کنکور 1400 با تمامی چالش‌ها و دشواری‌های خاص خود به پایان رسید. داوطلبان کنکوری حرف آخر، رتبه‌ها و درصدهای قابل قبولی کسب کردند و همین موضوع موجب خوشحالی تمامی اساتید حرف آخر شد. در میان تمامی درس‌های عمومی و تخصصی کنکور 1400 یکی از درس‌ها بسیار دشوارتر از سال‌های قبل بود. درس ریاضی در این کنکور بسیار سخت بود و بسیاری از داوطلبان درصدهای پایینی برای این درس کسب کردند. اما این موضوع برای داوطلبان حرف آخری صدق نمی‌کند. اکثر داوطلبان حرف آخری توانستند برای درس ریاضی  درصد بالای 70 درصد کسب کنند. این درصد یک عدد بسیار مناسب برای داوطلبان و حرف آخر است. داوطلبانی که از پکیج ریاضی حرف آخر در کنکور استفاده کردند درصدهای بسیار بالایی برای درس ریاضی دارند. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ معرفی پکیج ریاضی حرف آخر می‌رود و نظرات رتبه‌های برتر کنکور 1400 را در مورد ریاضی حرف آخر در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

ریاضی کنکور 1400 سخت بود اما نه برای حرف آخری‌ها

ریاضی کنکور 1400 یکی از سخت‌ترین درس‌های کنکور بود و داوطلبان زیادی نتوانستند به سوالات ریاضی پاسخ دهند. اما این داستان برای داوطلبان حرف آخری متفاوت است. بسیاری از داوطلبان حرف آخری از این واژه برای توصیف ریاضی 1400 استفاده کردند” ریاضی کنکور را ترکوندیم ” بله داوطلبان حرف آخری توانستند به راحتی به سوالات ریاضی کنکور 1400 پاسخ دهند و به قول خودشان یک شاهکار بزرگ انجام دهند. تیم محتوای حرف آخر در قسمت بالا نظرات رتبه‌های برتر و داوطلبانی را با شما به اشتراک می‌گذارد که ترازهای بالای 70 درصد برای درس ریاضی در کنکور کسب کردند. شما می‌توانید در ویدیو بالا نظرات این داوطلبان را مشاهده کنید. اگر به دنبال ویدیوهای بیشتری هستید همین حالا به سراغ کانال تلگرام حرف آخر بروید و ویدیوهای بیشتری را مشاهده کنید.

پکیج ریاضی حرف آخر

چرا پکیج ریاضی حرف آخر را انتخاب کنیم؟

درس ریاضی یکی از مهم‌ترین درس‌های تخصصی برای داوطلبان گروه تجربی و ریاضی است. بسیاری از داوطلبان با درس ریاضی مشکل دارند و عملکرد خوبی از خود در این درس نشان نمی‌دهند. همین موضوع نیز موجب می‌شود که آن‌ها نتوانند رتبه نهایی مناسبی کسب کنند. اما این شرایط با وجود پکیج ریاضی حرف آخر تغییر کرد. پکیج ریاضی حرف آخر توسط استاد منتظری و استاد قاسمی تدریس می‌شود. استاد منتظری با استفاده از روش‌های خاص و منحصربه‌فرد خود درس ریاضی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. چرا پکیج ریاضی حرف آخر را انتخاب کنیم؟ شاید این سوال برای بسیاری از داوطلبان پیش آید. ما در قسمت زیر دلیل انتخاب این پکیج را به طور کامل توضیح می‌دهیم:

1) تدریس با استفاده از انیمیشن‌های ابداعی و منحصربه‌فرد

اولین ویژگی مهم پکیج ریاضی حرف آخر، تدریس با استفاده از تصاویر و انیمیشن است. استاد منتظری در پکیج ریاضی از روش‌های جدید آموزشی استفاده کرده است. داوطلبان می‌توانند تمامی مفاهیم را به صورت تصویری مشاهده کنند و با استفاده از انیمیشن آموزش ببینند. این موضوع موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم و مسائل را به صورت بلندمدت در حافظه خود ثبت کنند. مطالبی که در حافظه بلند مدت داوطلبان ثبت می‌شود از ذهن آن‌ها به سادگی حذف نمی‌شود و برای یک مدت طولانی مدت در ذهن داوطلبان باقی می‌ماند.

2) آموزش با استفاده از الگو

یک ویژگی منحصربه‌فرد پکیج ریاضی حرف اخر استفاده از الگو به جای تکنیک است. معمولا داوطلبان برای حل هر سوال ریاضی یک تکنیک منحصربه‌فرد آموزش می‌بینند که مناسب یک سوال است و اساتید مختلف برای هر سوال یک تکنیک خاص ابداع می‌کنند. این روش موجب می‌شود که داوطلبان برای هر سوال چند تکنیک حفظ کنند و برای تمامی سوال‌ها، صد تکنیک مختلف به یاد داشته باشند. حرف آخر این روش را منطقی نمی‌داند و از یک روش دیگر به جای تکنیک‌های مختلف استفاده می‌کند.

پکیج ریاضی حرف آخر به جای استفاده از صدها تکنیک از چند الگو ساده استفاده می‌کند. استاد منتظری با استفاده از چند الگو ساده تمامی مسائل و مفاهیم ریاضی کنکور را به داوطلبان آموزش می‌دهد. این روش به داوطلبان کمک می‌کند تا برای یک مفهوم تنها یک الگو را در ذهن خود ثبت کنند. استاد منتظری برای آموزش بهتر داوطلبان از الگوهایی مانند الگوی بادبادک، الگوی تیرانداز، الگوی سیبا و … استفاده می‌کند.

پکیج ریاضی حرف آخر معجزه می‌کند

3) حل کامل و مفهومی سوالات تالیفی (پیش بینی کنکور)

استاد منتظری برای اینکه داوطلبان درک بهتری از سوالات ریاضی در کنکور سراسری داشته باشند برای آن‌ها سوالات و تست‌های تالیفی حل می‌کند. به عبارت دیگر استاد منتظری سوالات استانداردی حل می‌کند که به سوالات کنکور شباهت زیادی دارند. در واقع می‌توان گفت استاد منتظری سوالات ریاضی همان سال را برای داوطلبان پیش بینی می‌کند. ویدیوها و نتایج داوطلبان به خوبی نشان می‌دهد که سوالات ریاضی چقدر با سوالات کنکور تطابق داشته است. این کار به داوطلبان کمک می‌کند با آمادگی بیشتری در کنکور سراسری حاضر شوند.

4) حل سوالات کنکور در سال‌های اخیر

دلایل زیادی برای انتخاب پکیج ریاضی حرف آخر می‌توان معرفی کرد. یکی از مهم‌ترین دلایل می‌تواند حل سوالات ریاضی کنکور در سال‌های اخیر باشد. استاد منتظری تمامی سوالات ریاضی در کنکور سال‌های اخیر را همراه با توضیحات کامل به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان پس از مشاهده ویدیو به راحتی می‌توانند سوالات ریاضی سال‌های اخیر را حل کنند و با روش‌های حل تست بهتر آشنا شوند.

5) آموزش کامل و جامع ریاضی

پکیج ریاضی حرف اخر به صورت کامل و جامع در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. این بدین معنی است که داوطلبان می‌توانند با این پکیج صفر تا صد ریاضی را به طور کامل آموزش ببیند. اگر به دنبال یک پکیج کامل برای ریاضی کنکور هستید پکیج ریاضی حرف آخر را مشاهده کنید یک درصد بالای 70 درصد برای ریاضی کنکور کسب کنید.

پکیج ریاضی حرف آخر معجزه می‌کند

ویژگی‌های پکیج ریاضی حرف آخر

 • آموزش با استفاده از تصاویر و انیمیشن
 • استفاده از الگوهای خاص و ابتکاری
 • جمع‌بندی‌های منحصربه‌فرد
 • حل سوالات کنکور در سال‌های اخیر
 • پیش‌بینی سوالات کنکور
 • آموزش ریاضی توسط بهترین اساتید کشور یعنی استاد منتظری و استاد قاسمی
 • تدریس به صورت معلم و شاگرد جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان
 • تدریس پرانرژی و با رعایت تمامی اصول زبان بدن توسط استاد عبدالرضا منتظری
 • عدم تکیه بر فرمول های متعدد
 • جامع و کامل بودن
 • قیمت مناسب
 • و …

از همین حالا برای کنکور 1401 تلاش کنید

داوطلبان حرف آخر در کنکور 1400 بهترین نتیجه‌ها را کسب کردند. شما می‌توانید ویدیو رتبه‌های برتر کنکور را در وبلاگ موسسه حرف آخر مشاهده کنید و اطلاعات بیشتری در مورد درصد و رتبه نهایی داوطلبان داشته باشید. اگر به دنبال قبولی در کنکور 1401 هستید از همین حالا برای کسب یک رتبه مناسب تلاش کنید. شما می‌توانید با یک برنامه مطالعاتی دقیق و تهیه پکیج‌های حرف آخر بهترین نتیجه را در کنکور سراسری کسب کنید. داوطلبان می‌توانند برای جهت دریافت برنامه‌های مطالعاتی مختلف با حرف آخر در تماس باشند. شما کافیست جهت دریافت این برنامه‌ها، رشته مورد نظر خود را به سامانه ۱۰۰۰۹۸۳۳ ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.