منتظری، متولد سال ۱۳۵۲ و موسس حرف آخر از اساتید برجسته ریاضی در کشور است. عبدالرضا منتظری، تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی پلیمر و در دانشگاه صنعتی اصفهان سپری کرده است. الگوسازی، استفاده از انیمیشن و شهودی‌سازی مطالب، روش ابداعی استاد منتظری است.

استاد عبدالرضا منتظری با بیش از ۲۵ سال سابقه تدریس در زمینه کنکور و ریاضی به یکی از برجسته‌ترین اساتید در کشور تبدیل شده است. ایشان موسسه حرف آخر را با بهترین اساتید کشور تاسیس کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور با استفاده از آموزش‌های استاد منتظری بهترین رتبه‌ها را در کنکور سراسری کسب می‌کنند.

عبدالرضا منتظری

سوابق تدریس استاد عبدالرضا منتظری

 • کارشناس و مدرس کارنامه ۲۰ در برنامه فرصت برابر
 • ۲۵ سال سابقه تدریس در مدارس کشور
 • فعالیت به عنوان مدرس در برنامه نکته‌ها از شبکه آموزش (سال‌های ۸۳ تا ۹۳)
 • مدرس جلسات آموزشی به صورت تصویری در پکیج‌های حرف آخر
 • مدرس در مدارس صدرا، دانش، بهار و …
 • تدریس در مدارس غیرانتفاعی مناطق ۱، ۲، ۴ و ۵
 • مدیر انتشارات کتاب و نشر دیجیتال حرف آخر
 • مدرس صدا و سیما در شبکه‌های یک، سه و پنج

پکیج‌های ریاضی استاد منتظری

نظام جدید

 1. ریاضی جامع ۱ رشته ریاضی حرف آخر: این پکیج شامل ۹ حلقه dvd است. این پکیج مخصوص داوطلبان نظام جدید است و به صورت یک تدریس ۵۰ ساعته در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.
 2. ریاضی ۶۰۴۰  (نظام جدید): این پکیج آموزشی در ۶ حلقه dvd و کتاب کار تهیه شده است. عبدالرضا منتظری در این پکیج به طور کامل تمامی مفاهیم ریاضی را با روش‌های بسیار ساده و کاربردی توضیح داده است.
 3. ریاضی جامع ۱ نظام جدید حرف آخر (رشته تجربی): دانش‌آموزان و داوطلبان دیگر نیازی به حفظ فرمول ریاضی ندارند. این پکیج فرمول‌های ریاضی را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت می‌کند. این پکیج ۷۰ ساعته به بهترین شکل مفاهیم ریاضی را آموزش می‌دهد.
 4. ریاضی جامع ۲ نظام جدید حرف آخر (رشته ریاضی): این پکیج ۷۰ ساعته به راحتی دانش‌آموزان و داوطلبان را در یادگیری ریاضی کمک می‌کند. پکیج جامع ۲ دارای ۹ حلقه dvd است.
 5. ریاضی جامع ۲ نظام جدید حرف آخر (رشته تجربی): استاد منتظری در یک پکیج ۵۰ ساعته مفاهیم ریاضی را به بهترین شکل تدریس می‌کند.
 6. محاسبات حرف آخر + ۷ الگوی طلایی زیست: این پکیج توسط استاد منتظری و دپارتمان زیست تهیه شده است. پکیج محاسبات ۹ ساعت تدریس و حل تست دارد.
 7. مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع حرف آخر: این پکیج برای دانش‌آموزان و داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید مناسب است. این پکیج شامل ۱۰ ساعت تدریس و حل تست توسط استاد منتظری است.

نظام قدیم

 1. ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف آخر: این پکیج شامل ۱۴ عدد dvd و ۵۰ ساعت تدریس است.
 2. ریاضی جامع ۱ حرف آخر (نظام قدیم): این پکیج توسط استاد عبدالرضا منتظری برای داوطلبان نظام قدیم تهیه شده است.
 3. ریاضی ۶۰۴۰ (نظام قدیم): این پکیج شامل ۴۵ ساعت تدریس و حل تست است.
 4. مقاطع مخروطی حرف آخر (نظام قدیم)
 5. هندسه ۱ حرف آخر نظام قدیم
 6. مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع حرف آخر
 7. محاسبات حرف آخر + ۷ الگوی طلایی زیست

استاد منتظری

تالیفات استاد عبدالرضا منتظری

 1. مولف چندین کتاب ریاضی در موسسه گزینه اول
 2. مولف کتاب حسابان و ریاضیات پایه
 3. کتاب‌های کوچک موسسه قلم‌چی
 4. مدرس کتاب‌های دیفرانسیل نوبل
 5. مدرس روش‌های نوین در آموزش
 6. تالیف کتاب‌های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان
 7. مولف کتاب‌های کوچک کانون فرهنگی آموزش
 8. کتاب دیفرانسیل گاما
 9. مولف ۱۰ عنوان کتاب کمک آموزشی ریاضی

عبدالرضا منتظری

سوالات متداول در مورد استاد منتظری

۱- آیا استاد منتظری در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند؟

صفحه اینستاگرام ایشان توسط مشاوران ارشد موسسه حرف آخر اداره می شود می‌شود. شما می‌توانید از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام استاد منتظری را دنبال کنید و از اخبار موسسه حرف آخر نیز مطلع شوید.

صفحه اینستاگرام: www.instagram.com/abdoreza.montazeri

۲- چگونه با استاد منتظری در تماس باشیم؟

استاد منتظری شماره تماس مستقیمی ندارند. شما می‌توانید جهت ارتباط با مشاورین موسسه حرف آخر و پرسش سوالات خود با شماره های این سایت تماس بگیرید.

جمع بندی

استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از سه روش یادگیری، تمرین و دوره به خوبی درس ریاضی را تدریس می‌کند. تمامی داوطلبانی که از کتاب‌ها و پکیج‌های استاد منتظری استفاده می‌کنند نتایج قابل قولی در کنکور به دست می‌آورند. یکی از دروسی که بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان در کنکور با آن مشکل دارند درس ریاضی است. استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از پکیج‌های حرف آخر، این درس را بهترین شکل تدریس کرده است. دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور برای مشاهده محصولات و تدریس‌های استاد منتظری می‌توانند به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنند.

, , , ,

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست