۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور با ۲۰ آزمون حرف آخر

  1. حرف آخر
  2. اخبار حرف آخر
  3. ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور با ۲۰ آزمون حرف آخر
بدون دیدگاه

در پایان این سال تحصیلی بهتر است یک جمع‌بندی کلی برای تمامی درست خود داشته باشید موسسه حرف آخر با استفاده از مشاورین تحصیلی خود یک پکیج بی نظیر برای شما دانش آموزان عزیز در نظر گرفته است تا بتوانید تمام اندوخته‌های خود را مورد آزمایش قرار دهید و به میزان تسلط خود را به دروس مختلف بسنجید . ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور با ۲۰ آزمون حرف آخر بهترین راه برای آزمودن خود در دروس کنکور نظام جدید و نظام قدیم ۱۳۹۸ میباشد!

پله پله تا موفقیت با پکیج ۲۰ آزمون حرف آخر

قبل از هر چیز به شما حرف آخری های عزیز خسته نباشید می گوییم و برایتان آرزوی بهترین ها را داریم و از خدا می خواهیم به آنچه که در رویاهایتان ترسیم کرده اید، برسید؛ اما حتما می دانید که شرط رسیدن به جایگاه های عالی و اهداف بلند، فقط ترسیم رویاهای مثبت و دعای اطرافیان نیست؛ نه اینکه بی تأثیر باشد، اما شرط اصلی، همان اراده و تلاش شماست. ساده بگوییم: اگر اراده شما ضعیف باشد تلاشی در کار نیست و حتی اگر بخواهید به اهداف شیرین و عالی فکر کنید، این انگیزه و اراده شماست که تأثیر نهایی را خواهد گذاشت. هر چه به زمان برگزاری کنکور نزدیک می شویم. ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور با ۲۰ آزمون حرف آخر به شما این اطمینان را میدهد که مروری دوباره بر تمامی مطالب کنکور داشته باشید!

برخی از کنکوری های عزیز، احساس ناامیدی کرده و حتی برخی از آنها به ماندن در پشت کنکور می اندیشند؛ البته کسانی نیز هستند که همچنان با انگیزه به پیش می روند، و شرایط بدی که ممکن است گاهی پیش بیاید و حرف های ناامید کننده اطرافیان هم تأثیری در نیروی اراده و انگیزه این عزیزان نخواهد گذاشت. در این مقاله می خواهیم با شما عزیزان درباره شرایط مختلفی که ممکن است در این روزها داشته باشید و کاری که باید برای بهتر شدن وضعیتتان تا کنکور انجام دهید، صحبت کنیم.

۲۰ آزمون پروژه حرف آخر

همانطور که میدانید اکثر دروس در خرداد یا اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد و دانش آموزان در وقت باقیمانده تا کنکور سراسری خود باید به صورت زمانبندی شده و با مشورت با مشاوران متخصص نقاط قوت خود را تقویت کنند و نقاط ضعف خود را از بین ببرد تا روز آخر کنکور آزمون های شبیه سازی شده کنکور از خود بگیرند تا با نمونه سوالات سالهای قبل با ما آمادگی ذهنی کامل را پیدا کند کاری که ۹۰ درصد رتبه های برتر انجام می دهند این است که حداقل ۱۰ آزمون جامع از خود می گیرند و شرایط را برای خود شبیه سازی می کند در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر پکیج ۲۰ آزمون حرف آخر نیز با ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید خود را محک بزنید و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید!

نگاهی بر تمامی دروسی که تا کنون خوانده اید در چند ساعت

حرف آخری های که با مشاوران قدم به قدم مسیر را طی کرده اند که تا الان طبق برنامه پیش رفته اید، حتما نگاهی به آنچه باید در ادامه انجام دهید، بیندازید و زمان خود را با کارهایی که باید انجام دهید، مطابقت داده و با توکل به خدا و امید و انگیزه برای پیمودن ادامه راه برنامه ریزی کنید. این دوران برای شما می تواند دوران جمع بندی و تست زنی سرعتی باشد؛ پس روی این کارها تمرکز کنید و اجازه ندهید که مسائل کوچک باعث ناامیدی شما گردد. به همین خاطر، خودتان را در جایی که دوست دارید، تصور کنید و با انگیزه به راهتان ادامه دهید.۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور با ۲۰ آزمون حرف آخر برای شما این مسیر را هموار نموده است تا بدون دغدغه به سوالات پاسخ گویی کنید

,

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست