بهترین روش مطالعه ریاضی برای کنکور

روش مطالعه ریاضی برای کنکور – در طی این پست قصد داریم یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین دروس دوره متوسطه در رتبه آزمون سراسری چه برای شرکت کنندگان رشته ریاضی چه دانش آموزان رشته تجربی بررسی کنیم.

درس ریاضیات از سه نظر پاشنه آشیل و نقطه ضعفی بزرگ برای تمام شرکت کنندگان کنکور سراسری تلقی میشود :

  • یک : تنوع و گوناگونی بیش از حد مباحث به همراه ازدیاد نکات ریز آموزشی
  • دو : باز بودن دست طراحان سوالات آزمون سراسری برای استفاده از دام های آموزشی
  • سه : تشخیص درجه سختی سوالات

مطالعه ریاضی کنکور

 

تنوع و گوناگونی بیش از حد مباحث به همراه ازدیاد نکات ریز آموزشی

همان طور ه همه شما دانش آموزان می دانید درس ریاضی در کنکور سراسری متشکل شده از چندین درس مختلف که از آنها به عنوان ریاضیات یاد می شود .

به طور مثال در رشته ریاضی دانش آموز متقاضی باید بیش از ۹ کتاب را به طور کامل با حل تمارین زیاد پوشش دهد تا تسلط نسبی نسبت به دروس بیابد.

اما آیا یک سال مدت زمان کافی برای سپری کردن و دست و پنجه زدن با این حجم انبوه از کتب درسی و کمک درسی و تست های متنوع کفایت میکند ؟

مطمئنا جواب منفی است و روش مطالعه ریاضی برای کنکور وی به کلی غلط است!

دانش آموزشی حتی با تلاش های شبانه روزی نیز باز هم قادر به جمع آوری تمام نکات و مباحث در یک مجموعه نخواهد بود !!

اما چاره چیست ؟

هر گرهی با روشی آسان قابل باز شدن است. دانش آموز می تواند بی گدار به آب بزند و از هر کتاب به صورت آماتور و مبتدی چندین مبحث را تمرین و تکرار و کند و در نهایت هم نتیجه مطلوبی به دست میاورد !

اما دانش آموز تیزهوش و زرنگ با در نظر گرفتن حجم زیاد دروس فکر چاره دیگری میکنید . او به سراغ راهنما و مشاوری میرود که سالهاست در زمینه تدریس و ارشاد داوطلبان کنکوری خبره باشد.

تیم موسسه حرف آخر با جمع آوری و فشرده سازی تمام دروس ریاضی رشته ریاضی و فیزیک و تجربی ، پکیج بی نظیر و قدرتمندی را به شما معرفی میکند که صفر تا صد ریاضیات را از پایه بسازید . این پکیج کاملا حرفه ای طراحی گردیده شده است و هیچ گونه مطالب اضافی و خارج از برنامه کتب درسی و کنکور آورده نشده است تا بیشترین استفاده مفید از وقت دانش آموزان میسر گردد.

پکیج جامع ریاضیات با تدریس استاد خبره ریاضی ، استاد منتظری صحیح ترین روش مطالعه ریاضی برای کنکور  و فرا گیری هر آنچه به قدرت حل مساله و تست زنی شما بیافزاید !

در پکیج های بی نظری ریاضیات استاد منتظری با استفاده از شهودی سازی مطالب سخت و دشوار ریاضیات ، شما قادر خواهید بود پیچیده ترین مسائل کنکور را به آسان ترین شکل ممکن حل کنید بدون شک  صحیح ترین روش مطالعه ریاضی برای کنکور در اختیار شما قرار گرفته است.

پس فرصت را غنیمت شمارید تا با کمک تدریس حرفه ای و اصولی اساتید موسسه حرف آخر مطلوب ترین نتیجه ممکن را از کنکور سراسری خود بگیرید.

 

باز بودن دست طراحان سوالات آزمون سراسری برای استفاده از دام های آموزشی

هر درس به الطبع دارای دشواری ها و دام های آموزشی است که در سال های اخیر طراحان به شدت به آن ها علاقه مند شده اند .

درس ریاضیات نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و نه تنها مانند دروس دیگر از دام های آموزشی طراحان در امان نمانده است بلکه تجربه کنکور سال های پیشین بر همگان ثابت کرده است نقطه قوت طراحی سوالات آزمون های سراسری اخیر حول استفاده از دام های آموزشی مطرح میگردد.

اما دیگر نگران نباشید . . . !

استفاده از تکنولوژی در پکیج های ریاضیات موسسه حرف آخر و با تدریس جذاب و صریح استاد منتظری ، تمام دام های آموزشی را پشت سر گذارید !

این آموزش های به دور از حفظیات می باشد و با استفاده از تکنیک فعال کردن نیم کره مغزی چپ و راست ، مطالب سخت و دشوار درس ریاضیات در حافظه بلند مدت شما هک خواهد شد !

آیا مطالب ارائه شده همچنان قانعتان نکرده که روش مطالعه ریاضی دو چندان آسان شده است ؟

کافی است با ما ارتباط بر قرار کنید تا آخرین اطلاعات پکیج ها را در اختیار شما قرار دهیم !

تشخیص درجه سختی سوالات

یک راه میان بر روش مطالعه ریاضی برای کنکور که اکثر دانش آموزان از آن غافل اند !

درجه سختی هر سوال با سوال دیگر متفاوت است ، در پکیج های ریاضیات استاد منتظری ، انواع و اقسام سوالات با درجه سختی های متفاوت ارائه شده اند تا ذهن شما با تیپ های مختلف سوالات آشنایی پیدا کند و به الطبع نتیجه بهتری در کنکور عاید شود .

اکثر دانش آموزان از مباحثی مانند مثلثات و تصاعد هندسی , تابع و نمودار شناسی  حد و پیوستگی ، مشتق و کاربرد مشتق  و … هراس دارند

ما به شما اثبات خواهیم کرد سخت ترین سوالات کنکور سال های اخیر با تکنیک های بی نظیری که در پکیج ها به شما اموزش داده میشود قابل حل شدن است .

دیگر نگران کم آوردن زمان در جلسه کنکور نباشید چرا که با روش مطالعه ریاضی برای کنکور  موسسه حرف آخر آخرین تکنیک های سریع تست زنی را آموزش خواهید دید!

پوشش کامل و حرفه ای مطالبی نظیر :

  • حل تشریحی و بررسی موشکافانه به همراه ارائه روش های تست زنی سریع
  • پوشش کاملا کنکور سال های پیشنین ( هم خارج هم داخل )
  • ارائه نقشه راه برای تسلط بیشتر به مباحث
  • ارائه و بررسی تست های کنکور تجربی برای دانش آموزان ریاضی و بالعکس
  • حل تشریحی و بررسی موشکافانه تست های تالیقی مطابق با سوالات کنکور برای تسلط بیشر
۵/۵ ( ۵ نظر )

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست